Poniedziałek, 21 Październik, Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Cztery strzały do jednej bramki


Piłkarze Omulwi Wielbark zdemolowali Cresovię Górowo Iławeckie. Wygrali z nią aż 4:0.Omulew Wielbark - Cresovia Górowo Iławeckie 4:0 (1:0)

 

Bramki Omulew:

 

Michał Murawski 36'

Ariel Wójcik 53'

Michał Kwiecień 56'

Mariusz Miłek 80'

 

 

OMULEW WIELBARK - Skład podstawowy: Hubert Buła, Mateusz Abramczyk (66'), Krystian Gąsiewski, Michał Kwiecień (87'), Kamil Miłek (85'), Mariusz Miłek, Michał Murawski (73'), Sebastian Nowakowski, Patryk Płoski (74'), Tomasz Przybysz (80'), Ariel Wójcik (58'). Skład rezerwowy: Marcin Gwiazda (80'), Andrzej Jabłonowski (66'), Cezary Nowakowski (73'), Bartosz Raniecki (85'), Marek Remiszewski (58'), Mateusz Tabaka (74'), Damian Tomasz Zarzycki (87').


 

- Zagraliśmy bardzo dobry mecz – mówi Mariusz Korczakowski, trener Omulwi Wielbark. - W żadnej formacji nie było słabych punktów. Nasze zwycięstwo mogło być zdecydowanie okazalsze, ale nie wykorzystaliśmy wszystkich dogodnych sytuacji. Trafialiśmy między innymi kilka razy w poprzeczkę, słupek. Pierwszą bramkę zdobyliśmy z rzutu karnego, po faulu na Mateuszu Abramczyku.

 

Mimo wygranej Korczakowski nie tryska optymizmem. - To dopiero szósty mecz – mówi. - A obawiam się, że z meczu na mecz może być trudniej z naszą kadrą. Już w ostatnim meczu musieliśmy posiłkować się dwoma 17-latkami Mateuszem Tabaką i Bartkiem Ranieckim. Juniorzy łatają nasze dziury. Mimo dobrej pozycji w tabeli celu na ten sezon nie zmieniamy. Walczymy o utrzymanie w okręgówce.Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Przedszkole w Orzynach zamienią na świetlicę?
  Diagnozowanie choroby, ciąg dalszy... Drugą kadencję słońce ze śmiechu się chowa w gminnym blasku światłości ,Orzyńską ciemnością. \"walącą\" po oczach. \"...ciemno wszędzie, głucho wszędzie\" - Mickiewicz się przypomina.
  Autor: Wiesława Kowalewska
  2019-10-20 13:09:49
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Brzydko panowie się bawią! Nawet nie wiedziałem, że pan O z Sanepidu jest bratem byłej burmistrz Górskiej! Jeśli ta cała sytuacja powstała w wyniku jakichś wzajemnych antypatii, popartych do tego głupotą - to tylko idiota trzymałby p. O w Sanepidzie! Przecież on stanowi zagrożenie dla miasta. Zresztą nie tylko on. Zdaje się że funkcjonuje także gdzieś Wydział Kryzysowy! czym się tam zajmują?!
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-10-18 16:17:24
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Dla ciekawych i potomnych: wszystkie publiczne enuncjacje na temat stanu wody w Szczytnie w październiku 2019 - zarówno Sanepidu, jak i Burmistrza - dostępne są w komplecie tylko na stronie \"Tygodnika Szczytno\".
  Autor: Śmieszek
  2019-10-18 14:21:02
 • Wiadro śmieci warte 500 zł
  Piękna droga Szczytno-Jerutki zaśmiecona okrutnie. Rowy, lasy pełne pustych butelek i puszek, nawet w miejscu tuż pod informacją, że teren monitorowany. Ostatnio zebraliśmy dwa worki śmieci zamiast grzybów.
  Autor: Gość
  2019-10-17 18:32:14
 • Królowa Luiza (cz. 1) – historia powiatu szczycieńskiego
  Budynek zawsze wyróżniał się urodą, ale ostatnio bardzo podupadł. Ciekawe czemu?
  Autor: Gość
  2019-10-17 17:38:13
 • Ciekawostki prowincjonalne – felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  Dawna nazwa naszych terenów - zamieszkałych przez przez pruskie plemię Galindów - czyli Galindia - właśnie oznaczała tzw. kresy, podobnie jak \"ukraina\"
  Autor: Taki sobie czytelnik
  2019-10-17 16:26:18
 • Grożą śmiercią naczelnikowi po seks-ankiecie
  Jak można nie sprawdzić co to za ankieta. Czy nauczyciele ślepo wykonują pollecenia.Nie można też hejtować,po co tyle wrogości.
  Autor: Zaniepokojona
  2019-10-17 11:07:42
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Przeczytaj sobie gościu pierwszy i ostatni komunikat PPIS. Komunikaty sprzeczne a stan faktyczny bez zmian. Sprawa jest prosta. p. Ochenkowski - brat p. Górskiej. Szkoda tylko, że takie zagrywki załatwia się kosztem mieszkańców.
  Autor: Zwierzak
  2019-10-17 07:49:47
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Przeczytaj sobie, Człowieku rozumny, wszystkie komunikaty w tej sprawie! To się kupy nie trzyma! Wszyscy w d...e mają, jak, w jakiej formie i po co dają obwieszczenia dla ludu (podobno ciemnemu). Komunikat PPIS został podpisany przez niejakiego OCHENKOWSKIEGO (z upoważnienia). Co tam było napisane - to sobie przypomnij. Potem komunikat burmistrza - co tam było napisane - też poczytaj. A potem złóż to sobie w całość. Następnie napij się wody.
  Autor: Śmieszek
  2019-10-16 15:50:41
 • Uwaga! Woda już nadaje się do picia
  Ja bym wstrzymał się od picia tej wody. W szczególności dzieci. Bakterie które wykryto są bardzo odporne i przenikają do sieci wodociągowej. Praktycznie nie są do wytępienia prostackim metodami .
  Autor: Szczytnianin
  2019-10-16 15:17:50