Poniedziałek, 19 Sierpień, Imieniny: Bogusława, Bronisława, Ilony -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Derby decydujące o spadku, słabszy SKS


Błękitni Pasym rozgromili w Szczytnie miejscowy SKS wygrywając 4:0. Dla obu drużyn był to bardzo ważny pojedynek. Może zadecydować, który z zespołów spadnie z okręgówki do a klasy. Bliżej tego dramatu jest SKS Szczytno.SKS Szczytno - Błękitni Pasym 0:4 (0:0)

 

Bramki Błękitni:

 

56' Bartosz Nosowicz

69' Bartosz Nosowicz

81' Michał Nosowicz

90'+2 Kamil Kępka

 

 

 

SKS SZCZYTNO: Filip Brzeziński, Szymon Milewski, Kamil Komorowski, Grzegorz Kozicki, Filip Chorążewicz, Cezary Trzebiński, Wojciech Kuchna, Arkadiusz Wnuk, Jakub Skrzypczak, Jakub Kulesik, Maciej Balcerzak.

 

Skład rezerwowy: Paweł Stachańczyk, Jakub Sosnowski, Kacper Taradejna, Paweł Pietrzak, Piotr Kwiatuszewski, Kamil Świercz, Maciej Ochtera.

 

 

LKS BŁĘKITNI PASYM: Bartosz Kowalewski, Patryk Jagiełło, Sławomir Foruś, Patryk Kowalewski, Piotr Młotkowski, Michał Nosowicz, Arkadiusz Foruś, Bartosz Nosowicz, Ariel Łachmański, Aleksander Dobrzyński, Paweł Brzozowski.

Skład rezerwowy: Krzysztof Jędrzejewski, Kamil Kępka, Adrian Ozimek, Grzegorz Stańczak, Jakub Chlebowski.

 

 

Komentarze:

 

Paweł Pietrzak, trener SKS Szczytno

 


Na boisko wyszły dwa zespoły, jeden, który wiedział po co wyszedł, był zdeterminowany, przytomny, waleczny i zdecydowany. Niestety, my byliśmy tą drugą drużyną. Goście z Pasymia w stu procentach zasłużenie wygrali ten mecz 4:0. Pojedynek z Błękitnymi był dla nas bardzo istotny, bo może zaważyć o naszym spadku z okręgówki. W sytuacji, w której się teraz znaleźliśmy, musimy walczyć o punkty do ostatniej kolejki. W tej chwili nie wiadomo nawet, ile drużyn ostatecznie spadnie, dlatego nie ukrywam, że nie jest to przyjemna sytuacja. W najbliższą niedzielę gramy ze Śniardwami w Orzyszu.

 

Marek Gawdzińśki, prezes Błękitnych Pasym

Zdobyliśmy kluczowe trzy punkty, które potrzebne były nam bardzo, aby mieć prawie pewność utrzymania w lidze. Gdybyśmy przegrali ze Szczytnem SKS byłby poza naszym zasięgiem, a to bezpośredni rywal o utrzymanie. Na szczęście w tej chwili to SKS ma kłopot, a nie my. Cieszę się, że chłopcy tak dobrze zagrali. Gdyby w pierwszej połowie nie zawiodła nas skuteczność, to wynik byłby zdecydowanie okazalszy. Zmarnowaliśmy naprawdę kilka stu procentowych okazji do strzelenia gola. Szczytno zagrało słabo, to jedna z najsłabszych drużyn, z jaką graliśmy w tej lidze. Z ich strony nie było żadnego zagrożenia, poza kilkoma incydentami przy rozgrywaniu piłki ze stałych fragmentów. W środę gramy z Wilkowem (mecz jeszcze się nie odbył, gdy kończyliśmy to wydanie „Tygodnika Szczytno” - przy. Red.). Jeśli wygramy, to właściwie utrzymanie mamy pewne. Jeśli nie, to pozostaną nam jeszcze dwa mecze, aby o te punkty powalczyć. Jestem dobrej myśli.Komentarze do artykułu

Xyz

I dobrze niech SKS spadnie jak najniżej. Zarząd jak ma honor to niech poda się do dymisji. Trzymają dobrych graczy na siłę i nie mają szans się wybić wyżej.

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Radni nie chcą dawać prezentów
  No to jestem zdumiony tym, że jeśli wszystkie instytucje się centralizują, a tu ktoś jednak chce \"zamontować\", czy rozbudować oddział instytucji w Szczytnie - to radni protestują i stwarzają przeszkody. Ci wielce oświeceni nasi radni niech pójdą wreszcie po rozum do głowy, a nie tylko po dietę radnego. Ale co się dziwić - pies ogrodnika: sam nie zje, ale drugiemu nie da. Chyba, że psa kiełbasą się przekupi.
  Autor: Śmieszek
  2019-08-16 14:53:29
 • Radni nie chcą dawać prezentów
  PAN Radny raczej do powiedzenia za wiele nie ma co zresztą widac na nagraniach z sesji.
  Autor: Slawomir
  2019-08-16 11:26:01
 • Kraksa na Leyka, kierowca uciekł (zdjęcia)
  Ważne że mordeczce nic nie jest ch#j z prawem jazdy i ch#j z tym samochodem. Ja tobym go uniewinnił.
  Autor: Zbiórka_na_race_szlugów_do_aresztu.
  2019-08-14 19:00:22
 • Molo, jak scena amfiteatru – MDK zaprasza artystów
  Może by zainwestować w publiczny fortepian/pianino? W Polsce jest to dosyć rzadko spotykane, a znalazłoby się trochę chętnych do wypróbowania swoich sił, zwłaszcza, że obok jest szkoła muzyczna kryjąca wiele talentów.
  Autor: Ariia
  2019-08-14 12:35:26
 • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
  Pytam się tylko. Czym miasto jako organizator chce przyciągnąć mnie jako jego obywatela? Wykonawcy - poziom równy dożynkom. Oprawa - poziom festynu. Atrakcje - stragan dziadostwa. Droga władzo mojego kochanego miasta, obudźcie się wreszcie. Mamy wielki potencjał, a robimy imprezę na odwal, aby tylko się odbyła. Oddajcie nam naszą imprezę. Mieszkaniec Szczytna.
  Autor: Dżordż
  2019-08-13 14:18:22
 • Krótsze Dni i Noce, więcej organizatorów? Radni rzucają pomysły
  Jak już wiele razy wspominałem. Dni Mojego kochanego miasta, skończyły się już dawno. W tym roku przebiły już wszystko i sięgnęły totalnego dna. Bazariada i nic więcej. Poziom artystyczny równy z dożynkami w Wąchocku. Repertuar bardzo ambitny, w sam raz by przyciągnąć inteligencję z okolicznych \"metropolii\" z kurpiakami na czele. Panie Burmistrzu głosowałem na Pana, ale jeżeli chce Pan coś zrobić dobrego dla miasta niech się Pan wsłucha w głos swoich mieszkańców i przeorganizuje naszą imprezę w taki sposób, aby była to impreza w głównej mierze dla nas, dla mieszkańców. To święto naszego Grodu. Nie potrzebujemy bazariady i wszechobecnej tandety. Chcemy dobrej muzyki, nie polo coś tam. Stop bazariadzie.
  Autor: Jaśnie pan z gorszego sortu
  2019-08-13 14:06:11
 • Złoto-srebrna Karolina Piechowicz
  Gratulacje Karolina! Już nie mogę się doczekać, jak Cię będziemy oglądać na olimpiadzie !
  Autor: Jarek
  2019-08-13 14:02:00
 • Wejść do jeziora można zawsze, ale... nie wszędzie
  Co do zasady ma Pan rację, nie wolno grodzić nieruchomości i uniemożliwiać PRZEJŚCIA i to słowo jest kluczowe. Często osoby zgłaszające pretensje i powołujące się na przywołane przez Pana przepisy utożsamiają je z możliwością wypoczynku nad brzegiem zbiorników wodnych. Więc jeszcze raz przejść brzegiem możemy plażować już nie. Pozdrawiam
  Autor: Wodnik
  2019-08-13 13:09:16
 • Radni nie chcą dawać prezentów
  Moze Pan radny powinien zainteresować się sytuacją uzdrowienia sluzby zdrowia w naszym mieście? Nowy szpital wybudować, i 2 nowe przychodnie oczywiście wszystko ze srodkow wlasnych.... A i odrazu sprawę ubytku liczby mieszkańców wyjaśni i naprawi.... Taki czlowiek orkiestra na panstwowej posadzce....
  Autor: Facebook wszystko przyjmie....
  2019-08-13 11:10:29
 • Oliwia Grajko – szóstoklasistka na szóstkę
  Powodzenia i samych sukcesów!
  Autor: Super
  2019-08-13 09:29:36