Reklama


Reklama

Ekologiczne Osiedle nad Jeziorem zaprasza (zdjęcia)


PROMOCJA. Można by rzec: kupujesz tu wspaniałe widoki, zaś magiczne życie w apartamencie dostajesz w prezencie. Ten tekst jest dla tych, którzy chcą dobrze ulokować pieniądze w nieruchomościach lub mieszkać w wyjątkowym miejscu. Co więcej nie będzie trzeba martwić się o rachunki, bo te domy będą niemal samowystarczalne. Lokalizacja – zaledwie 30 metrów od jeziora. Firma Zelbo zaprasza do Ekologicznego Osiedla nad Jeziorem.Z 90-metrowego mieszkania rozchodzi się widok, jak z kadru portugalskiego kina. Woda, zieleń, w oddali dachy szczycieńskiej zabudowy, a w tle strzelają do góry wieże najwyższych historycznych budowli miasta: ratusz, kościół... 

 

Witajcie na obrzeżach Szczytna w kierunku drogi krajowej wyjazdowej na Olsztyn. Osiedle nad Jeziorem firmy Zelbo zaprasza.

 

Zainteresowanie rynkiem niezwykłych nieruchomości i rozwiązań ciągle rośnie. Niektórzy po prostu chcą czegoś więcej niż luksusowe mieszkanie w bloku. Unikalna lokalizacja, nowoczesne technologiczne rozwiązania – są już dostępne w Szczytnie za sprawą firmy Zelbo.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

Domów Osiedla nad Jeziorem nie da się porównywać z żadną inną inwestycją mieszkaniową w tej części regionu. Jego ponadczasowa architektura wkomponowana została w działkę nad Jeziorem Domowym Dużym. W ofercie dostępne są domy o powierzchni 95 metrów. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą budować, kupować 150-, czy 200-metrowych domów, a jednocześnie nawet najbardziej luksusowe mieszkanie w bloku, to wciąż nie to, czego szukają.

 

Osiedle nad Jeziorem to idealny wybór. To pierwsze ekologiczne apartamenty w naszym powiecie. Technologia użyta do jego wykonania oraz systemy zrządzające energią cieplną i elektryczną pozwoliły uzyskać współczynniki oszczędności nieosiągalne w klasycznym budownictwie. Te domy są niemal samowystarczalne. Rachunki za ich utrzymanie będą znikome.

 

Pierwszorzędną sprawą dla jakości mieszkania w Osiedlu nad Jeziorem jest samowystarczalność. Budynki mają zamontowany system instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, które służą do ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. W budynkach zamontowany jest też system rekuperacji, czyli wentylacja mechaniczna, bez kominów, dzięki której następuje odzysk ciepła. W budynkach można też filtrować powietrze. Centrala steruje mikroklimatem i w zależności od panujących na zewnątrz warunków albo powietrze osusza, albo nawilża, ale też jego parametry można ustawiać indywidualnie. Budynek ogrzewany jest powietrzem, a do całego systemu wykorzystano energię odnawialną.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

System ogrzewania bazujący na pompie ciepła oraz instalacja fotowoltaiczna to rozwiązania w dużym stopniu bezobsługowe, zapewniające wysoki komfort i wygodę użytkowania. Umożliwiają one zachowanie czystości w budynku i – co ważne – nie mają negatywnego wpływu na zdrowie mieszkańców i sąsiadów. Wszystko sterowane jest automatycznie i dodatkowo mamy możliwość podglądu i bezprzewodowego sterowania systemem z dowolnego miejsca na świecie np. z poziomu smartfona. Są więc w tych budynkach nie tylko estetyczne smaczki, ale też zdrowotne, ekologiczne oraz oszczędnościowe.

 

Projekt osiedla opracowali lokalni projektanci, którzy współpracują z firmą Zelbo.

Jak wyjaśnia inwestor, osiedle powstaje po to, by spełnić oczekiwania ludzi szukających wyższego standardu życia. Wielu właścicieli traktuje zakupione tu apartamenty jako wyjątkowe miejsce dla dobrego, ekologicznego, bezpiecznego życia.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

Co więcej, bryła każdego z domów jest odpowiednio przemyślana - prosty kształt, jednospadowy dach i odpowiednie usytuowanie względem stron świata. Jest to podstawa, jeśli budynek ma być samowystarczalny energetycznie.

 

Dach jednospadowy daje lepsze możliwości, jest estetyczny i umożliwia odpowiednie pokrycie instalacją fotowoltaiczną. Poza tym, dach jednospadowy nie powoduje takich strat ciepła, jak dachy wielospadowe.

 

Powstaną 22 segmenty (budynki) w zabudowie szeregowej. Każdy z nich będzie miał odrębny garaż oraz uroczą 80-metrową działkę rekreacyjną, która da poczucie przestrzeni, a zarazem spokoju. Budynki znajdują się około 30 metrów od Jeziora Dużego Domowego w Szczytnie i zaledwie 100 metrów od drogi krajowej prowadzącej do Olsztyna, Nidzicy, czy centrum Szczytna (przedłużenie ulicy Pasymskiej).

 

Inwestor szacuje, że przy dzisiejszych cenach koszt utrzymania takiego domu to około 360 zł rocznie! A na te koszty składają się głównie opłaty stałe, przesyłowe wynikające z umów za prąd, czy wodę. Standardowy koszt utrzymania domu o takiej powierzchni waha się od 7 do 10 tys. zł.

Osiedle nad Jeziorem firmy Zelbo to idealna alternatywa pomiędzy domem, a mieszkaniem w bloku.

 

 

 

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709Komentarze do artykułu

Marta

I to wymyśliła firma ze Szczytna? no, no, no Aż wierzyć mi się nie chce. Przeważnie tego typu inwestycje powstają przy wielkich miastach a metr kosztuje krocie. Jeżeli cena będzie tu w miarę korzystna to szacunek. Ciekawe czy poszukują kogoś do pracy?

Irka

Bardzo interesujący projekt. Nie podają Państwo choćby orientacyjne ceny. Proszę o jej podanie

Piotr

Posiadam dom 150m2 z działka 12ar na gizewie, ciekawe czy wchodziłaby możliwość zamiany, fajne miejsce no i bez kosztów

Szczytnianin

Jak widać jak komuś się chce to i w Szczytnie może powstać coś ładnego i praktycznego Ile za m2 ?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Sto lat bez dwóch pani Alicji (zdjęcia)
  Telefonicznie już życzyłam 200-stu lat w zdrowiu i szczęściu ale już nie długo osobiscie wyściskam kochaną ALICJĘ.( jak co roku od 50-ciu lat )????????????

  Monika WŁODARCZYKOWA


  2021-03-04 12:02:59
 • Dwa lata odpoczynku od władzy – rozmowa z byłą burmistrz Danutą Górską (zdjęcia)
  12 lat to za długooo

  NSZ


  2021-03-04 09:44:05
 • Morsy drugie w rajdowym finale
  czego te morsy juz nie robily ho ho, teraz czas na wynalezienie szczepionki na Covid :) . Na pewno opanowali umiejętność włażenia w d..pę szczycieńskim burmistrzom

  ZenekM


  2021-03-04 09:35:07
 • Budowlane szaleństwo w Pasymiu trwa
  za chwile bedzie jak z Olsztynem (miasto pod Ostródą) , Szczytno pod Pasymiem :D

  Pofajdok


  2021-03-04 09:17:39
 • Miejska pożyczka - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
  Szanowny Panie nie tylko za zaistniałą sytuacje mozna obwiniac burmistrza (który jest delikatnie rzecz ujmująć mizerny na jego pocieszenie powiem ze poprzedni nie byli lepsi)ale przede wszystkim MIESZKAŃCÓW!!!, ktorzy wybieraja od lat tych samych cwaniaków, którzy usadzili dupska na fotelach radnych, radnych którzy od lat topią miasto. Panowie Kiersikowski, Łachacz, stare damy Czerw, Moczydłowska, RYbińska czy Boczarowe, Orzłowie, Siudaki, Staszaki ci ludzie od kilkunastu lat rzadza miastem. TO ich wyborczy ktorzy nie chca dopuscic świeżej krwi do rady miasta bo nie maja odwai na zmiana ale maja odwagę na wieczne narzekanie. jak slysze ze lepszy Robert Siudak czy Pawelek Krasowski bo od lat siedza w radzie, niz ktos nowy to mi rece i majtki opadają. Jak to miasto ma sie zmieniac. Głupota mieszkańców Szczytna jest porażająca ich krótkowzrocznosc odbiera wszelką nadzieję na to ze kiedys to miasto pojdzie do przodu. Mizerny bUrmistrz lansujacy sie na portalach spolecznosciowych i chwalący sie swoimi sukcesami ktore są kosmetyką.Otoczony swoimi przydupasami w polowie kadencji pokazuje jak złym byl wyborem...niestety mieliśmy wybór między fatalnym (KM), bardzo fatalnym(Gontarzewski marionetka PIS) i beznadziejnym wyborem (Wilczek). I tak w tym mieście jest od dziesięcioleci. Symbol ślimaka Cittaslow jest kwintesencja marazmu Szczytna. Niestety mieszkańcy krzyczą i oczekują ale sami nie chcą zmian.

  Pofajdok


  2021-03-04 09:16:29
 • Dwa lata odpoczynku od władzy – rozmowa z byłą burmistrz Danutą Górską (zdjęcia)
  BARDZO DUŻO ZROBIŁA PANI DLA SZCZYTNA ZA SWOJEJ KADENCJI ,ZA CO BARDZO DZIĘKUJĘ I PEWNIE NIEJEDEN PRZYZNA MI RACJĘ -POZDRAWIAM

  MS


  2021-03-04 08:39:17
 • Zamaskowany mężczyzna napadł na bank w Rozogach (zdjęcia)
  Zamaskowany....???? to pewnie szok dla pracowników banku

  Karrramba


  2021-03-04 05:53:12
 • Orżyny bez sołtysa i... teatru, Domalewski zrezygnował
  Serdecznie pozdrawiam. Ciekawe czy mnie pamiętasz :) ja pamiętam ciebie jako ostoje spokoju i uczciwej pracy (nauki)

  Wiesiek Żyła


  2021-03-03 23:00:44
 • Alina Kobiałek: - Śmierć też wymaga oprawy (rozmowa)
  Super wywiad ciociu ????

  Roman K


  2021-03-03 21:06:15
 • Zamek odkryje swoje tajemnice w kwietniu
  Każdy potrzebuje czegoś innego. Zapewne dobrze byłoby gdyby było to czego Ty Danson potrzebujesz ale co wtedy z pozostałymi?

  mieszkaniec


  2021-03-03 10:47:35