Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Cuda jednak się zdarzają, kolęda połączyła


„Kolęda optymistyczna” realizowana przez Roberta Arbatowskiego, Andrzeja Ałaja i Ryszarda Łopatki połączyła przedstawicieli i szefów lokalnych, rywalizujących ze sobą ugrupowań politycznych z naszego powiatu. - To bez wątpienia pierwszy sukces naszego przedsięwzięcia – uśmiecha się Robert Arbatowski.Zaledwie trzy tygodnie wystarczyły mieszkańcom Szczytna do zrealizowania prezentu muzycznego, jakim jest „Kolęda optymistyczna”. Tekst napisał pracownik starostwa powiatowego Ryszard Łopatka, muzykę skomponował Andrzej Ałaj, natomiast za stronę filmową odpowiadał Robert Arbatowski.

 

W przedświąteczny czwartek zaprosili ponad 50 mieszkańców Szczytna i powiatu, aby swój projekt sfinalizować na scenie Miejskiego Domu Kultury w Szczytnie. Wśród solistów tego licznego chóru nie zabrakło Poseł na Sejm RP, starosty szczycieńskiego, burmistrza miasta, jednego z wójtów oraz proboszcza miejscowej parafii.


 

Jednak jak twierdzą autorzy przedsięwzięcia, najważniejsze jest to, że w tym przedświątecznym klimacie udało im się w jednym miejscu zebrać przedstawicieli i szefów lokalnych ugrupowań politycznych: PIS, PSL, PO i SLD. W czwartkowe popołudnie w jednej chwili zniknęły polityczne animozje i uprzedzenia, które były zwieńczone wspólnym podzieleniem się opłatkiem.Komentarze do artykułu

marian

idea na pewno słuszna ale gro z osób na zdjęciu ma problemy z działaniem autentycznym lub jak kto woli nie jest to szczere a tylko dla PR, niestety!!!

jan

ja znam kolędy katolickie i Polskie przyznam że jakąś rewolucja francuska się tu wkradła .

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
  Autor: Pytam się
  2019-05-24 22:50:07
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
  Autor: mieszkaniec
  2019-05-24 21:30:07
 • Świetlica ze sportowym zapleczem
  Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
  Autor: Zzzz
  2019-05-24 17:19:19
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo
  Autor: Fan
  2019-05-24 13:27:23
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo Romku!
  Autor: Kolega
  2019-05-24 12:41:49
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Żałosne to jest co nasz pan wójt robi... Szukają CH.... Wie czego... Co wy chcecie od nowego przewoznika... Jakiś dobry przekręt jest między p. Wojtek a nasza stara firma która wozila dzieci...
  Autor: Mieszkanka
  2019-05-23 13:37:44
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Jakie skargi P.wojcie od przewoźnika który przegrał?Który czuje się panem na swoim terenie i nie wie jak jeszcze dokopać teraźniejszym.
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 11:32:31
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Bzdury! Przewoźnik był naprawdę w porządku. Nie wiem kto mógłby się na niego skarżyć bo, z którym rodzicem bym nie rozmawiała również podzielal moje zdanie. Obecny \"zastępczy\" przewoźnik za to robi sobie jakieś kpiny. Często jest tak, że autobus odjeżdża z przystanku za wcześnie. Poza tym jeszcze w ubiegłym roku gdy dziecko jechało do innej miejscowości niż zamieszkania pobierał opłaty. Coś tu jest chyba nie tak.
  Autor: Xxx
  2019-05-23 10:48:34