Reklama


Reklama

Clio uderzyło w drzewo, ranna kobieta w ciąży (zdjęcia)


19-letni kobieta w 7-miesięcznej ciąży została ranna w wypadku na trasie Nowy Dwór – Brajniki. Renault clio, którym jechała kobieta, prowadził 27-letni mężczyzna. Samochód wpadł w poślizg i zatrzymał się na drzewie.



Do wypadku doszło wczoraj (29 stycznia), około godziny 17. - Podczas wstępnych ustaleń okazało się, że 27-letni mieszkaniec gminy Pasym jadąc od strony Nowego Dworu stracił panowanie nad pojazdem i uderzył prawą stroną w przydrożne drzewo.– mówi Anna Walerzak, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie. - W wyniku zderzenia 19-letnia pasażerka będąca w 7-miesiącu ciąży doznała urazu głowy i przez załogę karetki pogotowia została przetransportowana do szczycieńskiego szpitala.


Reklama

 

 

Drugi z pasażerów nie odniósł żadnych obrażeń ciała. Jak ustalono kobieta doznała jedynie rozcięcia naskórka na głowie i po opatrzeniu została wypisana ze szpitala do domu. Policjanci sprawdzili stan trzeźwości kierowcy – był trzeźwy. Okazało się jednak, że kierowca nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

 

 

Reklama

Teraz szczycieńscy funkcjonariusze ustalają wszystkie okoliczności zaistniałego wypadku drogowego i apelują do kierowców o ostrożność. - Śliska i mokra nawierzchnia dróg to ogromne wyzwanie dla kierowców – mówi policjantka. - Lepiej zwolnić, i dojechać do celu kilka minut później, niż narażać siebie i innych na niebezpieczne sytuacje na drodze.

 

 



Komentarze do artykułu

Sprostowanie

Clio jechało w stronę Nowego Dworu , proszę nie wprowadzać ludzi w błąd :)

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Europejski sukces Stashki (video)
    Pani Katarzyno. Gratulacje. Jest Pani niezwykle urocza osoba.

    cichy fan


    2020-08-14 09:19:56
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    Szpital to nie obiekt to personel. A tu istny Mordor.

    Akrobatyczny Mateusz


    2020-08-14 08:12:45
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Wszystko dobrze ale gdzie radni miejscy z PSL u? Czyżby nie załapali się na zdjęcie? Tomku teraz to już ludzie o Tobie zapomną i nikt już nie rozpozna.....

    Kasia


    2020-08-14 07:38:00
  • Zwolniony po 28 latach dyrektorowania
    Prlowski komuch o 20 lat za dlugo siedział na stołku facet bez wlasnego zdania...od zarania dziejów są mężczyźni i kobiety reszta to defekt w rozwoju koniec i kropka niech sobie wszyscy żyją po cichu w swoich domach Ale nie wmawiajcie nam ludziom , że facet to baba .

    Ewe


    2020-08-14 05:55:01
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

    Szczytnianka 00


    2020-08-13 22:02:14
  • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
    Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

    szczytnianka


    2020-08-13 20:43:30
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

    Do WCpiker


    2020-08-13 19:09:16
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

    Piotr


    2020-08-13 16:53:51
  • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
    Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

    WCpiker


    2020-08-13 12:18:06
  • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
    Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

    Lech Jan Jamka-były Szczytnianin