Środa, 24 Kwiecień
Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego -

Festiwal pudeł w Lidzbarku skończył się porażką Wielbarka

Lider okazał się za silny dla piłkarzy Omulwi Wielbark. Podopieczni trenera Mariusza Korczakowskiego przegrali w Lidzbarku Warmińskim z miejscową Polonią 1:2. - Piłka bywa niesprawiedliwa, bo to my byliśmy zdecydowanie lepszą drużyną – komentuje wynik Korczakowski.

Polonia Lidzbark Warmiński - Omulew Wielbark 2:1

Brami Omulew: 85' Sebastian Rudzki

Bramki Polonia: Bartłomiej Rodzeński 82'

Mateusz Gut 90'+4

GZPN OMULEW WIELBARK: Dawid Mikulak, Daniel Włodkowski, Marek Remiszewski, Michał Murawski, Patryk Płoski, Sebastian Rudzki, Cezary Nowakowski, Michał Kwiecień, Krystian Gąsiewski, Mateusz Abramczyk, Marcin Gwiazda.

Skład rezerwowy: Damian Zarzycki, Mateusz Tabaka, Bartek Kosiński, Jarosław Berk.

W mojej ocenie gospodarze nie zasłużyli nawet na pół punktu, a zgarnęli całą pulę – mówi Mariusz Korczakowski, trener Omulwi Wielbark. - I to właśnie pokazuje, jak piłka nożna może być niesprawiedliwym sportem. Zemściły się sytuacje, których nie wykorzystaliśmy, a było ich naprawdę wiele. Na domiar złego o zwycięstwie Polonii, i to w 94 minucie, zadecydowała kuriozalna bramka. Piłka odbiła się od poprzeczki, potem od naszego zawodnika i dosłownie wturlała się do naszej bramki. Tak nie powinno przegrywać się meczów. Zagraliśmy naprawdę bardzo dobry mecz. Nie zasłużyliśmy na porażkę. Zgrzeszyliśmy nieskutecznością, ale liczę, że to nas zmotywuje do większej pracy, aby w przyszłości takich sytuacji nie było. Swoje szanse na strzelenie bramek zmarnowali, w 20 minucie Remiszewski, w 65 Abramczyk, w 72 i 78 Kosiński. Były to stuprocentowe sytuacje. Zabrakło albo precyzji, albo właściwej decyzji.