Reklama


Reklama

Ciężarówka zmiażdżyła skuter (zdjęcia)


O ogromnym szczęściu może mówić 44-letni mieszkaniec gminy Rozogi. Jadąc skuterem wpadł w poślizg i zderzył się z ciężarówką. Auto zmiażdżyło jednoślad. Mężczyzna cudem uszedł z życiem z wypadku.



Do zdarzenia doszło około godziny 15 w okolicach wsi Targowska Wólce w gminie Dźwierzuty.

 

- Z naszych ustaleń wynika, że kierowca jednośladu nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze – mówi Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji.


Reklama

 

Jego skuter wpadł w poślizg i wsunął się pod koła ciężarówki MAN. Auto dosłownie zmiażdżyło jednoślad. Mężczyźnie na szczęście udało się z niego zeskoczyć i uniknąć bezpośredniego zderzenia z ciężarówką. 44-latek doznał kilka poważnych urazów. Po zaopatrzeniu przez ratowników medycznych pozostał jednak na miejscu zdarzenia. Był trzeźwy.

Reklama

 

Dokładne okoliczności kraksy ustalają policjanci.



Komentarze do artykułu

Handlarz

A te koła to na sprzedaż

Staś mechanik

Pani toć ja to wyklepie . Będzie luks maszyna .

Jasiu

Moim zadaniem to jakieś paranormalne statek obcych .Swoim promieniem przewrócił motocyklista.

!!!!!!!

Nawet wieśniak był trzeźwy, to dopiero cud!!!!!!!

Lol

Myślę że przyczyną wypadku mógł być bardzo silny podmuch wiatru. W okolicy przeszło - jakby to nazwać-małe tornado, przy mojej posesji aż się drzewa uginały a za moment zawyły strażackie syreny. Lokalizacja zdarzenia idealnie pasuje do mojej tezy

Pajęczyna z tego asfaltu.

Poślizg,raczej w te dziury w asfalcie.

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

  • „Droga śmierci” w likwidacji
    A co z odcinkiem Olszyny Jeruty on jest jeszcze gorszy

    Tomasz Nieciak


    2020-09-19 06:50:40
  • Dawny GOK zamienia się w ruinę
    Gośkę trzeba zatrudnić ........ona \" postawi \" na nogi :-)

    Dynd


    2020-09-18 23:09:14
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Nieporozumienie z biblioteką- chodzilo o moją książkę, którą tam kiedyś przesłałem a ktora również znajduje się w Bibliotece Narodowej w Warszawie.A co do nienawiści w stosunku do Pana, Panie Śmieszek to tylko różnica zdań, nic ponadto. Przyznam się do jednej rzeczy- lubię się z Panem wykłócać. To chyba moja słabośc

    Jamka lech


    2020-09-18 21:14:35
  • Małżeństwo okradało samochody z paliwa
    A co z paserem co za pół ceny kupował kradziony towar , czyżby został świadkiem koronnym ?.

    Bezkarność gnidy gorszej od złodzieja.


    2020-09-18 20:04:50
  • Nurkująca sekretarz gminy (zdjęcia)
    Super że są ludzie którzy mają ambicje i pasje a nie tylko siedzą w domu przed TV. Przykre jest to że inni ludzie bez ambicji i pasji z zazdrości wylewają pomyje... Super Pani Basiu tak trzymać!

    Obserwator


    2020-09-18 17:22:14
  • Poprawa figury tylko w Studio Figura – Zapraszamy!
    Tego nam brakowało w naszym pięknym mieście, będę na pewno klientką :)

    Magda


    2020-09-18 12:48:55
  • Iga srebrną medalistką mistrzostw Polski
    Trochę niefortunne to zdjęcie.

    Kowal


    2020-09-18 00:33:52
  • Niezwykłe znalezisko w Starych Kiejkutach
    Takie mamy u nas prawo. Kupujesz ziemię, ale nic co cenne nie jest Twoje. Znajdziesz ropę, państwowa, znajdziesz skarb, państwowy, znajdziesz walizkę pieniędzy tak jest. państwa. Gdy tylko w jakiś sposób policja się dowie, to możesz dostać wyrok, chyba że samemu od razu szybkim krokiem udasz się na komendę i zgłosisz takie znalezisko. Ja bym poszedł o krok dalej i na komendę zwoził wszystkie kamienie znalezione na polu, żeby policja badała, czy aby przypadkiem nie jest to jakiś artefakt archeologiczny. A człowiekowi zamiast dać jakiś dyplom, no jakieś znaleźne czy nagroda to marzenie w naszym kraju więc nie liczę, pogratulować oficjalnie czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w muzeum dla znalazcy to mu wpieprzą wyrok najlepiej i niech siedzi, drugi raz jak coś znajdzie to rozsądnie wywali do rowu albo zniszczy XD

    Chomik


    2020-09-17 22:29:09
  • Józef Zapatka – zapomniany bohater plebiscytu
    Ach, panie Jamka! Niech pan już skończy z tą swoją mizantropią. Wylewa się to z pana za każdym pańskim wpisem. Jak to już wcześniej napisano - dobrze, że jest pan byłym Szczytnianinem. Nie zrozumiem nigdy takiej nienawiści, jaka w panu tkwi. Tylko dlatego, że ktoś myśli inaczej. Niech pan się nie spodziewa, że sugerowanie przez pana jakichś moich deficytów sprowokuje mnie do pozwu sądowego. Pieniactwo nie leży w mojej naturze. I skąd pan wie, co o mnie jest w bibliotece w Szczytnie? Ma pan związki ze służbami?

    Śmieszek


    2020-09-17 22:17:25
  • Spacer po Pasymiu zakłócili kryminalni ze Szczytna
    Policja, policja i policja...

    Ja