Reklama


Reklama

Fiat ducato zderzył się z audi, ranne zostały dwie osoby


Wczoraj (poniedziałek, 29 kwietnia) na trasie Dźwierzuty-Szczepankowo dostawczy fiat ducato zderzył się z osobowym audi. W wypadku ucierpiały dwie osoby. Trafiły do szpitali w Biskupcu i Olsztynie.

 Z policyjnych ustaleń wynika, że 41-letni kierujący fiatem ducato nie zachował bezpiecznej odległości pomiędzy nim, a jadącym przed nim audi w wyniku czego doszło do zderzenia.


Reklama

 

- Dwie osoby z audi zostały przewiezione do szpitala w Biskupcu oraz w Olsztynie – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Natomiast kierowca oraz pasażerowie fiata nie wymagali pomocy medycznej.

 

Reklama

 

W wyniku przeprowadzonego badania na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu okazało się, że zarówno 41-letni kierowca fiata jak i 24-letnia kierująca audi byli trzeźwi. Droga w tym miejscu była zablokowana przez 6 godzin.

 

 

Kierowco!

Dostosuj prędkość nie tylko do ograniczeń wyznaczonych znakami drogowymi, lecz także do warunków jazdy. Zgodnie z prawem o ruchu drogowym, kierujący pojazdem jest obowiązany jechać z prędkością zapewniającą panowanie nad pojazdem.

 

 

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Naciagacz

Celowe hamowanie.

iks86

droga była zablokowana przez 6 godzin, a można było ruch puścić wahadłowo już po godzinie!!!! Buractwo mamy w tej naszej policji i straży pożarnej. Kto do jasnej anielki wzywał helikopter do człowieka z guzem na głowie 20km od dwóch szpitali, a który to odleciał na pusto, do tego trzy karetki pogotowia i 3 wozy straży pożarnej w tym OSP, która została na miejscu i nie robiła absolutnie nic, bo policja zakazała ruszać pojazdy do czasu przyjazdu funkcjonariuszy operacyjnych! Nie było ofiar w tym wypadku, tylko lekko ranni i nie było żadnych podstaw do blokowania drogi przez 6 godzin! Wina była ewidentna po stronie kierowcy samochodu osobowego co potwierdzają świadkowie jak i sam SPRAWCA. Nie potrzeba było do tego szkolonego funkcjonariusza, aby to orzec.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze