Piątek, 5 Czerwiec, Imieniny: Bonifacego, Kiry, Waltera -

Reklama


Reklama

Chóru Wniebogłosy w kościele Chrześcijan Baptystów


W poniedziałek, 6 stycznia w Kościele Chrześcijan Baptystów w Szczytnie przy ulicy Sienkiewicza odbędzie się koncert kolęd. Początek godz. 18.



Na koncert Chóru Wniebogłosy zaprasza społeczność Chrześcijan Baptystów. Wstęp wolny.


Reklama

Reklama



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Widziałem kilkukrotnie,jak wyglądają ,,odłowy\" panów rybaków. ,,Legalni kłusownicy\"- to najlepsze określenie tych bandytów.

    Otwarte oczy


    2020-06-05 09:29:07
  • Pijane rekordy na drogach powiatu
    Ja pier.... czy Ci ludzie to nie mają wyobraźni, tylko idioci jeżdżą po alkoholu, stare to a głupie. Chociaż nie trzeba alkoholu żeby kretynów na drodze spotkać, jeżdże busem to nie raz się napatrze. Ludzie ogarnijcie się, ryzykujecie życie swoje i innych!!!

    Kaja


    2020-06-05 04:08:30
  • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
    Ptaki ważniejsze od asfaltu na drodze dla burmistrza.

    Wachacz


    2020-06-04 22:38:30
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Pan dyrektor widocznie nie wie co się nad wodą dzieje.

    Enduro


    2020-06-04 18:43:14
  • Inwazja bocianów w Dźwiersztynach
    A kiedy będzie asfalt na drodze w tej wiosce ?

    Zainteresowany


    2020-06-04 15:14:19
  • Bukiet dostarczył kurier
    To jest wygodna opcja, też wysyłałam babci na urodziny bukiet i kosz słodyczy pocztą kwiatową. Z racji korony nie ma co narażać seniora poprzez osobisty kontakt, a można złożyć życzenia telefonicznie.

    Maria


    2020-06-04 15:10:03
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Kłamią, kłamią, kłamią Każdy rybaka ma piękny dom, elegancki samochód!!! ( z pensji ) A ryb w jeziorach już prawie niema! Wszystko jasne jeden drogiego będzie krył Komunistyczne układy!

    Wedkarz


    2020-06-04 08:39:29
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Śćiema jakich mało siaty stoją non stop szczupak odlawiany w tarlo to przestępstwo. Przestańcie odlawiac ryby w tarlo natura sama odbuduje waszą bandycka gospodarkę. Widocznie gospodarstwo ma takie układy i nie obowiazuja ich okresy ochronne a osoba decyzyjna wszystko podpisze żeby mieć z tego korzyść. Uklady musza byc od dawna gospodarstwo przekazywane z pokolenia na pokolenie tej samej rodzinie... Ale to wędkarz i kormoran jest szkodnikem...

    Wędkarz


    2020-06-04 08:15:50
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Pan Kulas jasno sprecyzował w jakim rzędzie stawia wędkarzy: \"A odławiają go też wędkarze, kormorany i inne szkodniki\"

    MJS Blue


    2020-06-04 07:09:35
  • Odłów ryb z drugiej strony barykady
    Jak byście tak racjonalnie gospodarowali to nie potrzebne by były zarybienia. Co z tego, że macie papiery jak niszczycie wody zgodnie z przepisami.

    Boleń


    2020-06-04 00:21:43