Środa, 19 Czerwiec, Imieniny: Elżbiety, Marka, Pauli -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Czy policja i sąd ostudzą gorącą krew dwudziestolatków?


Grupa młodych mieszkańców Jedwabna trafi przed oblicze sądu. Najpierw głośno imprezowali w centrum wsi, a potem, delikatnie mówiąc, niewiele robili sobie z interweniujących policjantów.Mówi się, że ile osób tyle charakterów. A gdy kilka charakterów „zejdzie się o kupy” to odbiór informacji może być utrudniony. Nawet jeśli te informacje pochodzą od policjantów. Tak było dzisiejszej nocy, gdzie w Jedwabnie siedmioro młodych osób zakłócało porządek publiczny.

 

Policjanci, którzy pojechali na miejsce, po zgłoszeniu dokonanym przez mieszkańców Jedwabna, w centralnym placu miejscowości zastali młodych ludzi, którzy urządzili sobie tam głośną posiadówkę nic nie robiąc sobie z późnej pory.

 

- W trakcie legitymowania siedmioro dwudziestokilkulatków nabrało animuszu, który wzmacniamy był zapewne presją grupy – mówi podkomisarz Ewa Szczepanek ze szczycieńskiej policji. - Ich zachowanie było aroganckie i dalekie od pokornego zaprzestania głośnego zachowywania się. W związku z powyższym szczycieńscy funkcjonariusze podjęli decyzję o sporządzeniu dokumentacji w celu przygotowania do Sądu Rejonowego w Szczytnie wniosków o ukaranie tychże osób.


 

 

 Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze