Wtorek, 26 Maj, Imieniny: Eweliny, Jana, Pawła -

Reklama


Reklama

Emeryci i renciści zrzucają się na respirator


Napisali do nas: Licz sam na siebie... to hasło jakże teraz aktualne - społeczeństwo bierze samo sprawy w swoje ręce. W Szczytnie na mieszkańców można zawsze liczyć. Starosta szczycieński i dyrekcja Szpitala Powiatowego ZOZ zwróciła się z apelem do mieszkańców o dobrowolną składkę na zakup respiratora dla szpitala i karetki pogotowia.Wychodząc z założenia, że emerytom może być bardzo potrzebne takie urządzenie, Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych działające przy Wyższej Szkole Policji podjął "zdalnie" uchwałę w tej sprawie i w dniu 30 marca dokonał przelewu kwoty 1500 złotych na powołane w tym celu konto.


Reklama

 

Innym zainteresowanym darczyńcom podajemy dane do ewentualnego przelewu Zakład Opieki Zdrowotnej w Szczytnie nr konta 33 8838 0005 2001 0000 0417 0001 a w tytule przelewu dopisek RESPIRATOR.

Reklama

 

Zarząd Koła Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów Policyjnych działające przy Wyższej Szkole Policji.Komentarze do artykułu

mol

nie chcę się tego już nawet komentować, dziadostwo i tandeta. Czy starosta zmniejszył swoje wynagrodzenie a radni powiatowi zrezygnowali z diet? czy starostwo ma etat fotografa dla lansu władzuni? ile kasy w budżecie jest przeznaczone na sprawy promocji i reklamy (lansu i fajansu władzuni)? Może najpierw tam zrezygnować zanim się zacznie dziadować u emerytów?

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Miasto właścicielem placu zabaw
  Atrakcją byłaby tężnia solankową , trochę kasy własnej plus dotacją unijną bo można dostać na to , korzystny wpływ ma ona na układ oddechowy człowieka.

  Pięknie i zdrowo może być.


  2020-05-25 18:20:41
 • Trwają konsultacje, będą kolejne remonty ulic
  A o ul Pomorskiej to nikt nią pamięta

  Mieszkaniec


  2020-05-25 16:29:16
 • Przedszkola i szkoły wracają, ale burmistrz Mańkowski apeluje
  Ja na szczęście nie mam czego żałować, bo nie głosowałam na Mańkowskiego. Czułam, że to bardzo nieciekawy osobnik i intuicja mnie nie zawiodła. Burmistrz nie musi apelować do rodziców, bo oni doskonale wiedzą, co jest najlepsze dla ich dzieci.

  nina


  2020-05-25 14:41:06
 • Przedszkola i szkoły wracają, ale burmistrz Mańkowski apeluje
  Ja też szczerze....facet nie wie co to jest zarządzanie organizacją. Jedynie wie ,że nic nie wie. Najgorsze, to że nauczyciele zamiast uczyć dzieci, zajmują się polityką i pieniędzmi. Oni nie wiedzą nic po za \"ściemnianiem innym ,że pracują\", wiedzą jak tylko żyć na koszt ludzi. Mamy obecnie najgorsze czasy dla dzieci. Nauczyciele, co nie chcą uczyć dzieci \"DOBRZE\" , tylko utrzymać się na stołkach państwowych.

  Marian


  2020-05-25 13:21:07
 • Maseczki zza krat trafiły do potrzebujących
  I to się chwali:)

  ***


  2020-05-25 06:29:53
 • Przedszkola i szkoły wracają, ale burmistrz Mańkowski apeluje
  Szczerze to żałuję że głosowałem-am na burmistrza Mankowskiego..W d....ma z czym zwracają sie mieszkańcy porażka!!!!!!

  Szczytno


  2020-05-25 00:11:58
 • „Morsowe” maseczki trafiły do medyków
  Ludzie! Nie róbcie sobie PR na gruncie pandemii. Te maseczki mogą używać tylko prywatni ludzie - a nie medycy! Trzeba było stanąć pod Kauflandem, Carefour-em, Lidlem, Biedronką, czy innym supermarketem i rozdawać je przechodniom. Z drugiej strony - czy wiadomo, że osoby, które szyły te maseczki nie są nosicielami koronawirusa? Jak szef szpitala może tak nieodpowiedzialnie postępować?

  Taki sobie czytelnik


  2020-05-24 18:05:10
 • Dominik Górski pokieruje lecznictwem szpitala
  Nie masz racji. Taka operacja jest wykonywana w wielu szpitalach. Oczywiście są ograniczenia medyczne - nie u każdego tego rodzaju zabieg można wykonać (nie piszesz jaka to przepuklina). Niemniej cieszę się, że u Ciebie można było laparoskopię przepukliny wykonać. I cieszę się także, że laparoskopowo wykonuje się w Szczytnie parę innych zabiegów.

  Do Pacjenta


  2020-05-24 17:48:20
 • Nowoczesność tak, byle nie kosztem zdrowia
  Nikt nie zbadał szkodliwości paneli fotowoltaicznych więc niech nie wciskają kitu że wszystko jest ok. Niech budują takie instalacje w szczerym polu oddalonych od zabudowań o kilometr. Ja też nie chciałbym żeby przy moim domu była taka instalacja.

  Taka prawda


  2020-05-24 14:29:16
 • Dominik Górski pokieruje lecznictwem szpitala
  ale przepuchliny laparoskopem to tylko w niektórych szpitalach operują. W Szczytnie operują.

  Pacjent


  2020-05-24 11:57:50