Reklama


Reklama

Darmowe zdrowie warte... 10 tysięcy złotych


Kamil Iwańczyk to 28-letni szczytnianin. Własne doświadczenia życiowe, a dokładniej – poważne kłopoty ze zdrowiem zrobiły z niego wysokiej klasy specjalistę od... naprawy zdrowia. Dziś swoją wiedzą i umiejętnościami chce – bezpłatnie – wspomóc sportowca z terenu powiatu szczycieńskiego, którego karierę przerwała kontuzja kolana.Wszystko zaczęło się 10 lat temu, gdy Kamil, jeszcze jako uczeń szczycieńskiego ogólniaka, podczas treningu koszykówki doznał kontuzji kolana – zaszwankowało więzadło krzyżowe przednie. Dolegliwość to wśród sportowców niezwykle popularna i równie szkodliwa, bowiem najczęściej aktywność sportową już wyklucza. Długotrwałe leczenie i jego niewielkie skutki wytyczyły Kamilowi Iwańczykowi drogę zawodową. I przyznać trzeba – że droga to imponująca.

 

Obecnie Kamil Iwańczyk to fizjoterapeuta Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści w Olsztynie, członek sztabu medycznego Reprezentacji Polski w Rugby, od przeszło 3 lat współpracujący z byłą mistrzynią UFC – Joanną Jędrzejczyk. Były wykładowca Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na kierunku fizjoterapia (przedmioty prowadzone: anatomia prawidłowa człowieka, terapia manualna, fizjologia wysiłku). Pomagał przy powrocie do zdrowia i prewencji urazów m.in. takim zawodnikom jak Renato Moicano (UFC), Krzysztof Jotko (UFC), Aleksandar Rakic (UFC), Rudolfo Vieira (UFC), Valerie Letourneau (Bellator), Adriano Moraes (ONE Championship) czy Cezary Matuda (BJJ). Aktualnie przebywa w USA i odpowiada za sprawność fizyczną Joanny Jędrzejczyk podczas odbywających się tam właśnie mistrzostw. Niebawem wróci i wtedy będzie mógł zrobić to, co sobie zaplanował.


Reklama

 

Ale najlepiej oddajmy mu głos.

 

POPROWADZĘ PEŁNĄ REHABILITACJĘ JEDNEJ OSOBY PO URAZIE ACL ZA DARMO

 

W tym roku mija 10 lat, od kiedy doznałem urazu ACL. Splot dalszych wydarzeń, miernej opieki zdrowotnej, nieudanych operacji i lichych rehabilitacji, których doświadczyłem, doprowadził mnie do tego, gdzie jestem dzisiaj.

 

Akurat wracam z seminarium ACL pod hasłem: „Od kontuzji do pełnej sprawności” (1 września, z Gdańska – przyp. red.), którego to seminarium byłem współautorem i jednym z wykładowców. Dzięki minionych 10 latom doświadczeń jako pacjent i fizjoterapeuta mogłem dziś stanąć przed kilkunastoma osobami i powiedzieć, jak może i jak powinna wyglądać rehabilitacja po rekonstrukcji ACL.

 

Dzisiejszy dzień to też dobry czas, by stworzyć swego rodzaju wehikuł czasu i pomóc komuś z podobnym problemem, by mógł dalej realizować swoje cele sportowe.

Reklama

 

Dlatego, jeżeli znacie młodego sportowca, którego czeka zabieg rekonstrukcji ACL i miałby chęć podjąć ze mną współpracę, to bardzo proszę o kontakt. Od listopada, mam możliwość wziąć taką osobę pod skrzydła i przeprowadzić jej 9-miesięczną fizjoterapię całkowicie za darmo. Koszt takiej pełnej opieki to około 10 tysięcy złotych i nie każdy może sobie na nią pozwolić. Z pomocą Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści jestem w stanie taką rehabilitację poprowadzić. Od osoby, która skorzysta z tej propozycji oczekuję wyłącznie gwarancji rzetelnej i ciężkiej pracy nad powrotem do zdrowia.

Czekam! Mój mail: kam.iwanczyk@gmail.comKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • „Król kur” mieszka w Kolonii (zdjęcia)
  Już dawno nie czytałam wywiadu z tak pozytywną osobą. Powodzenia!

  Brawo!


  2020-08-10 18:54:09
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  ... jak go znajdą, przetrącić nogi i sądownie zakazać korzystania z chodzika. Moze wtedy zrozumie, co zrobił

  Proponuję...


  2020-08-10 13:55:53
 • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
  \"Nigdy się tym nie interesowaliśmy – przyznaje Barbara Trusewicz, sekretarz gminy Dźwierzuty. - Sprawdziliśmy to w Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa i OSP Rumy robią to legalnie, ale dobrze byłoby o tym przynajmniej poinformować właściciela gruntu\". No to na jakiej podstawie był użytkowany grunt gminny przez OSP? Na jakiej podstawie dostaje się dopłaty do nie swoich gruntów, skoro Gmina obarczyła karą OSP za BEZUMOWNE KORZYSTANIE Z GRUNTÓW GMINY - tylko o 2,2 ha. A jak to wygląda wobec pozostałych prawie 8 ha, które na zasadzie SŁOWNEJ ZGODY PRYWATNYCH WŁAŚCICIELI było wykorzystanych dla uzyskiwania dopłat? I tak od 2014 r. To się nadaje do prokuratury. Chyba, że jakieś interesy wiążą właścicieli gruntów prywatnych, którzy \'na słowo\" oddali je OSP.

  Mdli mnie


  2020-08-09 15:16:42
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  Złapać dziada. Za jaja i na gałąź.

  Korniszon


  2020-08-09 14:39:18
 • Ukradł chodzik i... wolność starszej pani
  Pewnie jakiś ciułacz złomu przytulił go , należałoby popytać na skupach złomu .

  Aluminium w cenie.


  2020-08-09 09:46:55
 • OSP z „tajnymi” dopłatami rolniczymi, sprawą zainteresował się przewodniczący
  Wyłudzenie i poświadczenie nieprawdy.

  Wniosek do prokuratury.


  2020-08-09 08:01:33
 • Taniec „zaraził” koronawirusem dwie mieszkanki gminy Szczytno
  Brednie, skoro nie miały objawów to skąd nawet przypuszczenia że mają wirusa?

  Marek


  2020-08-07 23:05:37
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  Ponieważ Szanowna Redakcja nie umieszcza wpisów, których nie może w pierwszej fazie zweryfikować - tzn. nie wiadomo, jaki będzie odzew ludu - to pozwolę sobie ponownie się wypowiedzieć, zmieniając jedynie formę (poprzednia była bardziej kulturalna). Posłużę się w tym celu parafrazą cytatu niezapomnianego filmowego dr. Sztrosmajera: Gdyby głupota umiała latać fruwać wszystkie Panie wznosiłyby się jak gołębice.

  Waga


  2020-08-06 16:26:48
 • O krok od kolejnej tragedii na drodze
  Gadanie, gadanie, gadanie, gadanie i.t.d..... a powinno być KARANIE, KARANIE i KARANIE. Tylko kij w ręku władzy coś zmieni.

  Też kierowca


  2020-08-06 09:56:28
 • Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)
  do uczestnika : żal ściska bo ktoś sobie poszedł do kina...niezłe jest się czym chwalić.

  Matka


  2020-08-06 07:59:04