Piątek, 19 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Dziewczyny z „Sobiecha” w finale

Finał turnieju o Mistrzostwo Rejonu V rozegrano w Nidzicy. Podopieczne trenera Michała Wróblewskiego swoje pojedynki rozpoczęły bardzo obiecująco. W pierwszym meczu nasze koszykarki zmierzyły się z drużyną z Pisza. Były zdecydowanie lepsze. Wygrały ten pojedynek 59 do 19....

W finale spotkały się drużyny ze Szczytna i Nidzicy. W pierwszej kwarcie zawodniczki ze Szczytna toczyły wyrównany pojedynek z faworyzowaną ekipą z Nidzicy przegrywając nieznacznie tę część meczu 16:15. Niestety, w następnych kwartach nasze przeciwniczki przyspieszyły, wzmocniły obronę i wygrały mecz finałowy.

Koszykarki ze Szczytna po dobrym turnieju wywalczyły awans do zawodów regionalnych.