Wtorek, 19 Marca
Imieniny: Aleksandryny, Józefa, Nicety -

Dobry początek, żałosny koniec

Kolejną, już szóstą, porażkę zanotowali na swoim koncie piłkarze SKS Szczytno. Tym razem było odrobinę nadziei na zwycięstwo, bo to piłkarze SKS, a konkretnie Arkadiusz Cichy zdobył pierwszą bramkę. Padła ona w 39 minucie meczu.

SKS Szczytno - Vęgoria Węgorzewo 1:2

Bramki Szczytno:

Arkadiusz Cichy 39'

Bramki Węgorzewo:

41' Adam Kun

45' Daniel Maliszewski

SKS SZCZYTNO - Skład podstawowy: Daniel Kacprzak, Rafał Krajza, Kacper Taradejna, Paweł Skrajny (63'), Filip Brzeziński, Daniel Włodkowski, Konrad Dąbrowski (58'), Michał Deptuła (54'), Paweł Głowacki (90'), Bogdan Cikacz, Arkadiusz Cichy (68'). Skład rezerwowy: Krzysztof Pawelec, Marcin Żarnoch (54'), Kamil Komorowski (63'), Nikodem Cegielski (58'), Piotr Kwiatuszewski, Artur Magnuszewski (68'), Jakub Sosnowski (90').

Był to kolejny mecz, w którym piłkarze ze Szczytna mieli dobry początek. Zagrali ciekawą i dynamiczną piłkę. Problem w tym, że sił na grę wystarcza na jedną połowę.

W 39 minucie Arkadiusz Cichy strzelił bramkę, która dała prowadzenie SKS-owi. Niestety, nasi piłkarze z prowadzenia cieszyli się zaledwie kilkadziesiąt sekund, bo w 41 minucie goście wyrównali, cztery minuty później strzelili bramkę i objęli prowadzenie, którego nie oddali do końca meczu. Drużyna ze Szczytna jest jedynym zespołem, który przegrał wszystkie dotychczasowe mecze jesiennej rundy.

Pozostałe wyniki:

Rominta Gołdap - Victoria Bartoszyce 2:0

Czarni Olecko - Śniardwy Orzysz 2:5

DKS Dobre Miasto - Łyna Sępopol 1:3

Orlęta Reszel - Kłobuk Mikołajki 6:0

LKS Różnowo - Żagiel Piecki w pierwotnym terminie (7 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

7. Żagiel Piecki 5 10

8. DKS Dobre Miasto 6 8