Reklama


Reklama

Ćwierć wieku pani Ewy w radzie miejskiej


Na ostatniej sesji burmistrz - Krzysztof Mańkowski i przewodniczący Rady Miejskiej w Szczytnie – Tomasz Łachacz wyróżnili radną Ewę Czerw. Za co?Jest to miejska radna z najdłuższym stażem. W Radzie Miejskiej w Szczytnie zasiada nieprzerwanie od... 25 lat. Bez wątpienia to najbardziej doświadczony miejski samorządowiec. Pani Ewa ma 80 lat. To najstarsza radna w powiecie.

 


Reklama

- Tak piękny jubileusz trzeba jakoś było uczcić, dlatego na ostatniej sesji wspólnie z panem przewodniczącym wręczyliśmy pani Ewie drobny upominek - mówi Krzysztof Mańkowski, burmistrz Szczytna. - Radnej z tak długim stażem nie ma w żadnym z naszych powiatowych samorządów.

Reklama

Pani Ewa urodziła się w Kolbuszowej w województwie podkarpackim. Do Szczytna trafiła w 1960 roku.Komentarze do artykułu

Leszek

A po co pan Łachacz ma cokolwiek robić skoro pieniądze wpadają z każdej strony. ,,Czy się stoi czy się leży duża kasa się należy\"

Paweł

Pan radny Łachacz powinien wziąć się za pracę z tytułu zajmowanego stanowiska a nie koleżance nagrody wręczać i świętować , pobierana sowita dieta zobowiązuje do pracy na rzecz rozwoju miasta a nie rozwoju stosunków interpersonalnych w ugrupowaniu politycznym. Innopolice trafił do kosza, uniwersytet trafił do kosza...............

Taki sobie czytelnik

\"Radnej z tak długim stażem nie ma w żadnym z naszych powiatowych samorządów.\" Przykro to pisać, ale niestety takie - nawet skromne - fetowanie radnej ma się nijak do tego, co w mieście się zmieniło na lepsze. Bo nie zmieniło się nic istotnego w ciągu tego ćwierćwiecza. Tylko rzuca się w oczy ta cholerna wieża ciśnień...

dr

Teraz zastanówmy się. Nauczyciel wf i dwoje wykładowców z WSPol prowadzi Szczytno ku świetlanej przyszłości. Efekty są -jakie widać. Nikt z ludzi mających pojęcie o biznesie, zarządzaniu nie wikła się w rządzenie naszym miastem. Na siłę lansuje się tzw. młodych przedsiębiorców jako doradców naszego w/w grona.

Dariusz Długowski

Bardzo serdecznie pozdrawiam Cię Ewuniu. Życzę dużo zdrowia i cieszę się, że mogliśmy razem pracować.

szary obywatel

I m.in. dzięki takim radnym nasze miasto wspaniale się rozwija, szczególnie młodzi mają perspektywy. Najbardziej doświadczony samorządowiec, tylko nie doczytałem - czego to doświadczenie dotyczy? Oczywiście tak, jak ci dwaj Panowie - gratuluję...

Napisz

Reklama


Komentarze

 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do X-Men - po zastrzyku, olśni ją jeszcze bardziej XD .. \"41-letni pracownik służby zdrowia w Portugalii umiera 2 dni po zaszczepieniu, ojciec \'chce odpowiedzi\" https://tiny.pl/r53p7 \"Setki Izraelczyków zostaje zarażonych Covid-19 po otrzymaniu szczepionki Pfizer \" https://tiny.pl/r53pr \"Małżonka \'idealnie zdrowego\' lekarza z Miami, 56, który zmarł z powodu choroby krwi 16 dni po szczepionce Pfizer Covid-19 jest pewna, że wywołała ją szczepionka\" https://tiny.pl/r53pw \"75-letni Izraelczyk umiera 2 godziny po przyjęciu szczepionki Covid-19.\" https://tiny.pl/r53pd


  2021-01-19 10:34:20
 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Pozazdrościć gospodarza. Niestety w Szczytnie tylko stanowiska wędkarskie nad Małym Domowym i ruiny zamku. Ulica 1-go Maja- slumsy, wygódki na korytarzu dla całego piętra wspólne. Wszyscy tylko rozkładają ręce- \" sie nie da\". Teraz będzie jeszcze - to przez covid.

  dr


  2021-01-19 07:51:46
 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Bardzo interesujący artykuł w którym wypowiedział się burmistrz Wielbarka na temat renowacji zabytków hm ciekawe to jest mam tylko nadzieję że te podniesienie podatków i opłat za odpady komunalne z innych rodzin nie są właśnie uwzględnione w tym przypadku bo jeśli my mieszkańcy innych ulic mamy dokładać się do reszty odnowy tego budynku to pan Burmistrz kpi sobie i niech da mi na piśmie że się mylę co do tego jeżeli dobrze myślę i z nas będą ściągane pieniądze do odnowy to jest wyłudzenie i obciążenie kosztami innych mieszkańców miasta.A jeżeli ma tak być to może zamiast premi i trzynastek wyjazdów na wczasy dla swoich pracowników z urzędu miasta przeznaczyć na renowację tak było by sprawiedliwie.

  Mała


  2021-01-19 05:55:34
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  Moja kochana szwagierka też była zagorzałą przeciwniczką szczepienia. Nic i nikt nie był w stanie jej przekonać. Myślała, że jest młoda i silna. Aż ją covid sponiewierał i nagle ją olśniło.

  X-Men


  2021-01-19 00:26:35
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  To ja chcę jeszcze bronchoskop! Po rtg, rm i ct - to podobno ostatnia deska diagnozy co się dzieje w płucach. Jak ktoś już miał gastroskopię, kolonoskopię - to i bronchoskopia mu nie będzie straszna. No to co chłopaki?! Zawalczycie o to?

  Pacjent


  2021-01-18 17:26:28
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  Wczesna diagnostyka CT pozwala na odpowiednią kwalifikację i rozpoczęcie tlenoterapii przed wystąpieniem zbyt zaawansowanych zmian w układzie oddechowym. W tym sensie tomografia ratuje życie. Nie czytajcie wpisów płaskoziemców.

  Dr


  2021-01-17 06:10:03
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do Mirek...racja. Ciekawi mnie, jak tam nasza Pani Dyrektor czuje się w roli króliczka doświadczalnego :D właściwe to ciekawi mnie, czy Ona jeszcze coś czuje ... sporo osób, w tym lekarze, wymiękło po pierwszym zastrzyku i z niewyjaśnionych przyczyn zmarło [*] oczywiście nikt nie posądza o to,\"szczepionki\" Pfizera... przecież ona jest bezpieczna.

  kroll


  2021-01-16 21:07:28
 • Ratownicy przyjęli szczepionkę i... zachorowali na covid19
  do OloBolO - dokładnie tak i dlatego, że amantadyna zawsze była i nadal jest niezwykle skuteczna w leczeniu grypy typu A, (która obecnie nazywa się Covid) nasz wspaniały rząd postanowił ograniczyć jej sprzedaż, wprowadzając reglamentację :) tu nie chodzi o to, żebyśmy byli zdrowi, tylko żebyśmy pozwolili się wyszczepić.

  Patek


  2021-01-16 20:52:39
 • Pożar domu przy ulicy Olsztyńskiej w Pasymiu
  Witam. W imieniu rodziny prosimy o najmniejsza pomoc, albo udostępnienie innym https://zrzutka.pl/xna66k

  M. P


  2021-01-16 19:24:30
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  Zgadza się. Chiński produkt. Firma istnieje 10 lat na świecie. Nie sprawdzona na rynku europejskim. Kolejny eksperyment na żywym organizmie... ręce opadają.

  Spec


  2021-01-16 18:45:46