Reklama


Reklama

Dzielnicowy Osowiecki odnalazł zaginionego 14-latka


Dzielnicowy mł. asp. Artur Osowiecki odnalazł wczoraj poszukiwanego 14-letniego mieszkańca Szczytna, którego zaginięcie zgłosiła matka. Nieletni po skończonych lekcjach nie powrócił do domu i nie było z nim żadnego kontaktu.Szybka wymiana informacji przyczyniła się do szczęśliwego zakończenia poszukiwań. Wczoraj (6 marca.) w godzinach południowych szczycieńscy policjanci przyjęli zgłoszenie o zaginięciu 14-letniego mieszkańca Szczytna.


Reklama

 

- Matka poinformowała mundurowych, że chłopiec po zakończonych lekcjach w dniu 5 marca nie wrócił do domu i nie ma z nim żadnego kontaktu – mówi Anna Walerzak, oficer prasowa szczycieńskiej policji.

 

Reklama

Informacja od razu została przekazała funkcjonariuszom szczycieńskiej jednostki, którzy rozpoczęli poszukiwania. Pełniący tego dnia służbę dzielnicowy – mł. asp. Artur Osowiecki w oddalonej o 15 km miejscowości od Szczytna – Spychowie, gm. Świętajno odnalazł zaginionego 14-latka. Chłopiec szedł ulicą. Policjant rozpoznał go po przekazanej przez matkę fotografii. 14-latek nie wymagał pomocy medycznej. Został przekazany matce.Komentarze do artykułu

Obserwator

A ciebie Tusk za komentarz roku :) Za zasługi dla Ciemno Grodu :) Panie Milicjo

Milicja

Morawiecki powinien odznaczyć tego Policjanta orderem Kaczyńskiego, za zasługi dla kraju.

Napisz

Reklama


Komentarze