Reklama


Reklama

Edun Korepetycja Szczytno - specjaliści od korepetycji z pasją zapraszają


Edun Korepetycje Szczytno to lokalna firma, którą kieruje Sebastian Kucharski. Specjalizuje się w korepetycjach dla uczniów szkół podstawowych i średnich. Pan Sebastian skupił w swojej firmie korepetytorów z pasją do nauki. Efekty? Ich uczniowie w 2020 roku mieli 100 procent zdawalności egzaminów szkolnych, w tym też matur. - Wyniki naszych uczniów to nasza najlepsza wizytówka – mówi z uśmiecham pan Sebastian.Lekcje w Edun Szczytno zaczynają się do 21 zł za 45 minut. Co ważne w dzisiejszych czasach zajęcia odbywają się stacjonarnie.

Edun Korepetycje Szczytno

Tel. 89 300 03 59

szczytno@edun.pl

https://edun.pl/oddzial-szczytno/korepetycje.html

- Bo to daje gwarancję, że nasi uczniowie skupią się wyłącznie na lekcji i otrzymają niezbędną wiedzę – przekonuje pan Sebastian. - Z zajęciami online różnie bywa i chyba każdy rodzic to widzi. Uczniowie jednym okiem zerkają na ekran monitora, niby słuchają lekcji, ale w międzyczasie zajmują się czymś zupełnie innym. Bezwzględnie zajęcia indywidualne, stacjonarne, są bardziej skuteczne.

 

Gwarantowana skuteczność

 

Do tej pory z usług Edun Korepetycje Szczytno skorzystało 114 uczniów. Efekty są wyjątkowe. Większość uczniów poprawiła znacząco swoje oceny w szkole, a co więcej są jednymi z najlepszych. Edun ma też stuprocentową zdawalność egzaminów w tym maturalnego.

 

- Kiedyś korepetycje kojarzyły się wyłącznie z czymś, co jest skierowane do słabszych uczniów, było czymś wstydliwym, dziś to jeden z najlepszych sposobów przyswajania wiedzy i prestiż – mówi Sebastian Kucharski. - Dzieci w szkołach często mają opory przed aktywnością, czy przyswajaniem wiedzy, bo boją się ośmieszania na tle klasy. U nas zajęcia odbywają się indywidualnie bądź maksymalnie w grupach 4-osobowych. Jest większa strefa komfortu. Uczeń lepiej przyswaja wiedzę, ale uczy się też samodzielności. Nawet gdy jakiś przedmiot, czy zagadnienie sprawia mu większy kłopot, to nasi korepetytorzy mają czas, aby takiemu dziecku i zagadnieniu poświecić więcej uwagi.

 

.

 

Szerokie spektrum przedmiotów

 

Z zajęć w Edun Korepetycje Szczytno skorzystać mogą uczniowie od pierwszej klasy szkoły podstawowej do klasy maturalnej. Placówka organizuje też specjalistyczne kursy dedykowane na przykład maturzystom, ósmoklasistom, a nawet osobom dorosłym przygotowującym się do matury.

 

Edun Korepetycje Szczytno

Tel. 89 300 03 59

szczytno@edun.pl

https://edun.pl/oddzial-szczytno/korepetycje.html

 

Zajęcia prowadzone są z matematyki, biologii, chemii, języka angielskiego, czy hiszpańskiego, języka polskiego, geografii i fizyki.

 

- Bo na to w Szczytnie jest na razie zapotrzebowanie, ale właściwie jesteśmy w stanie stworzyć zajęcia z każdego szkolnego przedmiotu – mówi pan Sebastian. - Jeśli tylko będzie taka potrzeba. Dlatego warto z nami się skontaktować, umówić na spotkanie i rozmowę.

 

Walka ze „zdalnymi” zaległościami

 

W dobie nauki zdalnej korepetycje nabierają dodatkowej wartości.

 

- A to dlatego, że dziś ani nauczyciele, ani rodzice nie są w stanie ocenić, jakie zaległości tworzą się podczas zajęć zdalnych w szkołach, bo co do tego, że się tworzą, to chyba nikt nie ma wątpliwości – mówi pan Sebastian. - Mówią nam o tym nawet sami rodzice, którzy widzą, jak ich dzieciaki oszukują na lekcjach online, czy podczas sprawdzianów. Na jednym komputerze piszą kartkówkę, a w smartfonie sprawdzają, czy konsultują odpowiedzi z innymi. To kiedyś, na przykład na studiach, odbije się czkawką. To może być bardzo niebezpieczne. Nasze zajęcia są stacjonarne i dają gwarancję wiedzy. Nasi uczniowie są krok przed swoimi rówieśnikami.

 

Współpraca przede wszystkim

 

Zajęcia w Edun Korepetycje Szczytnie odbywają się zawsze według podstawy programowej danego przedmiotu i klasy. Korepetytorzy do każdego ucznia podchodzą indywidualnie. Mają też stały kontakt z rodzicami, co pozwala im modyfikować zajęcia w razie potrzeby, czy dostosowywać je do nadchodzących egzaminów.

 

- Głos rodziców był zawsze dla nas ważny – przekonuje Sebastian Kucharski. - Bo to oni na co dzień są ze swoimi dziećmi i widzą ich mocne i słabsze strony.

 

Edun Korepetycje Szczytnie zatrudnia też wyłącznie sprawdzonych i przeszkolonych korepetytorów, którzy wykonają swoje zajęcia z pasją.

 

- Nie ma w nas wypalenia, sztampowego działania, dzieci zawsze widzą uśmiech, ale też wiedzą, że podchodzimy do zajęć profesjonalnie i wymagamy – mówi pan Sebastian. - Bierzemy pełną odpowiedzialność za naszych uczniów i za ich sukcesy. Doskonałym przykładem jest tu ubiegłoroczny egzamin maturalny. Nasi kursanci zdali go w stu procentach. To dowód na znakomity poziom naszych nauczycieli.

 

Jak zapisać się na korepetycje?

 

Zapisy na lekcje w Edun Korepetycje Szczytno odbywają się przez stronę internetową bądź telefonicznie. Pierwsza lekcja jest darmowa! Dołączyć do nas można w dowolnym momencie. Godziny zajęć zawsze ustalane są indywidualnie, aby pasowały rodzicom i ich dzieciom.

 

 

Edun Korepetycje Szczytno

Tel. 89 300 03 59

szczytno@edun.pl

https://edun.pl/oddzial-szczytno/korepetycje.html

 Część zespołu Edun Szczytno Korepetycje: Aleksandra Mucha, Sebastian Kucharski, Patrycja Szczerbecka, Daria Śliwa.

 

 

Opinie uczniów:

 

Martyna Zaborowska,

Szczytno, klasa 7 szkoły podstawowej

Nauczyciele są tu wyjątkowi, mili. Panuje bardzo fajna atmosfera. Mimo że to lekcja, to jest tu dużo uśmiechu. Nauka odbywa się stacjonarnie, co sprawia, że zdecydowanie więcej można zrozumieć. Wiedza niemal sama wchodzi do głowy.

 

 

Gabriela Radzińska,

Szczytno, klasa pierwsza technikum rachunkowości

Nauka w Edun zdecydowanie bardziej podoba mi się niż w szkole. Zajęcia odbywają się w miłej, ale profesjonalnej atmosferze. Nauczyciele doskonale wyjaśniają dane zagadnienia. Jest łatwiej je zrozumieć i się ich nauczyć. Dobrze też motywują. Kładą duży nacisk na to, że jak się czegoś uczymy, to musimy potem to umieć.

 

 

Patrycja Piórkowska,

Szczytno, klasa 8 szkoły podstawowej

Trafiłam do Edun na zajęcia, bo przygotowuję się do egzaminu ósmoklasisty. Pani Daria zdecydowanie lepiej tłumaczy mi język angielski niż robione jest to w szkole. Poza tym mam tu zajęcia indywidualne, a wiadomo, że w przypadku języków obcych jest to najlepsze rozwiązanie.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Wypij, Krassowski, Szumny... czyli Porozumienie buduje się w Szczytnie
  Trzymają z PIS , to tak jak PIS i tyle w temacie. Sama \"dobroć\"

  ha ha


  2021-02-26 11:30:52
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Bardziej by mu pomógł, gdyby znalazł nowy dom dla tego psa niż do schroniska. TO jakby dziecko zabrać z rodziny do domu dziecka.

  GOść


  2021-02-26 10:16:40
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  To jest rozwiązanie problemu? Wysłanie staruszka do schroniska? I jeszcze wójt lansuje się na bohatera. Gratuluję dobrego samopoczucia. Jakby nie można było włożyć minimum wysiłku i znaleźć psiakowi nowy dom.

  Załamana


  2021-02-26 00:46:48
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Największym muzykiem ze Szczytna był Tadzio Machela. To był poeta i prawdziwy artysta

  Tadeusz Machela


  2021-02-25 12:23:32
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Modlimy się o cud uzdrowienia dla Księdza za przyczyną Wandy Boniszewskiej, której proces beatyfiakcyjny właśnie ruszył. Ona ofiarowała swoje cierpienia za kapłanów, miała też dar uzdrawiania i stygmaty. Modlą się za Księdza Siostry od Aniołów, Karmelitanki Bose w Łasinie i my! Kto chce niech do nas dołącza. Kochamy Księdza

  Dagmara


  2021-02-25 08:52:04
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Stosunek do zwierząt bardzo dużo mówi o człowieku.

  Gość


  2021-02-25 08:27:22
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Cudem Bozym jest sama osoba KS. Andrzeja. Jest to człowiek o głębokich pokładach nadziei i i wiary. W swoim życiu nie spotkałem osoby o tak silnym powołaniu i tym że całym sobą wnosi tyle dobra . Miałem 10 lat gdy poznałem Ks. Andrzeja a dziś mam 40 lat. Myślę że Bóg mam co do samej osoby Księdza Andrzeja szczytny plan. Wiara czyni cuda A nadzieja zawsze umiera ostatnia. Polaczmy się w modlitwie.Niech Ksiądz Andrzej poczuje siłę potrzebna by iść dalej i nauczać słowo Boże. Okazmy miłosierdzie i wsparcie jakie jest potrzebne Andrzejowi poslanikowi Boga.

  Marian Lisnianski


  2021-02-25 01:50:35
 • Zaszczepiony sanepid, zachęca do szczepień
  Z chęcią, tylko terminów brak

  Ela


  2021-02-24 20:01:27
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Pan JM przedstawiciel rady gospodarczej, to może mógłby zachować więcej szacunku do samego siebie, bo występy na zdjęciach, filmach i teledyskach z morsami hluby nie przynoszą, zwłaszcza, że często jest tam widoczne przechylanie kubeczków, szklaneczek, z jakimś \"tajemniczym %\" płynem

  WcPicker


  2021-02-24 19:21:20
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Nie znam księdza osobiście. Zazdroszczę takiej wiary i ufności. Nie jeden na miejscu księdza błagał by Boga o cud. Życzę by każdego dnia dobry Pan obdarzał księdza potrzebnymi łaskami, by świadectwo życia przemianiało serca wszystkich którzy towarzyszą księdzu i czytają te słowa. Serdeczne Bóg zapłać.

  Tomek


  2021-02-24 18:11:10