Wtorek, 28 Wrzesień
Imieniny: Damiana, Mirabeli, Wincentego -

Reklama


Reklama

Eliminacje do siatkarskich mistrzostw


Zmagania w ramach IV eliminacji do Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar "Kinder Joy of moving" dobiegły końca. Mimo pandemii i panujących obostrzeń impreza cieszyła się ogromnym powodzeniem.



W wydarzeniu udział wzięło łącznie 106 drużyn 2-, 3- i 4-osobowych, w tym także szczycieński UKS Olimpijczyk. Zespół Mariusza Myślaka (w składzie: Blanka Niezgoda, Martyna Wiśniewska, Maja Kaszubowska, Paulina Litwiejko, Pola Samsel) rozegrał dwa mecze z drużynami z Elbląga i Lidzbarka Warmińskiego.

Przed samymi mistrzostwami uczestników czekają jeszcze dwa turnieje eliminacyjne, które odbędą się w Giżycku oraz Elblągu.

 

Wyniki eliminacji w Szczytnie:


Reklama

 

Dwójki dziewcząt:

1. Kurianvolley Olsztyn 1

2. UKS Czwórka Giżycko 1

3. UKS Czwórka Giżycko 2

 

Trójki dziewcząt:

1. UKS Czwórka Giżycko 1

2. UMKS Ełk Niebieski

3. MUKS Omega Mrągowo 1

 

Czwórki dziewcząt:

1. MKS Mosir Kętrzyn

2. UKS Czwórka Giżycko

3. MKS Mosir Kętrzyn 2

 

Dwójki chłopców:

Reklama

1. MKS Mosir Kętrzyn

2. AZS UWM Olsztyn

3. Olimpijczyk Olsztynek

 

Trójki chłopców:

1. Kurianvolley Olsztyn

2. Trójka Gołdap

3. AZS UWM Olsztyn

 

Czwórki chłopców:

1. MKS Truso Elbląg

2. IKS Atak Elbląg

3. Kurianvolley Olsztyn.

 

Dominik Deptuła



Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Kocie łby zastąpi kostka
    parodia

    śmiechu warte


    2021-09-28 09:08:03
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    \"Zwróciliśmy się do trzech firm artystycznych więc potrzebujemy więcej kasy\"

    kradziej


    2021-09-28 09:01:13
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Palący problem. Jak chce to niech sobie stawia tylko niech sam pokryje koszty.

    karierowicz


    2021-09-28 08:58:38
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Dobra inicjatywa. To, że mieszkańcy się burzą jest efektem braku wiedzy co do życia. Braki sięgają sprzed 89 roku. Więc jeszcze 3 pokolenia jak zmienią swoją mentalność względem życia. Niedługo ich pomniki oglądać będziemy. Co do godności należy się ona każdemu! Co do bólu kobiet droga jest tylko jedna terapia i wsparcie męża, którego w większości te kobiety nie mają.

    Mieszkaniec


    2021-09-28 08:29:14
  • Dwie groźne kolizje, policja apeluje o ostrożność (zdjęcia)
    Trzy ,droga Dżwiersztyny-Dybowo wyjście z zakrętu przy torach kolejowych ,zaliczony rów przydrożny.

    !


    2021-09-28 08:16:49
  • Kolejne 22 kilometry ścieżki już otwarte (zdjęcia)
    Czy w dalszym ciągu trzeba z duszą na ramieniu przebiegać z rowerem przez drogę krajową w okolicy Kulki? Super pomysł :) Tylko pogratulować Panu Staroście i Wójtowej za pomysłowość. A gdzie są te pierwotnie wskazywane w projekcie inwestycji wieże widokowe? Projekt ograniczony? Szkoda.

    marian


    2021-09-28 06:57:52
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Coś mi się wydaje, że tu ktoś resztki rozumu utracił? Jak się nie ma nic sensownego do zaoferowania, to trzeba palnąć cokolwiek, byle było o mnie głośno. Niech ludziska mają temat zastępczy!!!

    Taki jeden


    2021-09-27 21:24:49
  • Pomnik Dziecka Utraconego stanie w Szczytnie?
    Odeszli od zdrowych zmysłów i tyle. Szczególnie ten pan.

    Jack


    2021-09-27 21:16:19
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    Tego murala w ogóle nie powinno być. Dziwię się, że szkoła imienia Fryderyka Chopina zgodziła się na to. Chopin w swojej epoce był awangardą w przeciwieństwie do Klenczona - wtórnika.

    Taki sobie czytelnik


    2021-09-27 19:47:32
  • Mural Klenczona z opóźnieniem
    Oszałamiający tysiąc złotych nie podziałał na wyobraźnię artystów

    Szczytnianin