Sobota, 25 Wrzesień
Imieniny: Dory, Gerarda, Maryny -

Reklama


Reklama

Domowy kat najbliższe 3 lata spędzi w więzieniu


Policjanci zatrzymali 36-letniego mieszkańca Dźwierzut, który w okrutny sposób znęcał się nad najbliższą sobie osobą. Mężczyzna był poszukiwany od dłuższego czasu. Wpadł we wtorek, 27 kwietnia na ulicy Drzymały w Szczytnie. Gdy policjanci próbowali go dopaść zabarykadował się w... samochodzie. Stawiał czynny opór.W godzinach rannych szczycieńscy kryminalni wspólnie funkcjonariuszami, którzy, na co dzień pełnią służbę w zespole ds. poszukiwań i identyfikacji osób, prowadzili czynności ukierunkowane na zatrzymanie poszukiwanego 36-letniego mieszkańca Dźwierzut.


Reklama

 

- Mężczyzna ten oskarżony był o znęcanie się nad osobą najbliższą połączone ze stosowaniem szczególnego okrucieństwa – mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - 36-latek ukrywał się licząc, że uniknie odpowiedzialności za popełnione przestępstwo. Zgodnie z decyzją sądu miał on do odbycia karę 3 lat pozbawienia wolności.

Na czym miałoby polegać to szczególne okrucieństwo i na kim miał znęcać się mężczyzna? Tego policjanci nie ujawniają.

 

Mundurowi w toku prowadzonych czynności operacyjnych ustalili, że poszukiwany mężczyzna, około południa, może przejeżdżać przez Szczytno. Tuż przed godziną 11:00 na ulicy Michała Drzymały pojawił się pojazd marki Mazda będący w zainteresowaniu kryminalnych. Z samochodu wysiadła kobieta, a siedzący za kierownicą mężczyzna próbował odjechać.

Reklama

 

- Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę do kontroli – mówi sierżant Cyganiuk. - Gdy 36-latek zorientował się, że ma do czynienia z policjantami, zabarykadował się w samochodzie. Stosując czynny i bierny opór do samego końca liczył na to, że nie zostanie zatrzymany. Tak się jednak nie stało.

 

36-latek został już przewieziony do wskazanego zakładu karnego. Będzie miał teraz czas przemyśleć swoje zachowanie, gdyż najbliższe 3 lata spędzi za kratami.

 

 

Fot. KP Policji w SzczytnieKomentarze do artykułu

Hi.....

Dobrze Kurwie. Do ktorego zakładu karnego poszedł garować? Inni w zakładzie karnym muszą się dowiedzieć że to zwykła faja a nie gangster!

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Mazurska rybna wspólna sprawa, czyli budują raj dla wędkarzy
  A ja uważam że to bardzo dobra inicjatywa. Prawdą jest że czyszczenie jezior przez gospodarstwa rybackie przybiera często miano klęski ekologicznej. Druga sprawa że dwóch rybaków z siecią potrafi wyłowić przez dzień więcej niż stado wędkarzy przez miesiąc. Wogule to kwestionował by istnienie takich gospodarstw. Ale inicjatywa kieruje cały ten biznes troszeczkę w stronę racjonalności. Wędkarze też są nie lepsi. Widywałem jak brali z wody co popadnie. Banda mięsiarzy teraz potrafi przetrzepać jezioro i ich zdaniem jest wszystko ok. Jeden taki mondrala chwalił się jak to płocie idące na tarło taczkami na Narwi łowił. Niestety takich su....ów nie brakuje. Akurat na Zdroju niema problemu z miejscami do łowienia, trzeba tylko przejść kawałek a wozić dupsko furą na sam brzeg. I tyle w temacie. A co do kierownika ośrodka to nie jest on właścicielem ośrodka , a tylko zarządza tym ośrodkiem. Zresztą znam człowieka osobiście i życzę wszystkim ośrodką takiego kierownika z energią i pomysłem na prowadzenie tego biznesu. Pozdrawiam wszystkich wędkarzy. Mięsiarze niech się pie.....

  Szulim. M


  2021-09-25 11:30:39
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Wydaje mi się że starosta z radnymi powinni zastanowić się nad wprowadzeniem elektronicznej ewidencji czasu pracy w szpitalu. Spytacie dlaczego? W jednym ze szpitali powiatowych lekarz w ciągu miesiąca przepracował 670 godz. Tu coś nie gra tym.

  mol


  2021-09-25 10:38:04
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Kończy się kariera Jarosława, już niedługo tylko sala gimnastyczna.....

  Karolina


  2021-09-24 07:24:15
 • Kocie łby zastąpi kostka
  Kolejne pieniądze w błoto

  Andrzej


  2021-09-24 06:28:29
 • Jedwabno stanie się stolica polskiego boksu (sprawdź szczegóły)
  Kto to widział aby walki tego samego zawodnika odbywały się codziennie to są młodzi ludzie i nie mają tak sily

  Piotr Galos


  2021-09-24 06:15:06
 • Donoszą na wicestarostę Nowocińskiego
  Nowocinski, a jak jego sprawa z próbą potrącenia.......?


  2021-09-23 21:58:55
 • Zazdrosny anonim na starostę
  Po kruchym lodzie stąpa nasz starosta.....

  Tomasz l


  2021-09-23 21:57:10
 • Szczupak Piotra Brzózki na wagę srebra (zdjęcia)
  Widać że nasze jeziora to baseny bez ryb na tyle par i łodzi to porażka. Tak są zarybiane jeziora ! .a za karte płacisz co rok co raz więcej i to nie mała kwote. Co najgorsze to wszystkie jeziora w koło to pustka!!!!!

  Sadek


  2021-09-23 21:51:46
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  To pan Łachacz nie wie co się dzieje w mieście, że na sesji chce się dowiedzieć? Może trzeba się zainteresować i popracować na rzecz miasta za tą sytą dietę, którą otrzymuje co miesiąc bez względu na obecności. Tragedia w tym mieście!

  Mieszkaniec


  2021-09-23 07:21:50
 • Nadzieje na ŁAD(ną) kasę
  Panie Łachacz pan jako gwiazda PSL u nie powinien wyciągać rąk po pieniądze od PiS a raczej od swojej partii. Słabe jest co pan robi .

  Grzegorz


  2021-09-22 23:39:43