Środa, 19 Luty, Imieniny: Bettiny, Konrada, Mirosława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Cztery strzały do jednej bramki


Piłkarze Omulwi Wielbark zdemolowali Cresovię Górowo Iławeckie. Wygrali z nią aż 4:0.Omulew Wielbark - Cresovia Górowo Iławeckie 4:0 (1:0)

 

Bramki Omulew:

 

Michał Murawski 36'

Ariel Wójcik 53'

Michał Kwiecień 56'

Mariusz Miłek 80'

 

 

OMULEW WIELBARK - Skład podstawowy: Hubert Buła, Mateusz Abramczyk (66'), Krystian Gąsiewski, Michał Kwiecień (87'), Kamil Miłek (85'), Mariusz Miłek, Michał Murawski (73'), Sebastian Nowakowski, Patryk Płoski (74'), Tomasz Przybysz (80'), Ariel Wójcik (58'). Skład rezerwowy: Marcin Gwiazda (80'), Andrzej Jabłonowski (66'), Cezary Nowakowski (73'), Bartosz Raniecki (85'), Marek Remiszewski (58'), Mateusz Tabaka (74'), Damian Tomasz Zarzycki (87').


Reklama

 

- Zagraliśmy bardzo dobry mecz – mówi Mariusz Korczakowski, trener Omulwi Wielbark. - W żadnej formacji nie było słabych punktów. Nasze zwycięstwo mogło być zdecydowanie okazalsze, ale nie wykorzystaliśmy wszystkich dogodnych sytuacji. Trafialiśmy między innymi kilka razy w poprzeczkę, słupek. Pierwszą bramkę zdobyliśmy z rzutu karnego, po faulu na Mateuszu Abramczyku.

 

Mimo wygranej Korczakowski nie tryska optymizmem. - To dopiero szósty mecz – mówi. - A obawiam się, że z meczu na mecz może być trudniej z naszą kadrą. Już w ostatnim meczu musieliśmy posiłkować się dwoma 17-latkami Mateuszem Tabaką i Bartkiem Ranieckim. Juniorzy łatają nasze dziury. Mimo dobrej pozycji w tabeli celu na ten sezon nie zmieniamy. Walczymy o utrzymanie w okręgówce.

ReklamaKomentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Child Alert – policja szuka 10-letniego Ibrahima
  Przecież już wiadomo, że belgijski sąd przyznał prawa do opieki nad dzieckiem jego ojcu, a matka to zwykła p0lka patusiara. Może jakaś adnotacja w artykule na ten temat?

  michail bialkov


  2020-02-18 22:58:36
 • Centrum w szkole i w budżecie
  Może i fajny pomysł, tylko ile będzie kosztowało przystosowanie tego budynku dla osób niepełnosprawnych?

  Ciekawski


  2020-02-18 18:59:27
 • Dino ma chrapkę na Dźwierzuty
  Witam, czytam i wierzę że beret jest i to faktycznie moherowy,bo jaki rozwój daje kolejny spożywczy sklep? Jak na tą miejscowość mamy ich nad to. Ten sklep zatrudni z dwanaście osób z czego część pewnie będzie na pracach interwencyjnych część stażystów. Sprawi tylko że inne mniejsze upadną, i nikt nie otworzy żadnego mniejszego sklepu bo nie uda mu się przetrwać. Wystarczy teraz policzyć ile osób straci pracę i zobaczyć czy to faktycznie dobry bilans. Co do stacji benzynowej to się zgodzę, jakoś q jest do ku... nędzy. Można tchnąć życie w tą wyludniającą się miejscowość ale nie takim nędznym sporzywczakiem. Większość ludzi którzy opóścili tą wieś to młode osoby dla których jedyną niewystarczającą rozrywką jest picie piwka w parku bo nic tu dla nich nie ma!!!

  Do moherka


  2020-02-18 02:38:53
 • Krzywonoga walczy z wieżą
  \"My nie mamy na to wpływu\" to tłumaczenie się gminy,a może wpływ będzie miało Samorządowe kolegium odwoławcze w Olsztynie.

  Allo allo


  2020-02-17 20:26:30
 • Czekoladowa fabryka coraz bliżej Piwnic Wielkich
  Jakie są wyniki prac archeologicznych ?

  Artur Urbański


  2020-02-17 19:35:23
 • 111 km/h kosztowało utratę prawa jazdy
  A pan sędzia z Olsztyna zasłonił się immunitetem i nie poniósł żadnej odpowiedzialności za podobne naruszenie przepisów. Takiej nietykalności i stania ponad prawem bronią sędziowie?

  aleks


  2020-02-17 17:04:25
 • Nie bądźmy obojętni - felieton Wiesława Mądrzejowskiego
  Zgadzam się ze Śmieszkiem. Dlaczego Pan Bogusz nie ujawnił w swoim liście źródeł wiedzy na temat przeszłości pana Mądrzejowskiego? Tylko posługiwał się tą wredną retoryką niedomówień. Dlaczego sam nie przyznał się do tego, że też był milicjantem i pracował w DO. I że stąd wie, co wie. To po prostu ohydne.

  Krajan


  2020-02-17 15:39:35
 • Budownictwo mieszkalne w Szczytnie w rozkwicie
  To nie wskaźnik atrakcyjności inwestycyjnej ale zapotrzebowania na mieszkania. Jeżeli samorząd i spółdzielnia nic nie budują to wypełniają to prywatni inwestorzy. Jeżeli miasto budowałoby więcej to firma ZELBO ponownie wróciłaby do inwestycji w energetyce :)

  mariusz


  2020-02-17 11:41:49
 • Nowy klub sportowy – LKS Masuria Jęcznik
  Brawo Mateusz !!! Zaczynałeś w GKS Szczytno więc wszyscy z Klubu serdecznie Ci kibicujemy tak jak innym talentom z naszej Gminy

  Grzegorz Pilecki


  2020-02-16 21:11:02
 • Szpital na finiszu, będzie gotowy w czerwcu
  Przestańcie, ludzie jechać po lekarzach! Pracują, jak mogą! W takich warunkach, jakie mają. Jak się komuś nie podoba - niech jedzie do Mrągowa, czy Biskupca! Ale większość pacjentów i tak trafi do szpitala w Szczytnie! I co - lekarz - który wciąż słyszy, że pracuje w \"umieralni\" jak może się czuć? Ja się cieszę, że będzie ZOL, tylko jestem ciekaw, jaka będzie jego dostępność. Ludzie pracują, starzeją się, a mają pod opieką swoich jeszcze starszych rodziców. MOPS ma ograniczone możliwości wspomagania takich rodzin.

  Taki sobie czytelnik


  2020-02-16 18:56:06

Reklama