Wtorek, 20 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Dźwierzuty przygotowują się do „Świąt dla samotnych”


Gmina Dźwierzuty włącza się do akcji przygotowania i przekazania śniadania wielkanocnego dla osób samotnych i wymagających wsparcia.Wystartowały przygotowania do „Świąt dla Samotnych”, w ramach której Fundacja Kormoran i OHP Warmia i Mazury planuje przygotować i dostarczyć Śniadanie Wilekanocne dla najbardziej potrzebujących i samotnych osób, również tych zamieszkujących w gminie Dźwierzuty.

 


Reklama

Wójt Marianna Szydlik zachęca mieszkańców swojej gminy do włączenia się do akcji poprzez przekazanie produktów spożywczych - wykaz w załączonej tabeli.

.

Reklama

 

Produkty można dostarczyć osobiście do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dźwierzutach w godzinach pracy Ośrodka lub zgłosić telefonicznie (89-621-04-03) miejsce i czas, kiedy produkty te mogą zostać odebrane przez pracownika Gminy.Komentarze do artykułu

załamana

Jaki pan, taki kram. Typowe działanie tej władzy - najpierw zabrać mieszkańcom fundusz sołecki i zaraz po tym beszczelne proszenie ludzi o świąteczną pomoc samotnym. I do gazety, patrzcie jacy jesteśmy dobrzy i wspaniali!

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze