Reklama


Ekologiczne Osiedle nad Jeziorem zaprasza (zdjęcia)


PROMOCJA. Można by rzec: kupujesz tu wspaniałe widoki, zaś magiczne życie w apartamencie dostajesz w prezencie. Ten tekst jest dla tych, którzy chcą dobrze ulokować pieniądze w nieruchomościach lub mieszkać w wyjątkowym miejscu. Co więcej nie będzie trzeba martwić się o rachunki, bo te domy będą niemal samowystarczalne. Lokalizacja – zaledwie 30 metrów od jeziora. Firma Zelbo zaprasza do Ekologicznego Osiedla nad Jeziorem.Z 90-metrowego mieszkania rozchodzi się widok, jak z kadru portugalskiego kina. Woda, zieleń, w oddali dachy szczycieńskiej zabudowy, a w tle strzelają do góry wieże najwyższych historycznych budowli miasta: ratusz, kościół... 

 

Witajcie na obrzeżach Szczytna w kierunku drogi krajowej wyjazdowej na Olsztyn. Osiedle nad Jeziorem firmy Zelbo zaprasza.

 

Zainteresowanie rynkiem niezwykłych nieruchomości i rozwiązań ciągle rośnie. Niektórzy po prostu chcą czegoś więcej niż luksusowe mieszkanie w bloku. Unikalna lokalizacja, nowoczesne technologiczne rozwiązania – są już dostępne w Szczytnie za sprawą firmy Zelbo.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

Domów Osiedla nad Jeziorem nie da się porównywać z żadną inną inwestycją mieszkaniową w tej części regionu. Jego ponadczasowa architektura wkomponowana została w działkę nad Jeziorem Domowym Dużym. W ofercie dostępne są domy o powierzchni 95 metrów. To idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą budować, kupować 150-, czy 200-metrowych domów, a jednocześnie nawet najbardziej luksusowe mieszkanie w bloku, to wciąż nie to, czego szukają.

 

Osiedle nad Jeziorem to idealny wybór. To pierwsze ekologiczne apartamenty w naszym powiecie. Technologia użyta do jego wykonania oraz systemy zrządzające energią cieplną i elektryczną pozwoliły uzyskać współczynniki oszczędności nieosiągalne w klasycznym budownictwie. Te domy są niemal samowystarczalne. Rachunki za ich utrzymanie będą znikome.

 

Pierwszorzędną sprawą dla jakości mieszkania w Osiedlu nad Jeziorem jest samowystarczalność. Budynki mają zamontowany system instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła, które służą do ogrzewania oraz produkcji ciepłej wody użytkowej. W budynkach zamontowany jest też system rekuperacji, czyli wentylacja mechaniczna, bez kominów, dzięki której następuje odzysk ciepła. W budynkach można też filtrować powietrze. Centrala steruje mikroklimatem i w zależności od panujących na zewnątrz warunków albo powietrze osusza, albo nawilża, ale też jego parametry można ustawiać indywidualnie. Budynek ogrzewany jest powietrzem, a do całego systemu wykorzystano energię odnawialną.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

System ogrzewania bazujący na pompie ciepła oraz instalacja fotowoltaiczna to rozwiązania w dużym stopniu bezobsługowe, zapewniające wysoki komfort i wygodę użytkowania. Umożliwiają one zachowanie czystości w budynku i – co ważne – nie mają negatywnego wpływu na zdrowie mieszkańców i sąsiadów. Wszystko sterowane jest automatycznie i dodatkowo mamy możliwość podglądu i bezprzewodowego sterowania systemem z dowolnego miejsca na świecie np. z poziomu smartfona. Są więc w tych budynkach nie tylko estetyczne smaczki, ale też zdrowotne, ekologiczne oraz oszczędnościowe.

 

Projekt osiedla opracowali lokalni projektanci, którzy współpracują z firmą Zelbo.

Jak wyjaśnia inwestor, osiedle powstaje po to, by spełnić oczekiwania ludzi szukających wyższego standardu życia. Wielu właścicieli traktuje zakupione tu apartamenty jako wyjątkowe miejsce dla dobrego, ekologicznego, bezpiecznego życia.

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709

 

Co więcej, bryła każdego z domów jest odpowiednio przemyślana - prosty kształt, jednospadowy dach i odpowiednie usytuowanie względem stron świata. Jest to podstawa, jeśli budynek ma być samowystarczalny energetycznie.

 

Dach jednospadowy daje lepsze możliwości, jest estetyczny i umożliwia odpowiednie pokrycie instalacją fotowoltaiczną. Poza tym, dach jednospadowy nie powoduje takich strat ciepła, jak dachy wielospadowe.

 

Powstaną 22 segmenty (budynki) w zabudowie szeregowej. Każdy z nich będzie miał odrębny garaż oraz uroczą 80-metrową działkę rekreacyjną, która da poczucie przestrzeni, a zarazem spokoju. Budynki znajdują się około 30 metrów od Jeziora Dużego Domowego w Szczytnie i zaledwie 100 metrów od drogi krajowej prowadzącej do Olsztyna, Nidzicy, czy centrum Szczytna (przedłużenie ulicy Pasymskiej).

 

Inwestor szacuje, że przy dzisiejszych cenach koszt utrzymania takiego domu to około 360 zł rocznie! A na te koszty składają się głównie opłaty stałe, przesyłowe wynikające z umów za prąd, czy wodę. Standardowy koszt utrzymania domu o takiej powierzchni waha się od 7 do 10 tys. zł.

Osiedle nad Jeziorem firmy Zelbo to idealna alternatywa pomiędzy domem, a mieszkaniem w bloku.

 

 

 

 

Szczegóły w biurze sprzedaży firmy Zelbo

Dział sprzedaży mieszkań

tel./fax (89) 624 22 89

kom. 513 054 709Komentarze do artykułu

Marta

I to wymyśliła firma ze Szczytna? no, no, no Aż wierzyć mi się nie chce. Przeważnie tego typu inwestycje powstają przy wielkich miastach a metr kosztuje krocie. Jeżeli cena będzie tu w miarę korzystna to szacunek. Ciekawe czy poszukują kogoś do pracy?

Irka

Bardzo interesujący projekt. Nie podają Państwo choćby orientacyjne ceny. Proszę o jej podanie

Piotr

Posiadam dom 150m2 z działka 12ar na gizewie, ciekawe czy wchodziłaby możliwość zamiany, fajne miejsce no i bez kosztów

Szczytnianin

Jak widać jak komuś się chce to i w Szczytnie może powstać coś ładnego i praktycznego Ile za m2 ?

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo… był nietrzeźwy
  debil

  w4567


  2020-12-01 14:25:28
 • OSP Płozy z nową torbą medyczną
  Kolejna relacja z aktywności Pana Żuchowskiego, gdzie znów maseczka na brodzie i szyi (wcześniej wizytowanie szpitala powiatowego oraz uroczystości przy pomniku z okazji 11 listopada). Czy nie ma nikogo, kto by mu powiedział o kompromitowaniu siebie? Na co liczy z tak żenującą, anty-społeczną postawą?!

  obserwator


  2020-11-30 23:56:03
 • Centrum Usług Sąsiedzkich - po zakupy lub na spacer z psami
  I już chwalić się, ale czym? Kompromitacją! Działania w ciągu prawie 2 miesięcy dla kilkunastu osób z programu za ponad 180tys., to w ogóle wstyd przyznawać się do tego!!! Do tego te łapki na fejsie dawane przez samych urzędników w godzinach pracy! Pani Sekretarz: kiedy przestaniecie być żałośni? Kompromitacja na cały Powiat!

  pawełek


  2020-11-30 23:54:45
 • OSP Płozy z nową torbą medyczną
  Słuchaj obrońco \"dobrej zmiany\", tobie już pewnie ciemny wór na głowę założyli i nic nie widzisz i nic nie słyszysz i błądzisz po omacku!!!!!

  !!!!! do Do


  2020-11-30 22:35:40
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Ja osobiście zachęcam do analizy rządów D. Górskiej, które trwały 12. lat, a wcześniej jeszcze 4. lata jako wiceburmistrza. To jest 16 lat! I Co wtedy zostało załatwione? To tak dużo lat... Jak ta władza (również radni) je wykorzystali?

  Nikt


  2020-11-30 20:43:25
 • OSP Płozy z nową torbą medyczną
  Uważaj , bo ciebie puszczą bez wora.

  Do !!!!!


  2020-11-30 17:44:00
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Jeżeli chodzi o gródki działkowe to może zrobi Pan to co może! Dziś tylko dwa ogrody są uwzględnione w Planach zagospodarowania przestrzennego. Pozostałe dla których nie ma planu w studium są częściowo na terenach przeznaczonych pod zabudowę (wielorodzinną czy mieszkalno usługową jak te na ul. Pasymskiej. Najwyższy czas zabrać się do roboty i chociaż zmienić studium aby nikomu nie przyszło do głowy aby to zmieniać. Chyba że ma Pan na ten temat inne zdanie?

  teresa


  2020-11-30 14:31:37
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Zachęcam do obejrzenia na kanale you toube relacji z dni i nocy Szczytna np z lat 1996 i 1998 wtedy mit o apolityczności Burmistrza trochę blaknie. Potem pamiętać trzeba, że Burmistrz jest dobry ale tylko w podkradaniu pomysłów innym osobom a znacznie gorzej z ich realizacją. Dziwne stanowiska dla wędkarzy rozebrać, przeprosić i zrobić porządnie, Może ładne drewniane, mniej a dobrze aby nie było wstydu!. Jeżeli parking na Pl. Juranda to Panie Burmistrzu proszę pamiętać, że kierowcy też są mieszkańcami tego miasta i trzeba o nich pamiętać. Co do innych pomysłów to najważniejsze niech Pan będzie trochę wizjonerem, niech się Pan nie boi marzyć! Co to za deptak (czyt. starówka) w kierunku jeziora? Kolejne miejsce na wypoczynek, spacery a nie na rozwijanie miasta :) Niech się Pan nie dziwi, że mieszkańcy myślą raczej o swojej najbliższej okolicy. Jest na to rozwiązanie, skuteczne a co za tym idzie rozwiązanie które bardzo aktywizuje i włącza tych mieszkańców w życie miasta. Jakie? Dużo zapożyczył Pan podczas kampanii to może warto niech Pan jeszcze przypomni sobie co proponowali także inni. Na tym etapie już nikt nie będzie czynił zarzutu. ma Pan jeszcze trochę czasu więc jeszcze wiele można zrobić. Powodzenia!!!

  mieszkaniec


  2020-11-30 14:09:11
 • OSP Płozy z nową torbą medyczną
  Typowe dla PiS-u, straż puszcza z torbami tak jak cały kraj!

  !!!!!


  2020-11-30 12:25:42
 • OSP Płozy z nową torbą medyczną
  Znowu Żuchowskiemu szczęka opadła i ją maseczką podtrzymuje, pewnie przed fleszem z aparatu aby nie było wątpliwości co do darczyńcy.

  Szczytnianin


  2020-11-30 10:04:50