Reklama


Reklama

Drużyna rodzi się w bólu


Na koniec rundy wiosennej piłkarze SKS Szczytno przegrali z Jurandem Barciany 1:3. - O tym meczu chciałbym zapomnieć jak najszybciej – mówi Marcin Cieślik, szkoleniowiec SKS. - Jeśli chodzi o całą jesienną rundę, to mam mieszane uczucia. Nasza drużyna rodzi się w bólach, mieliśmy dobry czas, ale i też zły...GLKS Jurand Barciany -SKS Szczytno 3:1 (0:1)

 

Bramki Jurand:

Mariusz Solecki 56'

Marek Bednarczyk 73'

Mariusz Solecki 83'

 

Bramki SKS:

21' Michał Deptuła

 

 

SKS Szczytno po porażce poniesionej w meczu z Jurandem Barciany spadło na 13 pozycję w tabeli ligi okręgowej.


Reklama

 

- Chciałbym o tym pojedynku jak najszybciej zapomnieć – mówi Marcin Cieślik, trener drużyny. - Zaczęliśmy naprawdę dobrze, pressing działał. Pierwszą bramkę strzeliliśmy z karnego, ale mieliśmy też szanse na podwyższenie tego wyniku. I to kilka razy. Tak się jednak nie stało. W drugiej połowie wyszliśmy na boisko i... tyle. Staliśmy. Traciliśmy bramki, jak w lidze juniorskiej. Na takim poziomie coś takiego nie powinno się zdarzyć.

 

Trener Cieślik podsumował też rundę jesienną. - Drużyna rodziła się w bólach, to chyba wszyscy wiedzą – mówi. - W klubie było trzęsienie ziemi. Budowaliśmy kadrę. Pierwsze mecze były fatalne. Potraciliśmy tam sporo punktów. I naprawdę ich szkoda, bo w mojej ocenie powinniśmy ich mieć nie 18, a 28. Październik w naszym wykonaniu był doskonały. Graliśmy z najlepszymi drużynami i... wygrywaliśmy. Widać było, że ta drużyna ma potencjał. W listopadzie znowu zagraliśmy fatalnie. Umiejętności są. Ale mecz sam się nie wygra. A mam wrażenie, że niektórzy zawodnicy tak myślą, chyba za szybko w siebie uwierzyli. Zimą będziemy pracować najbardziej nad mentalnością. Myślę, że pojawi się też kilka wzmocnień w kadrze – dodał tajemniczo Cieślik.

Reklama

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Półtora roku za kolegę
  Co to jest za kara ??? za zabicie człowieka !!! złodziejaszek ze sklepu jak zasunie konserwę dostaje większy wyrok. Popaprany kraj.

  ali


  2021-01-27 15:30:19
 • Jak pani Eugenia uratowała łabędzia
  Wspaniała kobieta. A o indolencji urzędników wszelkich szczebli to już się nawet pisać nie chce. Praca na zasadzie 3P- do piętnastej, do piątku , do pierwszego. Znajdą milion argumentów na to , że nie mogli postąpić inaczej, a zabrakło po prostu empatii.

  dr


  2021-01-27 14:51:55
 • Stara Gwardia nie rdzewieje...
  Niestety z powodu Corona Wirusa nie doszlo do naszego spotkania w czerwcu 2020, zostalo ono przelozone na rok 2021 , aczkolwiek z tego samego powodu stoi ono pod znakiem zapytania. Czekamy do konca maja aby podjac ostateczna decyzje. Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych Krzysztof Żelaskowski

  Krzysztof Żelaskowski


  2021-01-27 13:17:00
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  A co ma do zaoferowania dla miasta PIS czy PSL. Pierwszy jest wszystkiemu przeciw a drugi raz za a za chwilę przeciw. Dzieciaki, nie dostali chyba cukierków i się popłakali. A najgłośniej to chyba ten malutki .

  ryk


  2021-01-27 07:33:40
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Trudno się czyta te wpisy. ktoś kto ma trochę pojęcia wie że wszystkie wydatki są na komisjach uzgadniane, na tej podsdtawie tworzona jest dokumentacja za którą miasto płaci, a potem radni się wycofują bo pewnie chcą ugrać coś dla siebie (nie mieszkańców) ale za ich kompetencje płacimy wszyscy. Zobaczcie projekty z poprzedniej kadencji (2 mln) w błoto. Teraz dzieje się to samo, a robią to ci sami radni. Mają nas wszystkich gdzieś liczą się tylko oni.

  kol


  2021-01-27 06:41:11
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  wyroki wykonywane na komunistach w Szczytnie były słuszne

  Seneka


  2021-01-26 22:25:20
 • Walter Późny wspomina powojenne Szczytno i powiat (cz. 10.)
  Milicjant Rzepka zginął za denuncjowanie swoich kolegow z AK

  Seneka


  2021-01-26 22:22:23
 • Pyskówka, jak w piaskownicy - miejski poziom debaty
  W tym (burdelu) na samym szczycie jest jeszcze większy pożar, więc szybko biegnij i go gaś strażaku!

  Do Mol


  2021-01-26 17:15:44
 • Czy to już wojna pomiędzy koalicyjnymi ugrupowaniami?
  Taka sobie Aneczko (zwracam uwagę na to, iż piszę Cię z dużej bukwy). Jeśli jesteś bojownikiem strony Rybińskiej, Łachacza i Kiersikowskiego - to trudno. Zapewne nic nie odwiedzie Cię od ich obrony.Ale Aneczko - zwróć uwagę na to, że wymieniłem osoby, które od lat - podobnie jak p. Boczar - są wybierani do Rady Miejskiej. Furczak - to nowicjusz. Zastanów się co twoim zdanie ci \"inni\" z dużym stażem radnych - zrobili dla miasta? Nie chce mi się już wieszać psów na Górskiej. Ale jednak muszę to powtórzyć - nic nie zrobiła dla miasta mając 16 lat na funkcji wice - a potem burmistrza miasta.


  2021-01-26 16:47:38
 • Znamy numer do Mikołaja Zadzwoń!
  Mikołaju chciałabym iphone 11 pro ps4 z minecraft oraz spotkać fajnego chłopaka

  mel


  2021-01-26 15:19:04