Piątek, 14 Maj
Imieniny: Agnieszki, Magdaleny, Serwacego -

Reklama


Reklama

Dostępność kredytów to cecha ludzkiego banku


Kredyt hipoteczny to dla wielu jedyna droga, która prowadzi do własnego mieszkania. I choć może wydawać się ona kręta, to zapewniamy, że nie musi taka być. - Wystarczy po prostu wybrać dobry bank, który zawsze staje po stronie ludzi – mówi Małgorzata Mroczek, kierownik filii banku Spółdzielczego w Szczytnie przy ulicy Polskiej. - Takim bankiem na pewno jest Bank Spółdzielczy w Szczytnie.Małgorzata Mroczek z Bankiem Spółdzielczym w Szczytnie związana jest od 1999 roku. Początkowo pracowała w centrali przy ulicy Łomżyńskiej. Zajmowała się obsługą rachunków i depozytów. Od 2007 roku awansowała i zostało jej powierzone kierowanie filią banku nr 1 przy ulicy Polskiej. Od 2015 roku zarządza też placówką przy Placu Juranda oraz punktem kasowym w Urzędzie Miejskim w Szczytnie. Ma ogromne doświadczenie w bankowości i kredytach hipotecznych, którymi zajmuje się nieprzerwanie od 2007 roku.

 

- Jest to doskonały czas na korzystanie z takich produktów bankowych – przekonuje. - I to z kilku powodów. Ten najważniejszy dla klienta wiąże się z oprocentowaniem. W tej chwili w naszym banku oprocentowanie w skali roku takiego kredytu wynosi 2,76 procent. A być może będzie jeszcze nieco niższa. Druga ważna rzecz, dla której warto skorzystać z usług naszego banku to fakt, że my wciąż jesteśmy otwarci na naszych kentów i takich kredytów udzielamy.

 

Potwierdza to jeden z klientów banku. - Starałem się o kredyt hipoteczny w jednym z komercyjnych banków, który ma oddziały w Szczytnie – opowiada. - Rozmowy z konsultantem, sterta dokumentów, zaświadczeń i... czekanie. Po trzech miesiącach dowiedziałem się, że nic z tego nie będzie. W końcu trafiłem do Banku Spółdzielczego w Szczytnie. Konkretnie do pani Małgorzaty. Potraktowano mnie zupełnie inaczej. Mimo tych samych przedstawionych dokumentów kredytu mi udzielono. Dziś mam już własne mieszkanie.

 

Bank Spółdzielczy w Szczytnie jest bardzo elastyczny. Ustawia ratę do możliwości kredytobiorcy. Nie ma „karnych” prowizji w przypadku wcześniejszej spłaty całości zobowiązania lub jego części. Raty mogą być równe bądź malejące.

 

- Dla nas każdy klient jest ważny, każdego traktujemy indywidualnie i prowadzimy przez procedury od samego początku do końca – mówi pani Małgorzata. - Szukamy rozwiązań najkorzystniejszych dla naszych klientów. Nasi specjaliści analizują wszystkie dokumenty identycznie, jak w bankach komercyjnych, ale my naszych klientów znany nieco lepiej, bo są stąd, tak jak i my. Łatwiej nam wyeliminować ryzyko i przyznać kredyt. Patrzymy na nich po prostu bardziej ludzko, ale nie zapominamy oczywiście o standardach i twardych kryteriach. Są ważne. Bo to bezpieczeństwo nie tylko banku, ale i naszych klientów. Przyznanie kredytu, komuś kto go nie spłaci to kłopot banku, ale i kredytobiorcy. Nie chcemy naszych klientom dostarczać takich nerwów. Jesteśmy nastawienie na długofalową współpracę z klientem. Dlatego uczciwości i zaufanie są dla nas tak ważne.

 

Pani Małgorzata przyznaje, że zaufanie do Banku Spółdzielczego w Szczytnie tworzą jego pracownicy. - Zarządzanie taką instytucją finansową nie jest łatwe – mówi. - Ale gdy ma się tak oddanych sercem współpracowników to można zrobić o wiele więcej. Bardzo dziękuję zwłaszcza Karolinie Majchrzak i Karolowi Napiórkowskiemu, moim najbliższym współpracownikom z filii przy Placu Juranda i przy ulicy Polskiej. Zapraszam do naszych oddziałów każdego klienta. Dla każdego znajdziemy dopasowaną ofertę. Nasi doradcy są do państwa dyspozycji. Doradzą, podpowiedzą.Komentarze do artykułu

Jolanta Magierowska

Z Panią Małgosią miałam do czynienia jakiś czas temu, kiedy kupując sprzęt do firmy musiałam się trochę wesprzeć kredytem. Sprawa okazała się do załatwienia niemal od ręki, w miłej atmosferze i mega fachowo. Tak powinno być w innych bankach.

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  współczuć , współczuję ale nie dziwę się, że wybuchł pożar . Każdy kto tamtędy przejeżdżał wie o czym pisze . Bałagan , rozgardiasz , brak ładu i składu . Trudno opisać to miejsce. Totalny chaos . Skoro tak było i w środku , to była tylko kwestia czasu tego jednak nieszczęścia.

  Mariola


  2021-05-14 10:06:41
 • Eksperymentują na Bartnikach
  Fajny eksperyment. Jeżeli będzie udany to może inne miasta na tym skorzystają. Życzę udanego eksperymentu.

  WSK


  2021-05-14 08:51:32
 • Adrian Czech wygrał XII edycję Olimpiady Policyjnej (zdjęcia)
  Wstyd tylko, że w gronie laureatów zabrakło uczniów z szczycieńskiego liceum policyjnego. Uczący tam pan policjant z WSPOL nie popisał się

  Mieszkaniec


  2021-05-13 18:08:20
 • Potężny pożar w Trelkowie, płonie były kościół (zdjęcia)
  Co za szkoda. To była taki piękny, kameralny kościół, z dużym trudem remontowany od kilku lat. Bardzo współczuję pogorzelcom.

  Katarzyna Sieklucka


  2021-05-13 16:16:29
 • Niezależność samorządowa (rozmowa „Tygodnika Szczytno”)
  Panie radny Krassowski, z Pana wypowiedzi jasno wynika, że urzędnicy nie powinni być radnymi, i tym razem ma Pan absolutną rację.

  WSK


  2021-05-13 14:56:13
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Za stary jestem, żeby łykać takie kluski: jeśli RM się na coś zgadza - to jej komisje mają prawo, a nawet obowiązek opiniowania projektów, za którymi podniosły rękę.. To zależy tylko i wyłącznie od szefów komisji, lub radnych, którym na czymś zależy. Ja się zastanawiam - bo jakoś nie mogę sobie przypomnieć - czy któryś z tych \"mędrców\" w radzie - dał ogłoszenie w prasie o to, aby mieszkańcy Szczytna wyrazili się na temat np. tego rodzaju zagospodarowania Pl. Juranda. Mnie się to też nie podoba, ale nikt nie raczył mnie zapytać, jako obywatela, o zdanie. A zwłaszcza nie zrobił tego radny/a z mojego okręgu. Jak przyjdzie na to pora - to powiem, który/a to magik/ czka - z imienia i nazwiska - niech no się który/a odezwie w tej sprawie.

  Do Społecznika


  2021-05-13 13:31:03
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Ten pomysł to kolejna porażka burmistrza to jakiś koszmar za co się weźmie to spartoli za nic mu nie wychodzi czas już go odwołać,miasto we wszystkich rankingach na samym końcu

  Adalbert


  2021-05-13 10:15:40
 • Pies uwięziony w... bramie, na ratunek wezwano strażaków (zdjęcia)
  Pies poczuł zew krwi . Zapewne chciał przedostać się na posesję swojej psiej \"narzeczonej\". Tak chciał zrobić mój pies ale przełaził nad poziomym prętem.Zawisł w pół .Łeb po jednej , a ogon po drugiej stronie . Straż pożarna nie była potrzebna. Udało się go uwolnić, bez uszczerbku dla jego skóry.

  Anna


  2021-05-12 21:59:33
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  Mylisz się Taki sobie czytelniku. Rada z własnej inicjatywy lub na wniosek Burmistrza przeznacza środki na daną inwestycję np. zagospodarowanie Placu Juranda, ale za sposób jej wykonania odpowiada Burmistrz - patrz Plac Juranda. Rada Miejska wyraża lub też nie wyraża zgody na zadłużenie miasta, o które wnioskował Burmistrz.

  Społecznik


  2021-05-12 21:55:17
 • Plac Juranda zaczyna zmieniać swoje oblicze (zdjęcia)
  TO JEST CHORE!!! JUŻ JEST PROBLEM Z ZAPARKOWANIEM ŻEBY ZAŁATWIĆ SPRAWE W URZEDZIE MIASTA......TO CO BĘDZIĘ PO TYM WSPANIAŁYM POMYŚLE URZĘDNIKA??

  KTOŚ


  2021-05-12 21:06:52

Reklama