Środa, 29 Styczeń, Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Darmowe zdrowie warte... 10 tysięcy złotych


Kamil Iwańczyk to 28-letni szczytnianin. Własne doświadczenia życiowe, a dokładniej – poważne kłopoty ze zdrowiem zrobiły z niego wysokiej klasy specjalistę od... naprawy zdrowia. Dziś swoją wiedzą i umiejętnościami chce – bezpłatnie – wspomóc sportowca z terenu powiatu szczycieńskiego, którego karierę przerwała kontuzja kolana.Wszystko zaczęło się 10 lat temu, gdy Kamil, jeszcze jako uczeń szczycieńskiego ogólniaka, podczas treningu koszykówki doznał kontuzji kolana – zaszwankowało więzadło krzyżowe przednie. Dolegliwość to wśród sportowców niezwykle popularna i równie szkodliwa, bowiem najczęściej aktywność sportową już wyklucza. Długotrwałe leczenie i jego niewielkie skutki wytyczyły Kamilowi Iwańczykowi drogę zawodową. I przyznać trzeba – że droga to imponująca.

 

Obecnie Kamil Iwańczyk to fizjoterapeuta Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści w Olsztynie, członek sztabu medycznego Reprezentacji Polski w Rugby, od przeszło 3 lat współpracujący z byłą mistrzynią UFC – Joanną Jędrzejczyk. Były wykładowca Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na kierunku fizjoterapia (przedmioty prowadzone: anatomia prawidłowa człowieka, terapia manualna, fizjologia wysiłku). Pomagał przy powrocie do zdrowia i prewencji urazów m.in. takim zawodnikom jak Renato Moicano (UFC), Krzysztof Jotko (UFC), Aleksandar Rakic (UFC), Rudolfo Vieira (UFC), Valerie Letourneau (Bellator), Adriano Moraes (ONE Championship) czy Cezary Matuda (BJJ). Aktualnie przebywa w USA i odpowiada za sprawność fizyczną Joanny Jędrzejczyk podczas odbywających się tam właśnie mistrzostw. Niebawem wróci i wtedy będzie mógł zrobić to, co sobie zaplanował.


Reklama

 

Ale najlepiej oddajmy mu głos.

 

POPROWADZĘ PEŁNĄ REHABILITACJĘ JEDNEJ OSOBY PO URAZIE ACL ZA DARMO

 

W tym roku mija 10 lat, od kiedy doznałem urazu ACL. Splot dalszych wydarzeń, miernej opieki zdrowotnej, nieudanych operacji i lichych rehabilitacji, których doświadczyłem, doprowadził mnie do tego, gdzie jestem dzisiaj.

 

Akurat wracam z seminarium ACL pod hasłem: „Od kontuzji do pełnej sprawności” (1 września, z Gdańska – przyp. red.), którego to seminarium byłem współautorem i jednym z wykładowców. Dzięki minionych 10 latom doświadczeń jako pacjent i fizjoterapeuta mogłem dziś stanąć przed kilkunastoma osobami i powiedzieć, jak może i jak powinna wyglądać rehabilitacja po rekonstrukcji ACL.

 

Dzisiejszy dzień to też dobry czas, by stworzyć swego rodzaju wehikuł czasu i pomóc komuś z podobnym problemem, by mógł dalej realizować swoje cele sportowe.

Reklama

 

Dlatego, jeżeli znacie młodego sportowca, którego czeka zabieg rekonstrukcji ACL i miałby chęć podjąć ze mną współpracę, to bardzo proszę o kontakt. Od listopada, mam możliwość wziąć taką osobę pod skrzydła i przeprowadzić jej 9-miesięczną fizjoterapię całkowicie za darmo. Koszt takiej pełnej opieki to około 10 tysięcy złotych i nie każdy może sobie na nią pozwolić. Z pomocą Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści jestem w stanie taką rehabilitację poprowadzić. Od osoby, która skorzysta z tej propozycji oczekuję wyłącznie gwarancji rzetelnej i ciężkiej pracy nad powrotem do zdrowia.

Czekam! Mój mail: kam.iwanczyk@gmail.comKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Trafienie „drogówki” w Gromie
  Tam chyba niejeden bez uprawnień jeździ u was , jechałem za ciągnikiem rolniczym wiózł obornik w łyżce ani się obejrzał skręcił w lewo od razu , mimo że ja już wcześniej sygnalizowałem kierunkowskazem wyprzedzanie go.
  Autor: Ilona
  2020-01-28 16:13:59
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  nie wiem czy gmina świętajno utrzyma wysoki poziom imprez kulturalnych po zwolnieniu p. Małgorzaty... może być kiepsko.
  Autor: gość
  2020-01-28 13:23:33
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Druga praca bez wygranego konkursu..... Jak ta Pani to robi a raczej ciekawe czym... Bo raczej nie spojrzeniem.... Hahaha
  Autor: Rychu
  2020-01-28 12:20:14
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Gmina Świętajno uwolnił się od zgnilizny i smrodu... Szkoda tylko, że w Szczytnie będzie teraz śmierdziało. Współczuję tylko współpracownikom Pani Walas
  Autor: Radosny
  2020-01-28 12:17:22
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  To jest właśnie polskie piekiełko. Nie znam pani Walas, ale życzę powodzenia.
  Autor: X-Men
  2020-01-28 11:24:14
 • Kraksa pod Wielbarkiem, ranny 29-letni kierowca (zdjęcia)
  Zakaz dla rowerzystów poruszania sie drogami krajowymi tak jak jest na autostradach i na eskach. Ciągle przez z nich są wypadki potem szukaj wiatru w polu.
  Autor: Albert
  2020-01-28 10:13:13
 • Duże zainteresowanie sportowa edukacją
  Afanasiew co to kurła za nazwisko jakby jakiegoś Polaka nie można było wybrać
  Autor: Janusz
  2020-01-28 10:02:27
 • GieKSa Cup 2020 – gospodarze wyjątkowo gościnni (zdjęcia)
  Wczoraj napisalam krytyczny,ale prawdziwy komentarz pod artykułrm dyrektor Walas. Wstyd redakcjo Tygodnika Szczytno, że ustawiliście moderacje i krytyczne komenarze się nie ukazuja.ile wam za to zapłaciła p. Walas?
  Autor: Basia
  2020-01-28 08:52:19
 • Szkoła sportowa w Szczytnie ma sprzymierzeńców
  Bo bo
  Autor: To nie ci ludzie mają się zająć sportem w Szczytnie, tylko ktoś z zewnątrz trener z licencją.
  2020-01-27 22:30:51
 • Walas zajmie się kulturą w gminie Szczytno
  Ludzie co ma Pabich do pracy wykonywanej przez M.Walas. Jary jak ktoś pojęcia nie ma o pracy więc głosu niech nie zabiera. Chyba jesteś z grona wazeliniarzy i żal ściska że na tych fotografiach Ciebie nie ma.Ale na fotkę też trzeba zapracować. Pozdrawiam
  Autor: Marlena
  2020-01-27 22:18:55

Reklama