Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Dramatyczny wypadek na Chrobrego, ciężko ranna piesza


Do dramatycznego wypadku doszło wczoraj (środa, 7 listopada) w Szczytnie na skrzyżowaniu ulic Chrobrego i Warszawskiej. Kierowca potężnego TIR-a nie zauważył kobiety na przejściu dla pieszych. Uderzył w nią i wciągnął pod ciężarówkę. 50-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala w Olsztynie.Do wypadku doszło w środę, 7 listopada tuż po godz. 18. 50-letnia piesza, została potrącona przez ciężarowe auto marki Renault, którym kierował 35-latek. Z informacji, do których dotarł "Tygodnik Szczytno" wynika, że kierowca TIRa zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Przepuścił kilka osób. Nie zauważył najprawdopodobniej 50-letniej kobiety, która również znajdowała się na pasach. Ruszył.

- Jak wstępnie ustalili policjanci, do potrącenia doszło na przejściu dla pieszych – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - Poszkodowana mieszkanka gminy Szczytno z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala w Olsztynie.


 

Policjanci sprawdzili stan trzeźwości 35-letniego kierowcy. Mężczyzna był trzeźwy.

 

Teraz policjanci w toku postępowania ustalą wszystkie okoliczności i przyczyny tego wypadku drogowego.

 

 

Zdjęcie, które jest ilustracją do niniejszej informacji pochodzi ze źródeł Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Szczytnie.Komentarze do artykułu

miki

Podobny wypadek był kilka lat temu na ul. Polskiej koło Rossmanna. Wówczas stwierdzono winą pieszej.

Napisz


Komentarze