Poniedziałek, 21 Czerwiec
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała -

Reklama


Reklama

Ekologiczne Osiedle nad Jeziorem zaprasza (zdjęcia)


PROMOCJA. Można by rzec: kupujesz tu wspaniałe widoki, zaś magiczne życie w apartamencie dostajesz w prezencie. Ten tekst jest dla tych, którzy chcą dobrze ulokować pieniądze w nieruchomościach lub mieszkać w wyjątkowym miejscu. Co więcej nie będzie trzeba martwić się o rachunki, bo te domy będą niemal samowystarczalne. Lokalizacja – zaledwie 30 metrów od jeziora. Firma Zelbo zaprasza do Ekologicznego Osiedla nad Jeziorem.Z 90-metrowego mieszkania rozchodzi się widok, jak z kadru portugalskiego kina. Woda, zieleń, w oddali dachy szczycieńskiej zabudowy, a w tle strzelają do góry wieże najwyższych historycznych budowli miasta: ratusz, kościół... 

 

Witajcie na obrzeżach Szczytna w kierunku drogi krajowej wyjazdowej na Olsztyn. Osiedle nad Jeziorem firmy Zelbo zaprasza.

 

Zainteresowanie rynkiem niezwykłych nieruchomości i rozwiązań ciągle rośnie. Niektórzy po prostu chcą czegoś więcej niż luksusowe mieszkanie w bloku. Unikalna lokalizacja, nowoczesne technologiczne rozwiązania – są już dostępne w Szczytnie za sprawą firmy Zelbo.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

Domów Osiedla nad Jeziorem nie da się porównywać z żadną inną inwestycją mieszkaniową w tej części regionu. Jego ponadczasowa architektura wkomponowana została w działkę nad Jeziorem Domowym Dużym. W ofercie dostępne są domy o powierzchni 95 metrów. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą budować, kupować 150-, czy 200-metrowych domów, a jednocześnie nawet najbardziej luksusowe mieszkanie w bloku, to wciąż nie to, czego szukają.

 

Osiedle nad Jeziorem to idealny wybór. To pierwsze ekologiczne apartamenty w naszym powiecie. Technologia użyta do jego wykonania oraz systemy zrządzające energią cieplną i elektryczną pozwoliły uzyskać współczynniki oszczędności nieosiągalne w klasycznym budownictwie. Te domy są niemal samowystarczalne. Rachunki za ich utrzymanie będą znikome.

 

Pierwszorzędną sprawą dla jakości mieszkania w Osiedlu nad Jeziorem jest samowystarczalność. Budynki mają zamontowany system instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, które służą do ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. W budynkach zamontowany jest też system rekuperacji, czyli wentylacja mechaniczna, bez kominów, dzięki której następuje odzysk ciepła. W budynkach można też filtrować powietrze. Centrala steruje mikroklimatem i w zależności od panujących na zewnątrz warunków albo powietrze osusza, albo nawilża, ale też jego parametry można ustawiać indywidualnie. Budynek ogrzewany jest powietrzem, a do całego systemu wykorzystano energię odnawialną.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

System ogrzewania bazujący na pompie ciepła oraz instalacja fotowoltaiczna to rozwiązania w dużym stopniu bezobsługowe, zapewniające wysoki komfort i wygodę użytkowania. Umożliwiają one zachowanie czystości w budynku i – co ważne – nie mają negatywnego wpływu na zdrowie mieszkańców i sąsiadów. Wszystko sterowane jest automatycznie i dodatkowo mamy możliwość podglądu i bezprzewodowego sterowania systemem z dowolnego miejsca na świecie np. z poziomu smartfona. Są więc w tych budynkach nie tylko estetyczne smaczki, ale też zdrowotne, ekologiczne oraz oszczędnościowe.

 

Projekt osiedla opracowali lokalni projektanci, którzy współpracują z firmą Zelbo.

Jak wyjaśnia inwestor, osiedle powstaje po to, by spełnić oczekiwania ludzi szukających wyższego standardu życia. Wielu właścicieli traktuje zakupione tu apartamenty jako wyjątkowe miejsce dla dobrego, ekologicznego, bezpiecznego życia.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

Co więcej, bryła każdego z domów jest odpowiednio przemyślana - prosty kształt, jednospadowy dach i odpowiednie usytuowanie względem stron świata. Jest to podstawa, jeśli budynek ma być samowystarczalny energetycznie.

 

Dach jednospadowy daje lepsze możliwości, jest estetyczny i umożliwia odpowiednie pokrycie instalacją fotowoltaiczną. Poza tym, dach jednospadowy nie powoduje takich strat ciepła, jak dachy wielospadowe.

 

Powstaną 22 segmenty (budynki) w zabudowie szeregowej. Każdy z nich będzie miał odrębny garaż oraz uroczą 80-metrową działkę rekreacyjną, która da poczucie przestrzeni, a zarazem spokoju. Budynki znajdują się około 30 metrów od Jeziora Dużego Domowego w Szczytnie i zaledwie 100 metrów od drogi krajowej prowadzącej do Olsztyna, Nidzicy, czy centrum Szczytna (przedłużenie ulicy Pasymskiej).

 

Inwestor szacuje, że przy dzisiejszych cenach koszt utrzymania takiego domu to około 360 zł rocznie! A na te koszty składają się głównie opłaty stałe, przesyłowe wynikające z umów za prąd, czy wodę. Standardowy koszt utrzymania domu o takiej powierzchni waha się od 7 do 10 tys. zł.

Osiedle nad Jeziorem firmy Zelbo to idealna alternatywa pomiędzy domem, a mieszkaniem w bloku.

 

 

 

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709Komentarze do artykułu

Marta

I to wymyśliła firma ze Szczytna? no, no, no Aż wierzyć mi się nie chce. Przeważnie tego typu inwestycje powstają przy wielkich miastach a metr kosztuje krocie. Jeżeli cena będzie tu w miarę korzystna to szacunek. Ciekawe czy poszukują kogoś do pracy?

Irka

Bardzo interesujący projekt. Nie podają Państwo choćby orientacyjne ceny. Proszę o jej podanie

Piotr

Posiadam dom 150m2 z działka 12ar na gizewie, ciekawe czy wchodziłaby możliwość zamiany, fajne miejsce no i bez kosztów

Szczytnianin

Jak widać jak komuś się chce to i w Szczytnie może powstać coś ładnego i praktycznego Ile za m2 ?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Miejski żłobek powstanie w pomieszczeniach po byłej kręgielni
  Ale radni zdają sobie sprawę, że to oznacza, że w Hali Wagnera będzie się mieścił żłobek. A gdy będą odbywały się tam kolejne rozgrywki, konkursy, targi pracy i różne takie, które odbywały się do tej pory, co będzie z dzieciakami? Mam nadzieję, że pomieszczenie zostanie wyciszone, a to kosztuje niemałe pieniądze. Czy po prostu pójdziemy na żywioł? Na koniec jednak muszę dodać, że żłobek w Szczytnie się przyda, ale tam?

  Kowal


  2021-06-21 12:52:29
 • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
  Droga jest jak każda inna ale jak się nie potrafi jechać z odpowiednią prędkością to takie są wyniki.

  Kazik


  2021-06-21 08:52:57
 • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
  Moim zdaniem MW został kozłem ofiarnym , musieli na kogoś zrzucić winę , i padło na najniższy szczebel kierowniczy - czyli na brygadzistę !! A co dyrekcja zakładu nie wiedziała co się dzieje w zakładzie ? A Panie Rozogi rozwiń swoja myśl czy MW kazał Ci wkładać rękę w przenośnik ślimakowy ?

  Wojtek


  2021-06-21 08:15:46
 • Garaż z decyzją wojewody
  Panie radny sytuacja z garażem to taki Pana sukces jak Mańkowskiego z wieżą ciśnień.

  Prowadził ślepy kulawego


  2021-06-21 07:53:36
 • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
  M.W. to ciapa i nieudacznik. Przed laty straciłbym przez niego całe ramię w przenośniku ślimakowym. Ten człowiek już dawno nie powinien pracować na stanowisku brygadzisty.

  Rozogi


  2021-06-20 20:38:54
 • Bogdan Komosiński – sołtys Piasutna (zdjęcia)
  Panie Sołtysie, a może by tak zrobić w Piasutnie prawdziwy plac zabaw dla dzieci zamiast tego zarośnietego trawami z dołami w którym z łatwością schowa się trzylatek i drzazgami wchodzącymi w małe łapki?

  Barbara Kaim


  2021-06-20 17:31:32
 • Letnie nowości imprezowe, Szczytno gotowe na sezon turystyczny
  Ja bym nie bagatelizował wydarzeń kulturalnych - turystycznych, które są organizowane od lat. Nie wiem dokładnie, co z pierogami i świętem ziemniaka - bo to były sztandarowe propozycje samorządu miejskiego za czasów burmistrz Górskiej. Nie byłem publicznością tych imprez, bo kartoflaka i pierogi robi mi żona - i to mi wystarcza. Nie chcę się narażać na niepotrzebne przygody gastryczne. Natomiast pamiętam, jak burmistrz Górska chciała połączyć te dwie \"imprezy\" (ziemniaki i pierogi) z jarmarkiem Mazurskim robionym przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum. A ja od swoich znajomych z tzw. wielkich miast zawsze byłem pytany - no to kiedy ten jarmark - bo to kawałek folkloru, muzyki, rękodzieła - no bo chcą przyjechać. Jestem ciekaw, czy kameralna i niekomercyjna atmosfera jarmarku mazurskiego będzie utrzymana. Ale też pamiętam, że nigdy nie było to traktowane, jako walor miasta. Miasto uważało, że bazar - pod nazwą jarmark jurandowy - jest jego priorytetem. No i mamy, co mamy. Ja akurat od lat obserwuję sobie te wydarzenia i czuję, że mam prawo oceniać. Prochu tutaj promocja (urzędnicy) nie wymyślą, o ile nie zaczną kontaktować się z ludźmi, którzy co nieco się na tym znają. Kto dokładnie - nie wiem. Ale wiem, że i Dni i Noce Szczytna nie muszą być wiejskim festynem, a bazary z chińszczyzną, pomieszane z pierogami i kartoflakiem są po prostu żenadą.

  Krajan


  2021-06-20 15:07:42
 • Garaż z decyzją wojewody
  Tak się właśnie dzieje gdy stanowiska radnych piastują ludzie bez przygotowania i doświadczenia biznesowego, kto z nich choćby jabłkami na rynku handlował, czy jakąkolwiek działalność z sukcesem prowadził? Chyba nikt i właśnie przez takie wybory Bareja może kręcić filmy a my mieszkańcy utrzymujemy takich aktorów.

  Przedsiębiorca


  2021-06-20 14:47:49
 • Nadchodzi upadek szczycieńskiego pływania?
  W każdym sporcie jest to samo :(. Sporty walki także kuleją bo zostały odcięte od maty w WSPolu. Obecnie pozostaje tułaczka po jakichś małych salkach bądź gościnnie treningi w Olsztynie. Nie tylko pływanie \"tonie\" ale myślę że pozostałe dyscypliny także :(

  Sporty Walki


  2021-06-20 11:33:56
 • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
  Każdy popełnia błędy , ale nie każdemu jest dane je naprawić.

  Życie


  2021-06-20 10:44:28