Poniedziałek, 21 Październik, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Darmowe zdrowie warte... 10 tysięcy złotych


Kamil Iwańczyk to 28-letni szczytnianin. Własne doświadczenia życiowe, a dokładniej – poważne kłopoty ze zdrowiem zrobiły z niego wysokiej klasy specjalistę od... naprawy zdrowia. Dziś swoją wiedzą i umiejętnościami chce – bezpłatnie – wspomóc sportowca z terenu powiatu szczycieńskiego, którego karierę przerwała kontuzja kolana.Wszystko zaczęło się 10 lat temu, gdy Kamil, jeszcze jako uczeń szczycieńskiego ogólniaka, podczas treningu koszykówki doznał kontuzji kolana – zaszwankowało więzadło krzyżowe przednie. Dolegliwość to wśród sportowców niezwykle popularna i równie szkodliwa, bowiem najczęściej aktywność sportową już wyklucza. Długotrwałe leczenie i jego niewielkie skutki wytyczyły Kamilowi Iwańczykowi drogę zawodową. I przyznać trzeba – że droga to imponująca.

 

Obecnie Kamil Iwańczyk to fizjoterapeuta Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści w Olsztynie, członek sztabu medycznego Reprezentacji Polski w Rugby, od przeszło 3 lat współpracujący z byłą mistrzynią UFC – Joanną Jędrzejczyk. Były wykładowca Olsztyńskiej Szkoły Wyższej na kierunku fizjoterapia (przedmioty prowadzone: anatomia prawidłowa człowieka, terapia manualna, fizjologia wysiłku). Pomagał przy powrocie do zdrowia i prewencji urazów m.in. takim zawodnikom jak Renato Moicano (UFC), Krzysztof Jotko (UFC), Aleksandar Rakic (UFC), Rudolfo Vieira (UFC), Valerie Letourneau (Bellator), Adriano Moraes (ONE Championship) czy Cezary Matuda (BJJ). Aktualnie przebywa w USA i odpowiada za sprawność fizyczną Joanny Jędrzejczyk podczas odbywających się tam właśnie mistrzostw. Niebawem wróci i wtedy będzie mógł zrobić to, co sobie zaplanował.

 

Ale najlepiej oddajmy mu głos.

 

POPROWADZĘ PEŁNĄ REHABILITACJĘ JEDNEJ OSOBY PO URAZIE ACL ZA DARMO

 

W tym roku mija 10 lat, od kiedy doznałem urazu ACL. Splot dalszych wydarzeń, miernej opieki zdrowotnej, nieudanych operacji i lichych rehabilitacji, których doświadczyłem, doprowadził mnie do tego, gdzie jestem dzisiaj.


 

Akurat wracam z seminarium ACL pod hasłem: „Od kontuzji do pełnej sprawności” (1 września, z Gdańska – przyp. red.), którego to seminarium byłem współautorem i jednym z wykładowców. Dzięki minionych 10 latom doświadczeń jako pacjent i fizjoterapeuta mogłem dziś stanąć przed kilkunastoma osobami i powiedzieć, jak może i jak powinna wyglądać rehabilitacja po rekonstrukcji ACL.

 

Dzisiejszy dzień to też dobry czas, by stworzyć swego rodzaju wehikuł czasu i pomóc komuś z podobnym problemem, by mógł dalej realizować swoje cele sportowe.

 

Dlatego, jeżeli znacie młodego sportowca, którego czeka zabieg rekonstrukcji ACL i miałby chęć podjąć ze mną współpracę, to bardzo proszę o kontakt. Od listopada, mam możliwość wziąć taką osobę pod skrzydła i przeprowadzić jej 9-miesięczną fizjoterapię całkowicie za darmo. Koszt takiej pełnej opieki to około 10 tysięcy złotych i nie każdy może sobie na nią pozwolić. Z pomocą Centrum Rehabilitacji Holistycznej Lemiesz i Specjaliści jestem w stanie taką rehabilitację poprowadzić. Od osoby, która skorzysta z tej propozycji oczekuję wyłącznie gwarancji rzetelnej i ciężkiej pracy nad powrotem do zdrowia.

Czekam! Mój mail: kam.iwanczyk@gmail.comKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Przedszkole w Orzynach zamienią na świetlicę?
  Diagnozowanie choroby, ciąg dalszy... Drugą kadencję słońce ze śmiechu się chowa w gminnym blasku światłości ,Orzyńską ciemnością. \"walącą\" po oczach. \"...ciemno wszędzie, głucho wszędzie\" - Mickiewicz się przypomina.
  Autor: Wiesława Kowalewska
  2019-10-20 13:09:49
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Brzydko panowie się bawią! Nawet nie wiedziałem, że pan O z Sanepidu jest bratem byłej burmistrz Górskiej! Jeśli ta cała sytuacja powstała w wyniku jakichś wzajemnych antypatii, popartych do tego głupotą - to tylko idiota trzymałby p. O w Sanepidzie! Przecież on stanowi zagrożenie dla miasta. Zresztą nie tylko on. Zdaje się że funkcjonuje także gdzieś Wydział Kryzysowy! czym się tam zajmują?!
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-10-18 16:17:24
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Dla ciekawych i potomnych: wszystkie publiczne enuncjacje na temat stanu wody w Szczytnie w październiku 2019 - zarówno Sanepidu, jak i Burmistrza - dostępne są w komplecie tylko na stronie \"Tygodnika Szczytno\".
  Autor: Śmieszek
  2019-10-18 14:21:02
 • Wiadro śmieci warte 500 zł
  Piękna droga Szczytno-Jerutki zaśmiecona okrutnie. Rowy, lasy pełne pustych butelek i puszek, nawet w miejscu tuż pod informacją, że teren monitorowany. Ostatnio zebraliśmy dwa worki śmieci zamiast grzybów.
  Autor: Gość
  2019-10-17 18:32:14
 • Królowa Luiza (cz. 1) – historia powiatu szczycieńskiego
  Budynek zawsze wyróżniał się urodą, ale ostatnio bardzo podupadł. Ciekawe czemu?
  Autor: Gość
  2019-10-17 17:38:13
 • Ciekawostki prowincjonalne – felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  Dawna nazwa naszych terenów - zamieszkałych przez przez pruskie plemię Galindów - czyli Galindia - właśnie oznaczała tzw. kresy, podobnie jak \"ukraina\"
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-10-17 16:26:18
 • Grożą śmiercią naczelnikowi po seks-ankiecie
  Jak można nie sprawdzić co to za ankieta. Czy nauczyciele ślepo wykonują pollecenia.Nie można też hejtować,po co tyle wrogości.
  Autor: Zaniepokojona
  2019-10-17 11:07:42
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Przeczytaj sobie gościu pierwszy i ostatni komunikat PPIS. Komunikaty sprzeczne a stan faktyczny bez zmian. Sprawa jest prosta. p. Ochenkowski - brat p. Górskiej. Szkoda tylko, że takie zagrywki załatwia się kosztem mieszkańców.
  Autor: Zwierzak
  2019-10-17 07:49:47
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Przeczytaj sobie, Człowieku rozumny, wszystkie komunikaty w tej sprawie! To się kupy nie trzyma! Wszyscy w d...e mają, jak, w jakiej formie i po co dają obwieszczenia dla ludu (podobno ciemnemu). Komunikat PPIS został podpisany przez niejakiego OCHENKOWSKIEGO (z upoważnienia). Co tam było napisane - to sobie przypomnij. Potem komunikat burmistrza - co tam było napisane - też poczytaj. A potem złóż to sobie w całość. Następnie napij się wody.
  Autor: Śmieszek
  2019-10-16 15:50:41
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Ja bym wstrzymał się od picia tej wody. W szczególności dzieci. Bakterie które wykryto są bardzo odporne i przenikają do sieci wodociągowej. Praktycznie nie są do wytępienia prostackim metodami .
  Autor: Szczytnianin
  2019-10-16 15:17:50