Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Dwie młode osoby ranne, bmw uderzyło w drzewo (zdjęcia)


Dwóch młodych mężczyzn zostało poważnie rannych w wypadku, do którego doszło w środę, 21 kwietnia w okolicach Trelkówka (droga krajowa nr 57). BMW zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Z relacji świadków wynika, że 22-letni pasażer auta mógł wypaść z samochodu przez przednią szybę.Do wypadku doszło przed godziną 21. Z relacji świadków wynika, że samochód zjechał z jezdni, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie.

 

- Świadkowie twierdzą, że gdy najechali na to zdarzenie, to jedna osoba leżała poza pojazdem, a druga wydostała się z niego samodzielnie – mówi kapitan Paweł Kozłowski z KP PSP w Szczytnie. - Gdy na miejsce dotarli nasi ratownicy obaj mężczyźni byli już poza pojazdem, leżeli w rowie obok samochodu, byli przytomni.

 


Reklama

Strażacy zaopatrzyli rannych 24-letniego kierowcę oraz o dwa lata młodszego pasażera, potem przekazali ich zespołowi ratownictwa medycznego. Obaj uskarżali się na ból w plecach. Pasażer miał też rany głowy i ręki. Poszkodowani to mieszkańcy gminy Biskupiec. Zostali przewiezieni do szpitala w Szczytnie.

 

Wypadek wyglądał bardzo groźnie. BMW po uderzeniu w drzewo zatrzymał się w poprzek rowu na kołach. Miał potężne boczne wgniecenie.

Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Kierowca był trzeźwi.

Reklama

 

- Apelujemy o większą ostrożność na drodze – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Prędkość i brawura to najczęstsze przyczyny tragicznych zdarzeń drogowych.

 

Na miejscu kraksy pracowało aż 13 strażackich ratowników z OSP Trelkowo i JRG Szczytno, ratownicy medyczni oraz policjanci.

 

Fot. OSP Trelkowo/KP PSP SzczytnoKomentarze do artykułu

Toya

Tacy powinni płacić za leczenie z własnej kieszeni

Adam

Dlatego ceny starych BMW rosną. Niedługo to będą rarytasy. ????

as

naturalna selekcja.

!

Samobójców pełne drogi i ........

Rysiek

A kogo to interesuje , ich małpy ich cyrk.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43