Niedziela, 29 Marzec, Imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Derby pomiędzy GKS dla Dźwierzut


Piłkarze GKS Dźwierzuty wygrali derbowy pojedynek z GKS Szczytno. Był to pierwszy ligowy mecz obu naszych drużyn. Ciekawostką jest fakt, że w barwach GKS Szczytno wystąpił Paweł Pietrzak, dotychczasowy trener SKS Szczytno.



GKS Dźwierzuty - GKS Szczytno 2:1

 

Bramki Dźwierzuty:

Maciej Szpyrka 10'

Andrzej Kuciński 36'

 

Bramki dla Szczytno:

19' Paweł Pietrzak

 

 

Pogoń Banie Mazurskie - Pojezierze Prostki 5:0

Jurand Barciany - Mazur Wydminy 3:0

Reduta Bisztynek - Fala Warpuny 1:2


Reklama

Orzeł Czerwonka - MKS Ruciane-Nida 0:3

Start Kruklanki - Mazur Pisz 2:7

 

 

 

Kolejka 2 - 24-25 sierpnia

 

GKS Dźwierzuty - Start Kruklanki 24 sierpnia, 16:00

MKS Ruciane-Nida - GKS Szczytno 24 sierpnia, 16:00

 

 

 

1. Mazur Pisz 1 3

Reklama

2. Pogoń Banie Mazurskie 1 3

3. Jurand Barciany 1 3

MKS Ruciane-Nida 1 3

5. GKS Dźwierzuty 1 3

Fala Warpuny 1 3

7. Reduta Bisztynek 1 0

GKS Szczytno 1 0

9. Orzeł Czerwonka 1 0

Mazur Wydminy 1 0

11. Start Kruklanki 1 0

12. Pojezierze Prostki 1 0



Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Wtorek, 2020-03-17 16:50:38

GOK w Dźwierzutach działa... wirtualnie

  • Poniedziałek, 2020-03-16 21:07:54

W Dźwierzutach o Wyklętych

  • Poniedziałek, 2020-03-09 19:40:35

Kamery będą pilnowały Dźwierzut

  • Środa, 2020-02-12 17:20:38

Dino ma chrapkę na Dźwierzuty

  • Poniedziałek, 2020-01-27 19:49:48

Czwarty DKK w województwie jest w Dźwierzutach

Reklama


Komentarze

  • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
    Ali - TAK sklep to postęp! Normalny sklep, nie jakieś zapyziały handelek z cenami wyższymi niż w mieście! Stancja paliw też ci odpowiada? Lubisz przepłacać po 20-30 groszy?

    Andrzej


    2020-03-28 18:04:49
  • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
    Jesteścue wspaniali!❤(NIE POZDRAWIAM LIKWIDATOROW????)????

    Irek


    2020-03-28 10:04:13
  • Szkoły w Kolonii i Jerutach zostają bez zmian
    Moim zdaniem Pani Wójt ma rację , ale wieśniaki tego nie rozumieją że to bezsensowne wywalanie pieniędzy A panie nauczycielki baly się o swoje ciepłe posadki, i tak do emeryturki

    Waldek


    2020-03-27 22:06:58
  • KGP: 494 naruszeń zasad kwarantanny; sporadyczne przypadki gromadzenia się w grupach
    Szkoda że mieszkańcy bloku nie są informowani że jeden z lokatorów ma kwarantanne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Mieszkaniec


    2020-03-27 20:31:27
  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    Ponad 3000 samorządów w kraju, po 40 tys. zł to 120 milionów, bo \"biednym\" rodzicom nie wystarczyło po 500+ przez kilka lat, a nawet jeśli kilka miesiecy na 1 dziecko(= 3500 zł) i nie mają komputerów? Jako społeczeństwo znów mamy płacić na to samo? No można, maseczki czy fartuchy pani Basia, z Krysią i inną Anią mogą przecież szyć w piwnicach...

    turkuć podjadek


    2020-03-27 18:12:06
  • Mieszkańcy mogą wydać 200 tys. zł
    do dr. Doktor Radosz jest świetnym lekarzem, tyle że podobnie jak jej \"uroczy\" braciszek, znany jako TW Korsak, jest zwolenniczką obecnej jedynie słusznej opcji, a jak ta opcja dzieli środki niezbędne medycynie, było wczoraj widać w sejmie.

    massakra


    2020-03-27 18:02:40
  • Mieszkańcy mogą wydać 200 tys. zł
    Komu ufam pytasz?- pierwsze lepsze nazwisko które przyszło mi do głowy- Pani doktor Joanna Radosz. Znalazłbym jeszcze wiele takich osób. Ty także na pewno potrafisz wskazać taką osobę. Pozdrawiam

    dr


    2020-03-27 13:38:36
  • Roczek drużyny Rugby Team
    Brawo. Gratuluję inicjatywy. Rugby to świetny sport.

    persi


    2020-03-27 12:42:11
  • Są pieniądze na laptopy dla uczniów i nauczycieli
    Och jak dobrze, bez wniosku p. Kiersikowskiego pewnie nic z tego by nie było. Zastanawiam się po co nam wogóle radni ?

    Sceptyk


    2020-03-27 11:50:17
  • Mieszkańcy mogą wydać 200 tys. zł
    A komu Ty ufasz, poproszę tak w dwóch zdaniach. Może się przekonam.

    do dr


    2020-03-27 11:38:27