Środa, 19 Luty, Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Dźwierzuty zdemolowały rywala


Wynikiem aż 6 do 0 zakończył się mecz GKS Dźwierzuty z MKS Ruciane-Nida. Bramki zdobywali: Andrzej Kuciński (2), Przemek Biedka (2) oraz Przemek Ciebień i Dominik Olszewski.



GKS Dźwierzuty - MKS Ruciane-Nida 6:0

 

 

Druga nasza drużyna w a klasie w grupie 1 niestety przegrała rywalizację z Pogonią Banie Mazurskie.

 

GKS Szczytno - Pogoń Banie Mazurskie 3:4

 

Bramki GKS Szczytno:

 

Arkadiusz Wnuk 10'

Arkadiusz Wnuk 68'

Arkadiusz Wnuk 73'

 

 

Bramki Banie Mazurskie:

 

32' Radosław Szewczuwianiec


Reklama

80' Paweł Fajkowski

82' Paweł Fajkowski

85' Radosław Szewczuwianiec

 

 

GKS SZCZYTNO - Skład podstawowy: Daniel Gadomski, Arkadiusz Wnuk, Grzegorz Kozicki, Wojciech Kuchna, Marian Szpakowski, Brajan Kisiel, Ryszard Kozicki, Bartosz Laskowski, Cezary Rybski, Sebastian Sosnowski, Przemysław Szulkowski. Skład rezerwowy: Łukasz Szymański, Krzysztof Gołota, Konrad Gut, Marcin Gut, Piotr Jędrzejczyk, Daniel Nowakowski.

 

 

Reduta Bisztynek - Pojezierze Prostki 0:5

Orzeł Czerwonka - Jurand Barciany 0:2

Start Kruklanki - Mazur Wydminy 1:4

Reklama

Mazur Pisz - Fala Warpuny 4:0

 

 

1. Jurand Barciany 5 15

2. Pogoń Banie Mazurskie 5 12

3. Mazur Wydminy 5 10

4. Pojezierze Prostki 5 9

5. Mazur Pisz 5 9

6. GKS Dźwierzuty 5 9

7. MKS Ruciane-Nida 5 9

8. Fala Warpuny 5 9

9. GKS Szczytno 5 7

10. Orzeł Czerwonka 5 0

11. Reduta Bisztynek 5 0

12. Start Kruklanki 5 0



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2020-02-12 17:20:38

Dino ma chrapkę na Dźwierzuty

  • Piątek, 2019-12-27 09:36:22

Dźwierzuty na „ty” z ortografią

  • Niedziela, 2019-11-17 20:32:39

Dźwierzuty z własną monografią

Reklama


Komentarze

  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    Witam, czytam i wierzę że beret jest i to faktycznie moherowy,bo jaki rozwój daje kolejny spożywczy sklep? Jak na tą miejscowość mamy ich nad to. Ten sklep zatrudni z dwanaście osób z czego część pewnie będzie na pracach interwencyjnych część stażystów. Sprawi tylko że inne mniejsze upadną, i nikt nie otworzy żadnego mniejszego sklepu bo nie uda mu się przetrwać. Wystarczy teraz policzyć ile osób straci pracę i zobaczyć czy to faktycznie dobry bilans. Co do stacji benzynowej to się zgodzę, jakoś q jest do ku... nędzy. Można tchnąć życie w tą wyludniającą się miejscowość ale nie takim nędznym sporzywczakiem. Większość ludzi którzy opóścili tą wieś to młode osoby dla których jedyną niewystarczającą rozrywką jest picie piwka w parku bo nic tu dla nich nie ma!!!

    Do moherka


    2020-02-18 02:38:53
  • Krzywonoga walczy z wieżą
    \"My nie mamy na to wpływu\" to tłumaczenie się gminy,a może wpływ będzie miało Samorządowe kolegium odwoławcze w Olsztynie.

    Allo allo


    2020-02-17 20:26:30
  • Czekoladowa fabryka coraz bliżej Piwnic Wielkich
    Jakie są wyniki prac archeologicznych ?

    Artur Urbański


    2020-02-17 19:35:23
  • 111 km/h kosztowało utratę prawa jazdy
    A pan sędzia z Olsztyna zasłonił się immunitetem i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za podobne naruszenie przepisów. Takiej nietykalności i stania ponad prawem bronią sędziowie?

    aleks


    2020-02-17 17:04:25
  • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
    Zgadzam się ze Śmieszkiem. Dlaczego Pan Bogusz nie ujawnił w swoim liście źródeł wiedzy na temat przeszłości pana Mądrzejowskiego? Tylko posługiwał się tą wredną retoryką niedomówień. Dlaczego sam nie przyznał się do tego, że też był milicjantem i pracował w DO. I że stąd wie, co wie. To po prostu ohydne.

    Krajan


    2020-02-17 15:39:35
  • Budownictwo mieszkalne w Szczytnie w rozkwicie
    To nie wskaźnik atrakcyjności inwestycyjnej ale zapotrzebowania na mieszkania. Jeżeli samorząd i spółdzielnia nic nie budują to wypełniają to prywatni inwestorzy. Jeżeli miasto budowałoby więcej to firma ZELBO ponownie wróciłaby do inwestycji w energetyce :)

    mariusz


    2020-02-17 11:41:49
  • Nowy klub sportowy – LKS Masuria Jęcznik
    Brawo Mateusz !!! Zaczynałeś w GKS Szczytno więc wszyscy z Klubu serdecznie Ci kibicujemy tak jak innym talentom z naszej Gminy

    Grzegorz Pilecki


    2020-02-16 21:11:02
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Przestańcie, ludzie jechać po lekarzach! Pracują, jak mogą! W takich warunkach, jakie mają. Jak się komuś nie podoba - niech jedzie do Mrągowa, czy Biskupca! Ale większość pacjentów i tak trafi do szpitala w Szczytnie! I co - lekarz - który wciąż słyszy, że pracuje w \"umieralni\" jak może się czuć? Ja się cieszę, że będzie ZOL, tylko jestem ciekaw, jaka będzie jego dostępność. Ludzie pracują, starzeją się, a mają pod opieką swoich jeszcze starszych rodziców. MOPS ma ograniczone możliwości wspomagania takich rodzin.

    Taki sobie czytelnik


    2020-02-16 18:56:06
  • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
    Pomarzę sobie- w odnowionym szpitalu porządni fachowcy, lekarze zarządzający. Przy obecnej obsadzie nie pomoże nic- zawsze będzie to tylko umieralnia dla nieświadomych, liczących na fachową opiekę. Każdy znający realia wieje do okolicznych szpitali- Olsztyn, Biskupiec, gdzie się tylko da aby nie w Szczytnie.

    dr


    2020-02-16 17:12:49
  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Joanna


    2020-02-15 22:52:13