Piątek, 24 Maj, Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Dyrektorskie przetasowania w szkołach


Są nowi dyrektorzy dwóch szkół podstawowych w Szczytnie. Nominacje dyrektorskie, w efekcie konkursów, otrzymały Grażyna Wrona-Jankowska (SP 3) oraz Katarzyna Ulatowska (SP 2). Obie panie były jedynymi kandydatkami na stanowiska.



Pierwsza z wymienionych jako jedyna stanęła do konkursu na kierowanie Szkołą Podstawową nr 3 i zachowała swoją funkcje, piastowaną już od wielu lat.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 w Szczytnie Grażyna Wrona-Janowska z burmistrzem Krzysztofem Mańkowskim.

 

 

Natomiast Katarzyna Ulatowska od 1 września będzie kierowała podstawową „dwójką” i zastąpi na tym stanowisku Grażynę Wyrzykowską-Mączyńską, która odchodzi na emeryturę. Nowa dyrektor „dwójki” jest obecnie jeszcze nauczycielką w „szóstce”, gdzie kilka lat temu pełniła także funkcję wicedyrektora.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szczytnie Katarzyna Ulatowska z burmistrzem Krzysztofem Mańkowskim


 

 

Trzy lata temu ubiegała się o stanowisko dyrektora, ale że żadna z dwóch kandydatek, które wówczas stanęły do konkursu w „szóstce”, nie uzyskała rekomendacji komisji konkursowej, kierownicza funkcja została powierzona bez konkursu Grażynie Zielińskiej. Obecnie Katarzyna Ulatowska zmieni więc i stanowisko, i szkołę. W przeprowadzonym konkursie była jedyną kandydatką.

 

Z końcem sierpnia dyrektorskie funkcje stracą też Małgorzata Afanasjew i Andrzej Misiurski – szefowie dwóch szczycieńskich gimnazjów. Stracą, bo nie da się kierować nieistniejącymi placówkami. - Oboje będą nadal zatrudnieni – zapewnia naczelnik miejskiego wydziału oświaty Robert Dobroński, ale na pytanie czy będą oni tzw. zwykłymi nauczycielami odpowiedzi nie udzielił.



Komentarze do artykułu

Rafał

Czy to ta Pani co garnki sprzedaje?

Karol

Panie burmistrzu czy to Pana bliska koleżanka z Pana ugrupowania?

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-01-17 10:08:58

Fotowoltaika na szkołach w gminie Rozogi

  • Piątek, 2017-06-30 12:49:08

Znamy wyniki matur w szkołach w Szczytnie

  • Czwartek, 2015-08-20 12:42:49

Kamery pojawia się w szkołach


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 14:16:54
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
    Autor: Mieszkanka
    2019-05-23 13:37:44
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
    Autor: Mieszkaniec
    2019-05-23 11:32:31
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
    Autor: Xxx
    2019-05-23 10:48:34
  • Ruszają elitarne studia oficerskie
    To już przebija propagandę Korei Północnej. Oficer od czego?
    Autor: Uzjel
    2019-05-23 06:04:41
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    Człowieku, wypadki chodzą po ludziach. Może rutyna temu winna...
    Autor: Zbyszek
    2019-05-22 22:59:50
  • Komendant Fałdowski odwiedził rannych słuchaczy
    A co z delikwentem, który ich postrzelił. Ciekawe to, że doświadczony instruktor zaprezentował jakiś kompletny brak profesjonalizmu. Podobno broń raz w roku sama wypala - ale żeby w ręku zawodowca? Zupełnie tego nie rozumiem. Po to jest instruktor, żeby nauczyć bezpiecznego posługiwania się bronią palną. Więc co on w sumie tam zrobił?
    Autor: Taki sobie czytelnik
    2019-05-22 14:42:34
  • Egzaminy mimo strajku
    O! Jaki purysta językowy!!! A czytać ze zrozumieniem potrafi? Chyba nie, bo dopiero zaczął pić poranna kawę w biurze (sądząc po czasie dokonania tego wpisu).
    Autor: Śmieszek do Tomasza TK
    2019-05-22 12:44:33
  • 500 sztuk węgorza trafiło do naszych jezior (zdjęcia)
    Popatrzcie, nawet tutaj nasz ukochany Burmistrz- na pewno to z jego inicjatywy. Ale facet ma parcie na szkło. nasi celebryci mogliby się od niego uczyć. Strach otworzyć lodówkę- żeby nie ukazał się Pan Burmistrz
    Autor: dr
    2019-05-22 09:13:21