Wtorek, 20 Kwiecień
Imieniny: Alfa, Leonii, Tytusa -

Reklama


Reklama

Covid „dopadł” Omulew Wielbark


Pandemia to ciężki czas dla sportowców z powiatu szczyieńskiego. Przykładem może być klub GZPN Omulew Wielbark, któremu ze względu na covidowe obostrzenia i nie podpisanie odpowiednich "papierów" przepadły dwa ligowe mecze.Problemy ze stypendiami

 

Związek jakiś czas temu wyszedł z propozycją, że aby liga się odbyła, to kluby muszą podpisać stypendia ze swoimi zawodnikami - mówi trener Omulewi, Mariusz Korczakowski. - My na tę chwilę wszystkich stypendiów jeszcze nie podpisaliśmy, bo to nie jest taka prosta sprawa, jak się komuś wydawało. Mimo tego wszystko jest już na dobrej drodze, i jest duża szansa, że najbliższa kolejka i mecz z Pieckami się odbędzie.


Reklama

 

Przygotowania

 

Nie ukrywam, że chcemy ten mecz wygrać, ale w prognozach chcę być ostrożny, bo nasze przygotowania były... - no nie najlepiej to wyglądało - twierdzi. Zazwyczaj zaczynały się od początku stycznia, a kończyły na pierwszym ligowym meczu, jednakże przez koronawirusa bardzo często treningi były zawieszane, lub całkowicie odwoływane. Nie odbyło się też kilka zaplanowanych spotkań m.in ze Szczytnem, a my ratowaliśmy się tym, że w naszym województwie grać nie było można, a przykładowo 30 kilometrów dalej już tak.

Reklama

 

Najbliższy mecz Omulwi odbędzie się na ich własnym stadionie, w sobotę 10 kwietnia - standardowo jak na teraźniejszość, bez udziału publiczności.

 

DDKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze