Sobota, 25 Maj, Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Dwaj nietrzeźwi kierowcy i zdarzenie z rowerzystą


W miniony weekend szczycieńscy policjanci wyeliminowali z ruchu dwóch nietrzeźwych kierowców. Z kolei w sobotę w Szczytnie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia forda z rowerzystą.Podczas minionego weekendu szczycieńscy policjanci wyeliminowali z ruchu drogowego dwóch nietrzeźwych kierowców.

- Podczas kontroli pojazdów na ulicy Gizewiusza w Szczytnie ujawniono, że 35-letni mieszkaniec gminy kierował renault megane mając w organizmie ponad pół promila alkoholu - mówi podkomisarz Ewa Szczepanek, ze szczycieńskiej policji. - Natomiast w miejscowości Kolonia, jadący citroenem mężczyzna wydmuchał prawie dwa promile. Tym samym amator jazdy na podwójnym gazie utracił prawo jazdy.

W sobotę w ciągu dnia policjanci otrzymali zgłoszenie o tym, że w Szczytnie na ulicy Sobieszczańskiego doszło do zderzenia rowerzysty z osobówką. Jak ustalili funkcjonariusze 69-latek jadąc rowerem zjechał z chodnika na jezdnię i uderzył w bok osobowego forda. Na szczęście w wyniku uderzenia nikomu nic się nie stało. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.


Policjanci przypominają o rozwadze podczas poruszania się po drogach. Pamiętajmy, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za ogólnie pojęte bezpieczeństwo.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze