Czwartek, 16 Lipiec, Imieniny: Eustachego, Mariki, Mirelli -

Reklama


Reklama

Dwie „pijane” kolizje w ciągu 15 minut (zdjęcia)


Policjanci szczycieńskiej „drogówki” pracowali na miejscu dwóch zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierujących. Do kolizji doszło w Szczepankowie i w Pasymiu.Do pierwszej kolizji doszło o godzinie 18:25 w Szczepankowie w gminie Dźwierzuty. 29-letni kierowca Audi, jadąc od miejscowości Gisiel, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, zjechał do rowu i zatrzymał się na ogrodzeniu pobliskiej posesji.

 

- Mężczyzna oświadczył, że pił alkohol dzień wcześniej i w dniu zdarzenia również „wypił piwo” - mówi Izabela Cyganiuk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. - W organizmie miał 1,5 promila alkoholu. 29-latek, pomimo iż spowodował kolizję wjeżdżając w bramę posesji, zdecydował się ponownie wsiąść za kierownicę uszkodzonego pojazdu i zaparkował swój pojazd kilka metrów dalej. Okazało się, że mieszkaniec gminy Dźwierzuty nie posiadał uprawnień do kierowania.


Reklama

 

15 min później, o godzinie 18:40, w miejscowości Pasym, na ul. Szczycieńskiej 23-letnia kierująca nissanem wjechała do przydrożnego rowu. Funkcjonariusze pracujący na miejscu zdarzenia drogowego ustalili, że kobieta w trakcie jazdy korzystała z telefonu komórkowego.

 

- W trakcie odkładania komórki na fotel pasażera, auto wpadło w poślizg – mówi policjantka. - Szczycieńscy policjanci poddali kobietę badaniu na zawartość alkoholu w organizmie, wynik to promil alkoholu.

Reklama

 

Zarówna 29-latek i 23-letnia kierująca zostali zatrzymani przez szczycieńskich policjantów. Nieodpowiedzialni kierowcy wkrótce za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Miasto wspiera służby ratownicze
  Tak jak Duda czy Morawiecki, nauka nie idzie w las.

  Mieszkaniec


  2020-07-16 09:44:02
 • Obwodnica oficjalnie, bo na piśmie
  Pan Mańkowski ma w zwyczaju \"podczepianie się\" do cudzych sukcesów. Gdyby nie rządowy program \"100 obwodnic\" , moglibyśmy tylko o obwodnicy pomarzyć. Niedługo się dowiemy, że rewitalizacja ruin zamku to też jego pomysł i zasługa.

  aleks


  2020-07-16 09:20:17
 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Art. 53. 2. Wolność religii obejmuje wolność wyznawania lub przyjmowania religii według własnego wyboru oraz uzewnętrzniania indywidualnie lub z innymi, publicznie lub prywatnie, swojej religii przez uprawianie kultu, modlitwę, uczestniczenie w obrzędach, praktykowanie i nauczanie. Wolność religii obejmuje także posiadanie świątyń i innych miejsc kultu w zależności od potrzeb ludzi wierzących oraz prawo osób do korzystania z pomocy religijnej tam, gdzie się znajdują. Konstytucja RP z 1997r. Król może przecież w swoim państwie nakazać coś, czego nikt przed nim ani on sam dotychczas nie nakazywał. Posłuszeństwo wobec jego rozkazów nie jest sprzeczne z interesami ludzi żyjących w tym państwie; raczej nieposłuszeństwo byłoby z tym interesami sprzeczne, gdyż jest w społeczeństwach ludzkich ogólnie przyjętą zasadą, że należy słuchać królów. O ileż bardziej trzeba bez wahania spełniać wolę Boga panującego nad wszechświatem, który stworzył! Jak w hierarchii ludzkiego społeczeństwa każda niższa władza musi podlegać wyższej, tak Bogu musi się podporządkować wszystko. (Wyznania III, 8, św. Augustyn z Hippony) Serdecznie pozdrawiam.

  Ignis


  2020-07-16 08:02:29
 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Do Ja. Gościu coś ci się pomyliło z tym łamaniem twoich praw konstytucyjnych. Polecam przeczytać Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej art. 53, jest tam zapis o wolnosci wyznania. Krzyczycie \" Konstytucja! Konstytucja! \", jednocześnie pierwsi jesteście do naginania jej według własnych potrzeb. Zalecam mniej jadu i wiecej tolerancji, na której podobno wam tak mocno zależy.

  X-men


  2020-07-16 00:00:23
 • Małżeństwo paserów i ich kolega zatrzymani
  Piórek !!

  Bałdzio


  2020-07-15 22:15:34
 • Podpalacz terroryzuje wieś?
  Podpalacz chyba już za kratkami

  Xyz


  2020-07-15 18:36:55
 • Miasto wspiera służby ratownicze
  Czy pan Łachacz te pieniądze to z własnej kieszeni przekazał, że tak się lansuje dobroczyńca czy też dobroczyńca za nasze pieniądze....?

  Janusz


  2020-07-15 17:57:39
 • Krzyż z drzazg – odłamków serc parafian (zdjęcia)
  Do Ja. Twoje konstytucyjne prawo daje Ci możliwość publicznie pisać pierdoły i prowokować. Pokaż mi, w którym miejscu twoje prawo łamie Kościół kupując krzyż? I jeszcże jedno. Kto według Ciebie powinien dbać o te schody? Wyłącz TVN,włącz myślęnie i nie prowokuje.

  KAROL FĄFARA


  2020-07-15 15:51:34
 • Walka o cenę śmieci, może być drożej nawet o... 12000 procent
  Dziękuję za korektę. Przygotowuję komentarz w sprawie opłat za śmieci. Chciałem się upewnić. Pozdrawiam. dn

  Daniel Nowociński


  2020-07-15 13:17:43
 • Troje wybitnych z nagrodami (zdjęcia)
  Ale polityczna gazeta. Ci ludzie są związani z dotacjami i praca z Urzędem miasta.

  jANEK


  2020-07-15 12:22:41