Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Fiat ducato zderzył się z audi, ranne zostały dwie osoby


Wczoraj (poniedziałek, 29 kwietnia) na trasie Dźwierzuty-Szczepankowo dostawczy fiat ducato zderzył się z osobowym audi. W wypadku ucierpiały dwie osoby. Trafiły do szpitali w Biskupcu i Olsztynie.

 Z policyjnych ustaleń wynika, że 41-letni kierujący fiatem ducato nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy nim, a jadącym przed nim audi w wyniku czego doszło do zderzenia.

 

- Dwie osoby z audi zostały przewiezione do szpitala w Biskupcu oraz w Olsztynie – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Natomiast kierowca oraz pasażerowie fiata nie wymagali pomocy medycznej.

 

 

W wyniku przeprowadzonego badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że zarówno 41-letni kierowca fiata jak i 24-letnia kierująca audi byli trzeźwi. Droga w tym miejscu była zablokowana przez 6 godzin.


 

 

Kierowco!

Dostosuj prędkość nie tylko do ograniczeń wyznaczonych znakami drogowymi, lecz także do warunków jazdy. Zgodnie z prawem o ruchu drogowym, kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem.

 

 

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Naciagacz

Celowe hamowanie.

iks86

droga była zablokowana przez 6 godzin, a można było ruch puścić wahadłowo już po godzinie!!!! Buractwo mamy w tej naszej policji i straży pożarnej. Kto do jasnej anielki wzywał helikopter do człowieka z guzem na głowie 20km od dwóch szpitali, a który to odleciał na pusto, do tego trzy karetki pogotowia i 3 wozy straży pożarnej w tym OSP, która została na miejscu i nie robiła absolutnie nic, bo policja zakazała ruszać pojazdy do czasu przyjazdu funkcjonariuszy operacyjnych! Nie było ofiar w tym wypadku, tylko lekko ranni i nie było żadnych podstaw do blokowania drogi przez 6 godzin! Wina była ewidentna po stronie kierowcy samochodu osobowego co potwierdzają świadkowie jak i sam SPRAWCA. Nie potrzeba było do tego szkolonego funkcjonariusza, aby to orzec.

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
  Autor: Uczennica
  2019-05-26 17:52:21
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
  Autor: Ola
  2019-05-26 17:41:57
 • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
  Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
  Autor: Gorszy sort
  2019-05-25 12:02:38
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
  Autor: Pytam się
  2019-05-24 22:50:07
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
  Autor: mieszkaniec
  2019-05-24 21:30:07
 • Świetlica ze sportowym zapleczem
  Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
  Autor: Zzzz
  2019-05-24 17:19:19
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo
  Autor: Fan
  2019-05-24 13:27:23
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo Romku!
  Autor: Kolega
  2019-05-24 12:41:49
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54