Sobota, 29 Styczeń
Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -

Reklama


Reklama

Ekologiczne Osiedle nad Jeziorem zaprasza (zdjęcia)


PROMOCJA. Można by rzec: kupujesz tu wspaniałe widoki, zaś magiczne życie w apartamencie dostajesz w prezencie. Ten tekst jest dla tych, którzy chcą dobrze ulokować pieniądze w nieruchomościach lub mieszkać w wyjątkowym miejscu. Co więcej nie będzie trzeba martwić się o rachunki, bo te domy będą niemal samowystarczalne. Lokalizacja – zaledwie 30 metrów od jeziora. Firma Zelbo zaprasza do Ekologicznego Osiedla nad Jeziorem.Z 90-metrowego mieszkania rozchodzi się widok, jak z kadru portugalskiego kina. Woda, zieleń, w oddali dachy szczycieńskiej zabudowy, a w tle strzelają do góry wieże najwyższych historycznych budowli miasta: ratusz, kościół... 

 

Witajcie na obrzeżach Szczytna w kierunku drogi krajowej wyjazdowej na Olsztyn. Osiedle nad Jeziorem firmy Zelbo zaprasza.

 

Zainteresowanie rynkiem niezwykłych nieruchomości i rozwiązań ciągle rośnie. Niektórzy po prostu chcą czegoś więcej niż luksusowe mieszkanie w bloku. Unikalna lokalizacja, nowoczesne technologiczne rozwiązania – są już dostępne w Szczytnie za sprawą firmy Zelbo.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

Domów Osiedla nad Jeziorem nie da się porównywać z żadną inną inwestycją mieszkaniową w tej części regionu. Jego ponadczasowa architektura wkomponowana została w działkę nad Jeziorem Domowym Dużym. W ofercie dostępne są domy o powierzchni 95 metrów. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą budować, kupować 150-, czy 200-metrowych domów, a jednocześnie nawet najbardziej luksusowe mieszkanie w bloku, to wciąż nie to, czego szukają.

 

Osiedle nad Jeziorem to idealny wybór. To pierwsze ekologiczne apartamenty w naszym powiecie. Technologia użyta do jego wykonania oraz systemy zrządzające energią cieplną i elektryczną pozwoliły uzyskać współczynniki oszczędności nieosiągalne w klasycznym budownictwie. Te domy są niemal samowystarczalne. Rachunki za ich utrzymanie będą znikome.

 

Pierwszorzędną sprawą dla jakości mieszkania w Osiedlu nad Jeziorem jest samowystarczalność. Budynki mają zamontowany system instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, które służą do ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. W budynkach zamontowany jest też system rekuperacji, czyli wentylacja mechaniczna, bez kominów, dzięki której następuje odzysk ciepła. W budynkach można też filtrować powietrze. Centrala steruje mikroklimatem i w zależności od panujących na zewnątrz warunków albo powietrze osusza, albo nawilża, ale też jego parametry można ustawiać indywidualnie. Budynek ogrzewany jest powietrzem, a do całego systemu wykorzystano energię odnawialną.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

System ogrzewania bazujący na pompie ciepła oraz instalacja fotowoltaiczna to rozwiązania w dużym stopniu bezobsługowe, zapewniające wysoki komfort i wygodę użytkowania. Umożliwiają one zachowanie czystości w budynku i – co ważne – nie mają negatywnego wpływu na zdrowie mieszkańców i sąsiadów. Wszystko sterowane jest automatycznie i dodatkowo mamy możliwość podglądu i bezprzewodowego sterowania systemem z dowolnego miejsca na świecie np. z poziomu smartfona. Są więc w tych budynkach nie tylko estetyczne smaczki, ale też zdrowotne, ekologiczne oraz oszczędnościowe.

 

Projekt osiedla opracowali lokalni projektanci, którzy współpracują z firmą Zelbo.

Jak wyjaśnia inwestor, osiedle powstaje po to, by spełnić oczekiwania ludzi szukających wyższego standardu życia. Wielu właścicieli traktuje zakupione tu apartamenty jako wyjątkowe miejsce dla dobrego, ekologicznego, bezpiecznego życia.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

Co więcej, bryła każdego z domów jest odpowiednio przemyślana - prosty kształt, jednospadowy dach i odpowiednie usytuowanie względem stron świata. Jest to podstawa, jeśli budynek ma być samowystarczalny energetycznie.

 

Dach jednospadowy daje lepsze możliwości, jest estetyczny i umożliwia odpowiednie pokrycie instalacją fotowoltaiczną. Poza tym, dach jednospadowy nie powoduje takich strat ciepła, jak dachy wielospadowe.

 

Powstaną 22 segmenty (budynki) w zabudowie szeregowej. Każdy z nich będzie miał odrębny garaż oraz uroczą 80-metrową działkę rekreacyjną, która da poczucie przestrzeni, a zarazem spokoju. Budynki znajdują się około 30 metrów od Jeziora Dużego Domowego w Szczytnie i zaledwie 100 metrów od drogi krajowej prowadzącej do Olsztyna, Nidzicy, czy centrum Szczytna (przedłużenie ulicy Pasymskiej).

 

Inwestor szacuje, że przy dzisiejszych cenach koszt utrzymania takiego domu to około 360 zł rocznie! A na te koszty składają się głównie opłaty stałe, przesyłowe wynikające z umów za prąd, czy wodę. Standardowy koszt utrzymania domu o takiej powierzchni waha się od 7 do 10 tys. zł.

Osiedle nad Jeziorem firmy Zelbo to idealna alternatywa pomiędzy domem, a mieszkaniem w bloku.

 

 

 

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709Komentarze do artykułu

Marta

I to wymyśliła firma ze Szczytna? no, no, no Aż wierzyć mi się nie chce. Przeważnie tego typu inwestycje powstają przy wielkich miastach a metr kosztuje krocie. Jeżeli cena będzie tu w miarę korzystna to szacunek. Ciekawe czy poszukują kogoś do pracy?

Irka

Bardzo interesujący projekt. Nie podają Państwo choćby orientacyjne ceny. Proszę o jej podanie

Piotr

Posiadam dom 150m2 z działka 12ar na gizewie, ciekawe czy wchodziłaby możliwość zamiany, fajne miejsce no i bez kosztów

Szczytnianin

Jak widać jak komuś się chce to i w Szczytnie może powstać coś ładnego i praktycznego Ile za m2 ?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  W Portugalii i Izraelu ponad 90% populacji zaszczepione, a chorych więcej.i hospitalizacji też więcej, niż rok temu i dwa lata temu kiedy to wybuchło... niby.

  Rodak


  2022-01-29 08:54:18
 • O czerni, maskach i uśmiechach błyskawicznych – felieton Jerzego Niemczuka
  Panie Niemczuk widać pańskie nazwisko ma charakter niepolski to że jest Pan mieszkańcem powiatu nie stanowi żeby Pan pisał głupoty zajmij się człowieku swoim domkiem w Piecach i nie rozprawiaj o sprawach które cię przerastają

  Przyjaciel ludu


  2022-01-29 02:17:41
 • Do urzędu już bez gotówki
  No co - kurę trzeba przynieść!

  Śmieszek


  2022-01-28 23:33:54
 • Drogowy boom, przygotowują przetargi
  Zrobimy to za 4 miliony ????

  Marcin


  2022-01-28 21:48:50
 • Dni i Noce wracają do Szczytna
  Co za bzdura, łaskawy Mańkowski z łaskawym Kiersikowskim przywracają imprezę, która ma dłuższą tradycje niż ich kariera partyjna.

  Adrian


  2022-01-28 21:19:06
 • List do Redakcji – Tomasz Łachacz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczytnie
  Panie Łachacz należy pogodzić się z porażkami gdyż Pana praca jako radnego jest nimi uslana. Zadbaj lepiej o podwyżki dla nauczycieli to twój domowy budżet się podniesie a sprawy trudne zostaw specjalistom.

  Dariusz


  2022-01-28 20:55:48
 • Dekanat urośnie w... parafie
  Przecież Wysocki chodząc, musiał ściągnąć po trzy stówy na granity i marmury, owieczki trzeba strzyc równo!!!

  XYZ


  2022-01-28 20:00:56
 • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
  Śmiech

  Krzyś


  2022-01-28 19:56:51
 • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
  Jakiś czas temu w lokalnej prasie :Marcin M. mówił że gmina Ruciane-Nida jest najspokojniejszą gminą w powiecie piskim. Mimo wszystko pracy nie brakuje. W wolnych chwilach znajdzie jednak czas na hobby, czyli wędkarstwo i wycieczki rowerowe. — Wygrana w plebiscycie jest dla mnie ogromną motywacją. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy. Mieszkańcy obdarzyli mnie dużym zaufaniem. I mogę obiecać, że zrobię wszystko, by ich nie zawieść. Mam nadzieję, że będę dobrym dzielnicowym. Będę się starał pomoc każdemu, kto do mnie przyjdzie — dodaje. Warto również wspomnieć, że Marcin M. awansował podczas oficjalnych obchodów Święta Policji, które odbyły się 5 sierpnia, rok temu.

  Krzyś


  2022-01-28 19:55:07
 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  Według treści przysięgi lekarskiej i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam: obowiązki te sumiennie spełniać; służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek; nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego; strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych; stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić. Niestety, ale na takich prowincjach jak Szczytno lekarz poprzez rutyny zapomina co przysięgał robić. Kwestia szczepień jest rzeczą indywidualna można promować ale nie przymuszać. I skończcie te teorie spiskowe oparte na wymysłach, bez twardych dowodów.

  Prawda jest taka ze


  2022-01-28 18:32:48

Reklama