Wtorek, 18 Styczeń
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra -

Reklama


Reklama

Edun Korepetycja Szczytno - specjaliści od korepetycji z pasją zapraszają


Edun Korepetycje Szczytno to lokalna firma, którą kieruje Sebastian Kucharski. Specjalizuje się w korepetycjach dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Pan Sebastian skupił w swojej firmie korepetytorów z pasją do nauki. Efekty? Ich uczniowie w 2020 roku mieli 100 procent zdawalności egzaminów szkolnych, w tym też matur. - Wyniki naszych uczniów to nasza najlepsza wizytówka – mówi z uśmiecham pan Sebastian.Lekcje w Edun Szczytno zaczynają się do 21 zł za 45 minut. Co ważne w dzisiejszych czasach zajęcia odbywają się stacjonarnie.

Edun Korepetycje Szczytno

Tel. 89 300 03 59

szczytno@edun.pl

https://edun.pl/oddzial-szczytno/korepetycje.html

- Bo to daje gwarancję, że nasi uczniowie skupią się wyłącznie na lekcji i otrzymają niezbędną wiedzę – przekonuje pan Sebastian. - Z zajęciami online różnie bywa i chyba każdy rodzic to widzi. Uczniowie jednym okiem zerkają na ekran monitora, niby słuchają lekcji, ale w międzyczasie zajmują się czymś zupełnie innym. Bezwzględnie zajęcia indywidualne, stacjonarne, są bardziej skuteczne.

 

Gwarantowana skuteczność

 

Do tej pory z usług Edun Korepetycje Szczytno skorzystało 114 uczniów. Efekty są wyjątkowe. Większość uczniów poprawiła znacząco swoje oceny w szkole, a co więcej są jednymi z najlepszych. Edun ma też stuprocentową zdawalność egzaminów w tym maturalnego.

 

- Kiedyś korepetycje kojarzyły się wyłącznie z czymś, co jest skierowane do słabszych uczniów, było czymś wstydliwym, dziś to jeden z najlepszych sposobów przyswajania wiedzy i prestiż – mówi Sebastian Kucharski. - Dzieci w szkołach często mają opory przed aktywnością, czy przyswajaniem wiedzy, bo boją się ośmieszania na tle klasy. U nas zajęcia odbywają się indywidualnie bądź maksymalnie w grupach 4-osobowych. Jest większa strefa komfortu. Uczeń lepiej przyswaja wiedzę, ale uczy się też samodzielności. Nawet gdy jakiś przedmiot, czy zagadnienie sprawia mu większy kłopot, to nasi korepetytorzy mają czas, aby takiemu dziecku i zagadnieniu poświecić więcej uwagi.

 

.

 

Szerokie spektrum przedmiotów

 

Z zajęć w Edun Korepetycje Szczytno skorzystać mogą uczniowie od pierwszej klasy szkoły podstawowej do klasy maturalnej. Placówka organizuje też specjalistyczne kursy dedykowane na przykład maturzystom, ósmoklasistom, a nawet osobom dorosłym przygotowującym się do matury.

 

Edun Korepetycje Szczytno

Tel. 89 300 03 59

szczytno@edun.pl

https://edun.pl/oddzial-szczytno/korepetycje.html

 

Zajęcia prowadzone są z matematyki, biologii, chemii, języka angielskiego, czy hiszpańskiego, języka polskiego, geografii i fizyki.

 

- Bo na to w Szczytnie jest na razie zapotrzebowanie, ale właściwie jesteśmy w stanie stworzyć zajęcia z każdego szkolnego przedmiotu – mówi pan Sebastian. - Jeśli tylko będzie taka potrzeba. Dlatego warto z nami się skontaktować, umówić na spotkanie i rozmowę.

 

Walka ze „zdalnymi” zaległościami

 

W dobie nauki zdalnej korepetycje nabierają dodatkowej wartości.

 

- A to dlatego, że dziś ani nauczyciele, ani rodzice nie są w stanie ocenić, jakie zaległości tworzą się podczas zajęć zdalnych w szkołach, bo co do tego, że się tworzą, to chyba nikt nie ma wątpliwości – mówi pan Sebastian. - Mówią nam o tym nawet sami rodzice, którzy widzą, jak ich dzieciaki oszukują na lekcjach online, czy podczas sprawdzianów. Na jednym komputerze piszą kartkówkę, a w smartfonie sprawdzają, czy konsultują odpowiedzi z innymi. To kiedyś, na przykład na studiach, odbije się czkawką. To może być bardzo niebezpieczne. Nasze zajęcia są stacjonarne i dają gwarancję wiedzy. Nasi uczniowie są krok przed swoimi rówieśnikami.

 

Współpraca przede wszystkim

 

Zajęcia w Edun Korepetycje Szczytnie odbywają się zawsze według podstawy programowej danego przedmiotu i klasy. Korepetytorzy do każdego ucznia podchodzą indywidualnie. Mają też stały kontakt z rodzicami, co pozwala im modyfikować zajęcia w razie potrzeby, czy dostosowywać je do nadchodzących egzaminów.

 

- Głos rodziców był zawsze dla nas ważny – przekonuje Sebastian Kucharski. - Bo to oni na co dzień są ze swoimi dziećmi i widzą ich mocne i słabsze strony.

 

Edun Korepetycje Szczytnie zatrudnia też wyłącznie sprawdzonych i przeszkolonych korepetytorów, którzy wykonają swoje zajęcia z pasją.

 

- Nie ma w nas wypalenia, sztampowego działania, dzieci zawsze widzą uśmiech, ale też wiedzą, że podchodzimy do zajęć profesjonalnie i wymagamy – mówi pan Sebastian. - Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszych uczniów i za ich sukcesy. Doskonałym przykładem jest tu ubiegłoroczny egzamin maturalny. Nasi kursanci zdali go w stu procentach. To dowód na znakomity poziom naszych nauczycieli.

 

Jak zapisać się na korepetycje?

 

Zapisy na lekcje w Edun Korepetycje Szczytno odbywają się przez stronę internetową bądź telefonicznie. Pierwsza lekcja jest darmowa! Dołączyć do nas można w dowolnym momencie. Godziny zajęć zawsze ustalane są indywidualnie, aby pasowały rodzicom i ich dzieciom.

 

 

Edun Korepetycje Szczytno

Tel. 89 300 03 59

szczytno@edun.pl

https://edun.pl/oddzial-szczytno/korepetycje.html

 Część zespołu Edun Szczytno Korepetycje: Aleksandra Mucha, Sebastian Kucharski, Patrycja Szczerbecka, Daria Śliwa.

 

 

Opinie uczniów:

 

Martyna Zaborowska,

Szczytno, klasa 7 szkoły podstawowej

Nauczyciele są tu wyjątkowi, mili. Panuje bardzo fajna atmosfera. Mimo że to lekcja, to jest tu dużo uśmiechu. Nauka odbywa się stacjonarnie, co sprawia, że zdecydowanie więcej można zrozumieć. Wiedza niemal sama wchodzi do głowy.

 

 

Gabriela Radzińska,

Szczytno, klasa pierwsza technikum rachunkowości

Nauka w Edun zdecydowanie bardziej podoba mi się niż w szkole. Zajęcia odbywają się w miłej, ale profesjonalnej atmosferze. Nauczyciele doskonale wyjaśniają dane zagadnienia. Jest łatwiej je zrozumieć i się ich nauczyć. Dobrze też motywują. Kładą duży nacisk na to, że jak się czegoś uczymy, to musimy potem to umieć.

 

 

Patrycja Piórkowska,

Szczytno, klasa 8 szkoły podstawowej

Trafiłam do Edun na zajęcia, bo przygotowuję się do egzaminu ósmoklasisty. Pani Daria zdecydowanie lepiej tłumaczy mi język angielski niż robione jest to w szkole. Poza tym mam tu zajęcia indywidualne, a wiadomo, że w przypadku języków obcych jest to najlepsze rozwiązanie.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Radny Malec wzywa starostę do wyjaśnień
  Niech się radni sami pilnują rozmawiając przez swoje telefony służbowo i prywatnie. Bo jakiś zrażony \"elektor\" też się może konwersacją podzielić ze światem. Jak to zwykle u nadgorliwców - w końcu zapał może się obrócić przeciwko nim. Choć nie pochwalam stylu p. dr. Górskiego, to jednak była to jego rozmowa prywatna i nic mi do niej. W każdym razie znajomi tej osoby, która puściła sprawę w obieg powinni się z nią jak najszybciej rozstać. W razie czego może wywlec na forum znane jej sprawy stołu i alkowy. A doktorowi też życzę weryfikacji otoczenia

  Krajan


  2022-01-17 16:19:31
 • Ferie w lesie? Nadleśnictwo Szczytno zachęca do spacerów
  Czy w Szczytnie jest miejsce, w którym można wypożyczyć zimowy sprzęt? Skoro jeszcze mamy trochę lasów dookoła (chociaż z każdym miesiącem coraz mniej), warto by było zorganizować wypożyczalnię biegówek? A przy okazji na lato wypożyczalnię rowerów i jednocześnie promocję Szczytna jako miejsca, gdzie zimą można wpaść na weekend, wypożyczyć biegówki i ruszyć do lasu, a latem wypożyczyć rower i ruszyć na ścieżkę rowerową.

  Kowal


  2022-01-17 15:32:21
 • Radny Malec wzywa starostę do wyjaśnień
  Pan Malec niech się weźmie za robotę, a nie zajmuje się duperałamia. Jest tyle do zrobienia w Szczytnie.

  Janek


  2022-01-17 12:56:51
 • Radny Malec wzywa starostę do wyjaśnień
  Wiele lat temu trafiłem do tut. szpitala z potwornym bólem brzucha. Do Izby Przyjęć przyszedł młodziutki dr Górski i po krótkiej rozmowie oraz badaniu tylko rękami stwierdził ,że to wyrostek robaczkowy i czy zgadzam się na operację. Nie miałem wyjścia i podpisałem stosowny dokument lecz po kilkunastu minutach zostałem dowieziony na badanie USG i po badaniu przez innego lekarza dowiedziałem się że leci po mnie helikopter. Zostałem dowieziony do Szpitala Wojewódzkiego i po tomografii komputerowej poinformowano mnie, że \"To nie pęknięcie tętniaka lecz zapalenie wyrostka robaczkowego\". Po kilku godzinach byłem już po operacji. Nie mogę milczeć przy tej nagonce na dr Górskiego i czuję się zobowiązany poinformować o tym jednostkowym zdarzeniu dotyczącym tylko mojej osoby ale to dr Górski tylko ze swoją wiedzą i swoimi rękami miał rację a nie inny lekarz z aparatem USG.

  Marian S.


  2022-01-17 09:03:30
 • Radny Malec wzywa starostę do wyjaśnień
  Przez szczycieński oddział kowidowy przeszło już kilka osób. Może pan redaktor pochylił by się nad wysłuchaniem relacji takich osób, jakie tam panują warunki, jak są traktowani pacjenci, czy prywatny poziom wypowiedzi pana doktora mogłabyć codziennością na oddziale w stosunku do pacjentów? Tylko prawda jest ciekawa.

  Mol


  2022-01-17 07:24:24
 • Grabarze nie nadążają z kopaniem grobów
  Cmentarz pięknie oświetlony. Prawie tak samo jak rewitalizowane ruiny zamku. czyżby to były dwa najjaśniejsze punkty w mieście Szczytno? Z sali konferencyjnej, gdzie obraduje rada miejska nie wydobywa się żadne światło. Byłoby lepiej, gdyby rada pomyślała o tych nieszczęsnych seniorach - przykutych do łóżek, wózków - nie tylko o tych, co jeszcze się żwawo poruszają, także towarzysko i można liczyć na ich głos w wyborach. Najpewniej spośród tych starszych ludzi - unieruchomionych w domach, mieszkaniach, zdanych często na przypadkową pomoc MOPS, albo sąsiadów, bo dzieci daleko, albo nie ma - covid zbiera największe żniwo. W tym również oczywiście są ci seniorzy, którym \"oświecona\" rodzina nie pozwalała się zaszczepić.

  Śmieszek


  2022-01-16 15:53:50
 • Szkoła „wybuduje” też mieszkania w Kamionku?
  Kurczę, może i Mańkowski niech napuści wody do fosy \"zamkowej\"!!! Mielibyśmy basen... leżaki na Placu Juranda już stoją ;-)

  A co tam Panie w mieście???


  2022-01-16 13:12:33
 • O zaraźliwości antyszczepionkowych poglądów – felieton Jerzego Niemczuka
  Tzw RODZIC i XxX to ta sama osoba - patrz na słownictwo. Powtarzają się np \' wyszczepiony\" oraz podobny ślinotok jak u wściekłego psa, który wcześniej nie dostał szczepionki

  Jamka lech


  2022-01-16 01:42:30
 • O zaraźliwości antyszczepionkowych poglądów – felieton Jerzego Niemczuka
  przeciwników szczepień gdy zachorują i zejdą z tego świata , nie ma co żałować. paru głupków mniej- to zysk dla świata

  Jamka lech


  2022-01-16 01:37:49
 • O zaraźliwości antyszczepionkowych poglądów – felieton Jerzego Niemczuka
  . pogrążony rozkosznie w konsumpcji nie muszą przyjśc pioruny i ognie z nieba. Przyjdzie wirusik i 100 tysięcy Polaków zginie i to szybko.

  Jamka lech


  2022-01-16 01:34:48

Reklama