Poniedziałek, 21 Czerwiec
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała -

Reklama


Reklama

Edun Korepetycja Szczytno - specjaliści od korepetycji z pasją zapraszają


Edun Korepetycje Szczytno to lokalna firma, którą kieruje Sebastian Kucharski. Specjalizuje się w korepetycjach dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Pan Sebastian skupił w swojej firmie korepetytorów z pasją do nauki. Efekty? Ich uczniowie w 2020 roku mieli 100 procent zdawalności egzaminów szkolnych, w tym też matur. - Wyniki naszych uczniów to nasza najlepsza wizytówka – mówi z uśmiecham pan Sebastian.Lekcje w Edun Szczytno zaczynają się do 21 zł za 45 minut. Co ważne w dzisiejszych czasach zajęcia odbywają się stacjonarnie.

Edun Korepetycje Szczytno

Tel. 89 300 03 59

szczytno@edun.pl

https://edun.pl/oddzial-szczytno/korepetycje.html

- Bo to daje gwarancję, że nasi uczniowie skupią się wyłącznie na lekcji i otrzymają niezbędną wiedzę – przekonuje pan Sebastian. - Z zajęciami online różnie bywa i chyba każdy rodzic to widzi. Uczniowie jednym okiem zerkają na ekran monitora, niby słuchają lekcji, ale w międzyczasie zajmują się czymś zupełnie innym. Bezwzględnie zajęcia indywidualne, stacjonarne, są bardziej skuteczne.

 

Gwarantowana skuteczność

 

Do tej pory z usług Edun Korepetycje Szczytno skorzystało 114 uczniów. Efekty są wyjątkowe. Większość uczniów poprawiła znacząco swoje oceny w szkole, a co więcej są jednymi z najlepszych. Edun ma też stuprocentową zdawalność egzaminów w tym maturalnego.

 

- Kiedyś korepetycje kojarzyły się wyłącznie z czymś, co jest skierowane do słabszych uczniów, było czymś wstydliwym, dziś to jeden z najlepszych sposobów przyswajania wiedzy i prestiż – mówi Sebastian Kucharski. - Dzieci w szkołach często mają opory przed aktywnością, czy przyswajaniem wiedzy, bo boją się ośmieszania na tle klasy. U nas zajęcia odbywają się indywidualnie bądź maksymalnie w grupach 4-osobowych. Jest większa strefa komfortu. Uczeń lepiej przyswaja wiedzę, ale uczy się też samodzielności. Nawet gdy jakiś przedmiot, czy zagadnienie sprawia mu większy kłopot, to nasi korepetytorzy mają czas, aby takiemu dziecku i zagadnieniu poświecić więcej uwagi.

 

.

 

Szerokie spektrum przedmiotów

 

Z zajęć w Edun Korepetycje Szczytno skorzystać mogą uczniowie od pierwszej klasy szkoły podstawowej do klasy maturalnej. Placówka organizuje też specjalistyczne kursy dedykowane na przykład maturzystom, ósmoklasistom, a nawet osobom dorosłym przygotowującym się do matury.

 

Edun Korepetycje Szczytno

Tel. 89 300 03 59

szczytno@edun.pl

https://edun.pl/oddzial-szczytno/korepetycje.html

 

Zajęcia prowadzone są z matematyki, biologii, chemii, języka angielskiego, czy hiszpańskiego, języka polskiego, geografii i fizyki.

 

- Bo na to w Szczytnie jest na razie zapotrzebowanie, ale właściwie jesteśmy w stanie stworzyć zajęcia z każdego szkolnego przedmiotu – mówi pan Sebastian. - Jeśli tylko będzie taka potrzeba. Dlatego warto z nami się skontaktować, umówić na spotkanie i rozmowę.

 

Walka ze „zdalnymi” zaległościami

 

W dobie nauki zdalnej korepetycje nabierają dodatkowej wartości.

 

- A to dlatego, że dziś ani nauczyciele, ani rodzice nie są w stanie ocenić, jakie zaległości tworzą się podczas zajęć zdalnych w szkołach, bo co do tego, że się tworzą, to chyba nikt nie ma wątpliwości – mówi pan Sebastian. - Mówią nam o tym nawet sami rodzice, którzy widzą, jak ich dzieciaki oszukują na lekcjach online, czy podczas sprawdzianów. Na jednym komputerze piszą kartkówkę, a w smartfonie sprawdzają, czy konsultują odpowiedzi z innymi. To kiedyś, na przykład na studiach, odbije się czkawką. To może być bardzo niebezpieczne. Nasze zajęcia są stacjonarne i dają gwarancję wiedzy. Nasi uczniowie są krok przed swoimi rówieśnikami.

 

Współpraca przede wszystkim

 

Zajęcia w Edun Korepetycje Szczytnie odbywają się zawsze według podstawy programowej danego przedmiotu i klasy. Korepetytorzy do każdego ucznia podchodzą indywidualnie. Mają też stały kontakt z rodzicami, co pozwala im modyfikować zajęcia w razie potrzeby, czy dostosowywać je do nadchodzących egzaminów.

 

- Głos rodziców był zawsze dla nas ważny – przekonuje Sebastian Kucharski. - Bo to oni na co dzień są ze swoimi dziećmi i widzą ich mocne i słabsze strony.

 

Edun Korepetycje Szczytnie zatrudnia też wyłącznie sprawdzonych i przeszkolonych korepetytorów, którzy wykonają swoje zajęcia z pasją.

 

- Nie ma w nas wypalenia, sztampowego działania, dzieci zawsze widzą uśmiech, ale też wiedzą, że podchodzimy do zajęć profesjonalnie i wymagamy – mówi pan Sebastian. - Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszych uczniów i za ich sukcesy. Doskonałym przykładem jest tu ubiegłoroczny egzamin maturalny. Nasi kursanci zdali go w stu procentach. To dowód na znakomity poziom naszych nauczycieli.

 

Jak zapisać się na korepetycje?

 

Zapisy na lekcje w Edun Korepetycje Szczytno odbywają się przez stronę internetową bądź telefonicznie. Pierwsza lekcja jest darmowa! Dołączyć do nas można w dowolnym momencie. Godziny zajęć zawsze ustalane są indywidualnie, aby pasowały rodzicom i ich dzieciom.

 

 

Edun Korepetycje Szczytno

Tel. 89 300 03 59

szczytno@edun.pl

https://edun.pl/oddzial-szczytno/korepetycje.html

 Część zespołu Edun Szczytno Korepetycje: Aleksandra Mucha, Sebastian Kucharski, Patrycja Szczerbecka, Daria Śliwa.

 

 

Opinie uczniów:

 

Martyna Zaborowska,

Szczytno, klasa 7 szkoły podstawowej

Nauczyciele są tu wyjątkowi, mili. Panuje bardzo fajna atmosfera. Mimo że to lekcja, to jest tu dużo uśmiechu. Nauka odbywa się stacjonarnie, co sprawia, że zdecydowanie więcej można zrozumieć. Wiedza niemal sama wchodzi do głowy.

 

 

Gabriela Radzińska,

Szczytno, klasa pierwsza technikum rachunkowości

Nauka w Edun zdecydowanie bardziej podoba mi się niż w szkole. Zajęcia odbywają się w miłej, ale profesjonalnej atmosferze. Nauczyciele doskonale wyjaśniają dane zagadnienia. Jest łatwiej je zrozumieć i się ich nauczyć. Dobrze też motywują. Kładą duży nacisk na to, że jak się czegoś uczymy, to musimy potem to umieć.

 

 

Patrycja Piórkowska,

Szczytno, klasa 8 szkoły podstawowej

Trafiłam do Edun na zajęcia, bo przygotowuję się do egzaminu ósmoklasisty. Pani Daria zdecydowanie lepiej tłumaczy mi język angielski niż robione jest to w szkole. Poza tym mam tu zajęcia indywidualne, a wiadomo, że w przypadku języków obcych jest to najlepsze rozwiązanie.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Miejski żłobek powstanie w pomieszczeniach po byłej kręgielni
  Ale radni zdają sobie sprawę, że to oznacza, że w Hali Wagnera będzie się mieścił żłobek. A gdy będą odbywały się tam kolejne rozgrywki, konkursy, targi pracy i różne takie, które odbywały się do tej pory, co będzie z dzieciakami? Mam nadzieję, że pomieszczenie zostanie wyciszone, a to kosztuje niemałe pieniądze. Czy po prostu pójdziemy na żywioł? Na koniec jednak muszę dodać, że żłobek w Szczytnie się przyda, ale tam?

  Kowal


  2021-06-21 12:52:29
 • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
  Droga jest jak każda inna ale jak się nie potrafi jechać z odpowiednią prędkością to takie są wyniki.

  Kazik


  2021-06-21 08:52:57
 • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
  Moim zdaniem MW został kozłem ofiarnym , musieli na kogoś zrzucić winę , i padło na najniższy szczebel kierowniczy - czyli na brygadzistę !! A co dyrekcja zakładu nie wiedziała co się dzieje w zakładzie ? A Panie Rozogi rozwiń swoja myśl czy MW kazał Ci wkładać rękę w przenośnik ślimakowy ?

  Wojtek


  2021-06-21 08:15:46
 • Garaż z decyzją wojewody
  Panie radny sytuacja z garażem to taki Pana sukces jak Mańkowskiego z wieżą ciśnień.

  Prowadził ślepy kulawego


  2021-06-21 07:53:36
 • Jest wyrok w sprawie śmierci trzech pracowników Sarii
  M.W. to ciapa i nieudacznik. Przed laty straciłbym przez niego całe ramię w przenośniku ślimakowym. Ten człowiek już dawno nie powinien pracować na stanowisku brygadzisty.

  Rozogi


  2021-06-20 20:38:54
 • Bogdan Komosiński – sołtys Piasutna (zdjęcia)
  Panie Sołtysie, a może by tak zrobić w Piasutnie prawdziwy plac zabaw dla dzieci zamiast tego zarośnietego trawami z dołami w którym z łatwością schowa się trzylatek i drzazgami wchodzącymi w małe łapki?

  Barbara Kaim


  2021-06-20 17:31:32
 • Letnie nowości imprezowe, Szczytno gotowe na sezon turystyczny
  Ja bym nie bagatelizował wydarzeń kulturalnych - turystycznych, które są organizowane od lat. Nie wiem dokładnie, co z pierogami i świętem ziemniaka - bo to były sztandarowe propozycje samorządu miejskiego za czasów burmistrz Górskiej. Nie byłem publicznością tych imprez, bo kartoflaka i pierogi robi mi żona - i to mi wystarcza. Nie chcę się narażać na niepotrzebne przygody gastryczne. Natomiast pamiętam, jak burmistrz Górska chciała połączyć te dwie \"imprezy\" (ziemniaki i pierogi) z jarmarkiem Mazurskim robionym przez Towarzystwo Przyjaciół Muzeum. A ja od swoich znajomych z tzw. wielkich miast zawsze byłem pytany - no to kiedy ten jarmark - bo to kawałek folkloru, muzyki, rękodzieła - no bo chcą przyjechać. Jestem ciekaw, czy kameralna i niekomercyjna atmosfera jarmarku mazurskiego będzie utrzymana. Ale też pamiętam, że nigdy nie było to traktowane, jako walor miasta. Miasto uważało, że bazar - pod nazwą jarmark jurandowy - jest jego priorytetem. No i mamy, co mamy. Ja akurat od lat obserwuję sobie te wydarzenia i czuję, że mam prawo oceniać. Prochu tutaj promocja (urzędnicy) nie wymyślą, o ile nie zaczną kontaktować się z ludźmi, którzy co nieco się na tym znają. Kto dokładnie - nie wiem. Ale wiem, że i Dni i Noce Szczytna nie muszą być wiejskim festynem, a bazary z chińszczyzną, pomieszane z pierogami i kartoflakiem są po prostu żenadą.

  Krajan


  2021-06-20 15:07:42
 • Garaż z decyzją wojewody
  Tak się właśnie dzieje gdy stanowiska radnych piastują ludzie bez przygotowania i doświadczenia biznesowego, kto z nich choćby jabłkami na rynku handlował, czy jakąkolwiek działalność z sukcesem prowadził? Chyba nikt i właśnie przez takie wybory Bareja może kręcić filmy a my mieszkańcy utrzymujemy takich aktorów.

  Przedsiębiorca


  2021-06-20 14:47:49
 • Nadchodzi upadek szczycieńskiego pływania?
  W każdym sporcie jest to samo :(. Sporty walki także kuleją bo zostały odcięte od maty w WSPolu. Obecnie pozostaje tułaczka po jakichś małych salkach bądź gościnnie treningi w Olsztynie. Nie tylko pływanie \"tonie\" ale myślę że pozostałe dyscypliny także :(

  Sporty Walki


  2021-06-20 11:33:56
 • Tragiczny wypadek pod Dębówkiem, zginęła młoda kobieta w ciąży
  Każdy popełnia błędy , ale nie każdemu jest dane je naprawić.

  Życie


  2021-06-20 10:44:28