Piątek, 7 Maj
Imieniny: Beniny, Filipa, Judyty -

Reklama


Reklama

Dwie młode osoby ranne, bmw uderzyło w drzewo (zdjęcia)


Dwóch młodych mężczyzn zostało poważnie rannych w wypadku, do którego doszło w środę, 21 kwietnia w okolicach Trelkówka (droga krajowa nr 57). BMW zjechało z drogi i uderzyło w drzewo. Z relacji świadków wynika, że 22-letni pasażer auta mógł wypaść z samochodu przez przednią szybę.Do wypadku doszło przed godziną 21. Z relacji świadków wynika, że samochód zjechał z jezdni, uderzył w drzewo i zatrzymał się w rowie.

 

- Świadkowie twierdzą, że gdy najechali na to zdarzenie, to jedna osoba leżała poza pojazdem, a druga wydostała się z niego samodzielnie – mówi kapitan Paweł Kozłowski z KP PSP w Szczytnie. - Gdy na miejsce dotarli nasi ratownicy obaj mężczyźni byli już poza pojazdem, leżeli w rowie obok samochodu, byli przytomni.

 


Reklama

Strażacy zaopatrzyli rannych 24-letniego kierowcę oraz o dwa lata młodszego pasażera, potem przekazali ich zespołowi ratownictwa medycznego. Obaj uskarżali się na ból w plecach. Pasażer miał też rany głowy i ręki. Poszkodowani to mieszkańcy gminy Biskupiec. Zostali przewiezieni do szpitala w Szczytnie.

 

Wypadek wyglądał bardzo groźnie. BMW po uderzeniu w drzewo zatrzymał się w poprzek rowu na kołach. Miał potężne boczne wgniecenie.

Droga w tym miejscu była zablokowana przez kilka godzin. Kierowca był trzeźwi.

Reklama

 

- Apelujemy o większą ostrożność na drodze – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - Prędkość i brawura to najczęstsze przyczyny tragicznych zdarzeń drogowych.

 

Na miejscu kraksy pracowało aż 13 strażackich ratowników z OSP Trelkowo i JRG Szczytno, ratownicy medyczni oraz policjanci.

 

Fot. OSP Trelkowo/KP PSP SzczytnoKomentarze do artykułu

Toya

Tacy powinni płacić za leczenie z własnej kieszeni

Adam

Dlatego ceny starych BMW rosną. Niedługo to będą rarytasy. ????

as

naturalna selekcja.

!

Samobójców pełne drogi i ........

Rysiek

A kogo to interesuje , ich małpy ich cyrk.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze