Środa, 8 Grudzień
Imieniny: Delfiny, Marii, Wirginiusza -

Reklama


Reklama

EBOI już działa w Rozogach


W Urzędzie Gminy w Rozogach działa już Elektroniczne Biuro Obsługi Interesanta (EBOI). Co to oznacza dla mieszkańców gminy?- Usługa, którą wdrożyliśmy w naszym urzędzie pod koniec lipca, umożliwia mieszkańcom gminy załatwianie większości swoich spraw poprzez internet – mówi Marzena Dzierlatka, kierownik Referatu Rozwoju, Gospodarki Przestrzennej, Ochrony Środowiska oraz Zamówień Publicznych.

 

Jak zapewnia pani Marzena, w systemie EBOI interesanci, uwierzytelnieni profilem zaufanym, mogą sprawdzić swoje należności z tytułu podatków i opłat oraz dokonać płatności w formie bezgotówkowej.


Reklama


- Ponadto załatwią również mnóstwo innych spraw np. złożą deklarację na podatek od nieruchomości, od środków transportowych lub odpadów komunalnych. Dzięki usłudze wprowadzonej w naszym urzędzie, mieszkańcy mogą zameldować się również na pobyt stały lub czasowy oraz złożyć zaświadczenie o zameldowaniu lub wymeldowaniu.

 

Reklama

Chcąc skorzystać z EBOI należy zarejestrować się na platformie eUsług, dostępnej ze strony internetowej Urzędu Gminy Rozogi. Do pełnego korzystania z funkcji udostępnianych przez portal eUsług konieczne jest potwierdzenie tożsamości użytkownika platformy w sekretariacie Urzędu Gminy lub posiadanie konta Profilu Zaufanego.Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

Reklama