Wtorek, 25 Styczeń
Imieniny: Miłosza, Pawła, Tatiany -

Reklama


Reklama

Centrum Rehabilitacji LINAMED zaprasza na turnusy rehabilitacyjne


Zdrowie i piękno to zasługa wielu czynników: diety, stylu życia, aktywności fizycznej i zabiegów, które subtelnie je podkreślają. Rehabilitacja nie jest dzisiaj fanaberią celebrytów, a inwestycją w zdrowie i sposobem na polepszenie jakości życia. Doskonale to wiedzą Ewelina Gołębiowska i Paulina Lewandowska, które w Targowie stworzyły niezwykłe Centrum Rehabilitacji LINAMED. Na Mazurach, blisko natury, z czystym powietrzem i spokojem, z dala od zgiełku codzienności. Tu złapiesz oddech spokoju, a pod okiem profesjonalnych fizjoterapeutów i lekarzy pozbędziesz się bólu i wrócisz do pełnej sprawności. To zdrowotny raj. Sprawdź! Skorzystaj! LINAMED w Targowie to idealne miejsce na rehabilitację ortopedyczną, kardiologiczną, onkologiczną oraz pocovidową.Skoro rehabilitacja ma być prawdziwym relaksem, to dlaczego nie przenieść się z nim bliżej natury? Dlaczego nie stworzyć oferty turnusów rehabilitacyjnych, które oprócz podreperowania zdrowia dadzą nam szansę na relaks psychiczny i fizyczny? - No właśnie: dlaczego? – pyta z uśmiechem Ewelina Gołębiowska, która wspólnie ze swoją przyjaciółką Pauliną Lewandowską w uroczym Ośrodku Targowski Dwór zbudowały zdrowotną ostoję spokoju. Proponują turnusy rehabilitacyjne wraz z pełnym wyżywieniem oraz indywidualną fizjoterapię dla młodzieży, dorosłych, seniorów.

 

Centrum Rehabilitacji LINAMED
Zadzwoń do nas:
724 176 346
724 176 347
kontakt@linamed.pl
Targowo 27, 12-120 Dźwierzuty

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
Sobota, niedziela – nieczynne

 


- Rehabilitacja to coraz ważniejsza część naszego życia i prawidłowego funkcjonowania – mówią fizjoterapeutki. - Ale  na chwilę obecną wygląda to tak, że czas oczekiwania na wizytę u fizjoterapeuty wynosi nawet 3 miesiące. Kolejki w przychodniach, stres, czasami nawet brak sił oraz depresja, powodują, że wolimy zamknąć się w domu i cierpieć. Niektórzy powiedzą, że tak ma być, w takich czasach żyjemy. Otóż nie. Proponujemy naszym pacjentom coś innego, coś więcej. Czas naprawczy dla organizmu. Możliwość terapii w najszybszym, możliwym terminie.
Świadczymy usługi, poparte doświadczeniem, zdobytym w renomowanych warszawskich szpitalach i przychodniach oraz empatycznym podejściem do pacjenta.

 

Centrum Rehabilitacji LINAMED znajduje się w uroczym Ośrodku Targowski Dwór.

 

 

Lecznicze walory Targowa

 

W czasie turnusu rehabilitacyjnego można skorzystać z sauny, jakuzzi, a zimową porą przenieść się w inny wymiar, korzystając z wycieczki kuligiem. Proponujemy morsowanie w pobliskim stawie, które jest ostatnimi czasy bardzo modnym sposobem, na towarzyskie i zdrowotne spędzanie wolnej chwili. Wieczorem organizujemy spotkania integracyjne, połączone z kolacją przy ognisku, a w weekendy proponujemy relaksujące spacery, narty biegowe oraz pobliskie atrakcje, których wokół Targowa nie brakuje – mówi pani Ewelina.

 

Centrum Rehabilitacji LINAMED
Zadzwoń do nas:
724 176 346
724 176 347
kontakt@linamed.pl
Targowo 27, 12-120 Dźwierzuty

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
Sobota, niedziela – nieczynne

To idealne miejsce dla tych wszystkich, którzy chcą pełnej rehabilitacji i wypoczynku. To idealne miejsce dla ludzi, którzy przeszli Covid19 i szukają miejsca, gdzie mogą złapać oddech pełnymi płucami. To idealne miejsce dla pacjentów po operacjach i zabiegach ortopedycznych, onkologicznych, kardiologicznych oraz neurologicznych, którzy pod okiem specjalistów będą mogli uzyskać pomoc, by wrócić do pełni sił. Schronić się przed galopującą codziennością.

 


Fachowość + nowoczesność + natura = zdrowie

 

– Zakochałyśmy się w Mazurach, życie na łonie natury, życie w zgodzie z nią to najlepsze, co może nas spotkać, uchronić od chorób i utrzymać psychiczną równowagę – mówi pani Paulina. –Dzisiaj słowo rehabilitacja kojarzy się z instytucjami, szpitalem, jakimś kącikiem w bloku, salą medyczną, gdzie w zaciemnionych pomieszczeniach próbujemy poprawić nasze zdrowie, aby w miarę prawidłowo funkcjonować.
My stawiamy na ekologię oraz naturalny plener. Centrum Rehabilitacji LINAMED to firma, która stawia na jakość usług, korzystając z uroków, z jakich słyną Mazury.


Dysponujemy znakomitym sprzętem i programami rehabilitacyjnymi, opracowanymi przez najlepszych specjalistów. Zapraszamy do nas pacjentów po Covid19, urazach, złamaniach, udarach, cierpiących na choroby układu ruchu czy onkologicznych. W tym się specjalizujemy. Takich ośrodków w naszym kraju jest ciągle za mało. A wiemy, że potrzeby w tym zakresie są ogromne.

Centrum Rehabilitacji LINAMED
Zadzwoń do nas:
724 176 346
724 176 347
kontakt@linamed.pl
Targowo 27, 12-120 Dźwierzuty

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
Sobota, niedziela – nieczynne

 


– W LINAMED, w niezwykłym otoczeniu przyrody, tworzymy miejsce dla tych, którzy chcą wykorzystać potencjał natury do odnowy biologicznej – zachęcają panie Paulina i Ewelina. – Nasze zabiegi w takim otoczeniu, będą sprzyjały harmonii między duszą a ciałem, ale i harmonii między człowiekiem a środowiskiem. To recepta na szybszy powrót do pełnej sprawności i zdrowia.

 

 

Paulina Lewandowska

to absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyła w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej–Curie w Warszawie, a także w Poradni Kręgosłupa BIOMED w Warszawie. Od ponad siedmiu lat realizuje fizjoterapię w warunkach domowych z dojazdem do pacjentów. Prowadzi zajęcia z rehabilitacji i fizjoterapii. Nieustannie rozwija swoje kompetencje. Aktualnie prowadzi zajęcia z anatomii  oraz zagadnień klinicznych w masażu, na kierunku Technik masażysta oraz Opiekun medyczny w Policealnej Szkole dla Dorosłych Cosinus w Olsztynie.

 

Wyspecjalizowała się między innymi w:


drenażu limfatycznym kończyn górnych i dolnych
kompleksowej terapii przeciwobrzękowej z kompresjoterapią
kinezyterapii usprawniającej
fizjoterapii po udarach mózgu
usprawnieniach w przypadku niedowładów oraz porażeń kończyn
fizjoterapii onkologicznej   
fizjoterapii po mastektomii
fizjoterapii po rekonstrukcji piersi
mobilizacji blizn pooperacyjnych
fizjoterapii osób starszych (geriatrycznej)
fizjoterapii oddechowej
kinesiotapingu
fizjoterapii po leczeniu ortopedycznym
fizjoterapii tkanek miękkich
fizjoterapii po amputacji kończyn
fizykoterapia (elektroterapia, ultradźwięki, laseroterapia, krioterapia)

Centrum Rehabilitacji LINAMED
Zadzwoń do nas:
724 176 346
724 176 347
kontakt@linamed.pl
Targowo 27, 12-120 Dźwierzuty

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
Sobota, niedziela – nieczynne


Ewelina Gołębiowska

to absolwentka Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Doświadczenie fizjoterapeutyczne zdobywała w Centrum Zdrowia MERMED, a także w Narodowym Instytucie Onkologii w Warszawie. W Biskupcu pracowała jako fizjoterapeutka z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i ruchowo.

 


W ALMAMER Wyższej Szkole Ekonomicznej pracowała jako nauczyciel akademicki wykładając kinezyterapię oraz fizjoterapię ogólną. Aktualnie prowadzi zajęcia z anatomii i patofizjologii na kierunkach: Technik masażysta i Opiekun medyczny w Policealnej Szkole dla Dorosłych Cosinus w Olsztynie.


Jej specjalnością są zabiegi fizjoterapeutyczne z zakresu:

drenaż limfatyczny kończyn górnych i dolnych
kinezyterapia usprawniająca
fizjoterapia po udarach mózgu
usprawnianie w przypadku niedowładów oraz porażeń kończyn
masaż
terapia punktów spustowych
fizjoterapii onkologicznej
fizjoterapia po mastektomii
fizjoterapia po rekonstrukcji piersi
mobilizacja blizn pooperacyjnych
fizjoterapia oddechowa
kinesiotaping
fizjoterapia po leczeniu ortopedycznym
fizjoterapii tkanek miękkich
fizykoterapia (elektroterapia, ultradźwięki, laseroterapia, krioterapia)

 

Dla każdego coś dobrego


Obie panie podchodzą do tematu zdrowia holistycznie. Ich terapie można określić medycyną jakości życia. Stan zdrowia, tryb życia, dieta, używki, aktywność fizyczna – to punkt wyjścia do rozmów o zabiegach.

 


– Każda niedoskonałość naszego ciała to okazja do szerszego spojrzenia na swoje życie i zdrowie – przekonują. - Efekty zabiegów będą znacząco lepsze i bardziej długotrwałe, jeśli utrzymamy zdrowy tryb życia, co w konsekwencji zmniejsza ryzyko chorób takich jak np. nadciśnienie tętnicze, zawał serca czy udar mózgu. Pomaga to również zapobiec konieczności wykonywania zabiegów chirurgicznych w przyszłości.
Upływ czasu, czy choroby na każdego działają inaczej. Na pewne czynniki, takie jak geny czy środowisko, nie mamy wpływu. Jednak wiele z nich możemy modyfikować dokonując codziennych wyborów.


 – Naczelna wartość dla nas, jak fizjoterapeutek to bezpieczeństwo, wybór odpowiedniego planu fizjoterapii czy techniki minimalizujące potencjalne działania niepożądane. Wykształcenie medyczne i doświadczenie, a także ciągłe podnoszenie swoich kompetencji w dziedzinie fizjoterapii to gwarancja skuteczności zabiegów. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie, tworzymy całościowy obraz, poznajemy jego motywację i oczekiwania. Dzięki temu mamy większe szanse uzyskać najlepszy efekt – mówią zgodnie właścicielki LINAMED.
Na co dzień, przez wiele lat związane byłyśmy z Warszawą. Jesteśmy żywym przykładem codziennego pędu i stresu ludzi, którzy nie mając czasu na nic, o zdrowiu nie wspominając.

 

Centrum Rehabilitacji LINAMED
Zadzwoń do nas:
724 176 346
724 176 347
kontakt@linamed.pl
Targowo 27, 12-120 Dźwierzuty

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
Sobota, niedziela – nieczynne

Dlatego zdecydowałyśmy się przenieść na Mazury, by pokazać zabieganym ludziom i przyszłym pacjentom, że istnieją miejsca, w których można zwolnić i zrobić coś dla siebie, naładować baterie – mówi pani Ewelina. Lata doświadczeń w placówkach onkologicznych dały nam do myślenia. Pacjenci w dużych miastach mają ogrom stresów, który naprawdę źle wpływa na efekty rehabilitacji. Spokój i natura, plus profesjonalne zabiegi to idealne połączenie. U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy, warto nas sprawdzić.

 

Wczasy jak w sanatorium

Turnusy rehabilitacyjne organizowane są w niewielkich, bo zaledwie 10-osobowych grupach.

 

- Ma być kameralnie i komfortowo – mówią twórczynie LINAMED. - To forma wczasów, połączona z podreperowaniem zdrowia. Oprócz zabiegów gwarantujemy rewelacyjną, tradycyjną, lokalną kuchnię oraz niespodzianki turystyczne.


LINAMED w Targowie współpracuje też z najlepszymi specjalistami nie tylko w regionie – lekarzami o różnych specjalizacjach, między innymi: urologiem, kardiologiem, ortopedą, onkologiem, pediatrą...

 

- Wciąż rozwijamy zakres naszych usług – dodają właścicielki Centrum Rehabilitacji. - W planach mamy stworzenie gabinetu do terapii integracji sensorycznej. LINAMED to doskonałe miejsce dla pacjentów po przebyciu Covid19, onkologicznych, osób po udarach, po mastektomii, po leczeniu onkologicznym. Specjalizujemy się w tych najcięższych przypadkach.
Na chwilę obecną dostępne są turnusy 6-, 12- i 16-dniowe. - Ale jesteśmy elastyczne, dlatego są możliwości modyfikacji – mówi pani Paulina. - Zależy nam na tym, aby nasi pacjenci czuli się u nas wyjątkowo. Nasze gabinety są w pełni wyposażone i przystosowane do każdego pacjenta. Pacjenci indywidualni ze Szczytna  i okolic mogą skorzystać z oferty transportu do naszej placówki. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości, odpowiemy na pytania, udzielimy szczegółowych informacji – wystarczy zadzwonić. Zapraszamy do kontaktu, ale przede wszystkim – do Targowa. Zapewniamy, że warto.

 

Centrum Rehabilitacji LINAMED
Zadzwoń do nas:
724 176 346
724 176 347
kontakt@linamed.pl
Targowo 27, 12-120 Dźwierzuty

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – piątek 8:00 – 16:00
Sobota, niedziela – nieczynne

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  Szanowny Panie XxX. Czytam Pana komentarze z pewnym zaciekawieniem, ale i nie rzadko z niesmakiem. Już wyjaśniam. Kreujesz się Pan na jednego z nielicznych oświeconych, którzy znają prawdę. Jednocześnie drwisz Pan z reszty – tu cytat: dwunogich baranów, a ciężko walczących z pandemią lekarzy nazywasz Pan mengelowcami. Przyznam, że Pana wpisy potrafią być sugestywne. Na tyle, że może jakieś osoby mogły lub mogą zrezygnować ze szczepień. I te osoby mogły lub mogą ponieść tego dramatyczne konsekwencje. Ale skoro jest Pan aż tak bardzo przekonany o słuszności swoich racji, wręcz widać, że żadnej innej opcji Pan nie dopuszcza, to dlaczego obawiasz się Pan podpisać imieniem i nazwiskiem? Czyżby strach przed odpowiedzialnością za głoszone poglądy? Być może Pana, tak jak i wielu innych, nie dopadnie choroba z jej następstwami. I będzie Pan usatysfakcjonowany, bo nie był Pan dwunogim baranem. Ale w jakiejś perspektywie może okazać się jednoznacznie, że Pana teorie o szczepionkach były błędne. I wbrew Pana opinii uratowały życie wielu osobom. Z tym, że dla jakiejś grupy będzie już za późno, bo ludzie pokroju XxX skutecznie odstraszyli. Naprawdę nie obawiasz się Pan konsekwencji swoich wypowiedzi? Czy ta anonimowość, to nie jest jakieś asekuranctwo? Oczywiście, możesz mi Pan zarzucić – w takim razie dlaczego ja nie podpisałem się z nazwiska? Nie sądzę, by było to konieczne; nie jestem wulgarny, nie jestem agresywny, nie twierdzę, że mam rację. Tylko wychodzę z założenia, że w publicznych wypowiedziach trzeba zachować rozwagę i odpowiedzialność. Tym bardziej, gdy szafujemy zdrowiem, a może nawet życiem innych. Żywię nadzieję, że stać Pana na właściwą refleksję. Ale równie dobrze spodziewam się kolejnych inwektyw…

  mieszkaniec


  2022-01-25 10:02:18
 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  X-Menku, Od pół roku też powtarzam, że każdy człowiek jest inny i w innym czasie padnie od szprycy, ale nic się nie martw, co się odwlecze nie uciecze, w UK już oficjalnie podano, że Szczepanom nieodwracalnie zniszczono odporność, i jedynym dla nich ratunkiem będzie comiesięczna szpryca...i zniesiono wszystkie restrykcje, z noszeniem kagańców włącznie, oraz zamknięto wszystkie punkty wyszczepienia :D Zauważyłem, że nijak nie potrafisz się odnieść do moich kompetencji, które dzielę z posłami... i oni nie chcą dla siebie obowiązku dobrowolnego poddania się terapii genetycznej... i ja tego nie chcę....masz nie lada problem z moim argumentem, prawda? hahaha... Szczepanie. Ale ok, panu Górskiemu dam już spokój, rozumiem, że jest sfrustrowany, bo chętni do wyszczepienia się skończyli, a kredyty same się nie spłacą :)

  XxX


  2022-01-25 09:37:49
 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  https://samorzad.infor.pl/sektor/zadania/zdrowie/5400881,Pracownik-po-dwoch-szczepieniach-nie-otrzyma-wynagrodzenia-za-kwarantanne.html

  Polecam zaszczepionym do przeczytania


  2022-01-25 08:54:27
 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  XxX od pół roku słyszę od ciebie, że jestem na ostatniej prostej. A tu nagle dajesz nadzieję, muszę tylko przyjąć kolejną dawkę.

  X-men


  2022-01-24 23:21:33
 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  U ciebie tyle rozumu, co u łysego włosów na głowie!

  do XxX


  2022-01-24 22:58:24
 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  Markiza napisała \"Dla oburzonych antyszczepionkowców proponuję wolontariat na oddziale covidowym\" serio?...nie ma żadnego wolontariatu, bo na kowidowy oddział, poza mengelowcami i ukraińskimi pielęgniarkami, nikt wstępu nie ma, hahahahahahaa...dzwoniłem tam chyba z 5 razy Z PROPOZYCJĄ DARMOWEJ POMOCY, I PIĘĆ RAZY ODSYŁANO MNIE Z KWITKIEM...coraz lepiej, panie Górski, kolejna pacjentka z kowidowym zaćmieniem mózgu, zalecam potrójną szprycę w czoło i dwie dawki przypominające...też w czoło XD

  XxX


  2022-01-24 21:52:22
 • Leśnicy ostrzegają rowerzystów
  Będzie jak w tamtym roku. Wycinka miała się zakończyć w marcu a gałęzie i konary leżały jeszcze w lipcu. Dobry żart.

  Zniesmaczony i wkurzony


  2022-01-24 17:11:24
 • List do Redakcji – Tomasz Łachacz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczytnie
  Proponuje zaprzestać transmisji obrad sesji rady miasta , najwięcej narzekają publicznie ci co nie byli na wyborach samorządowych , teraz to niech idą w szmaty guziki obrywać.

  Krótko i na temat .


  2022-01-24 15:41:26
 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  Nie żyjemy na bezludnej wyspie, a w związku z tym nasza wolność nie jest bezgraniczna. Nasze wybory wpływają na innych ludzi. Zdecydowana większość osób przebywających na oddziale covidowym to osoby niezaszczepione. Tworzenie takich oddziałów i ich obsługa często odbywa się kosztem zmniejszenia liczby hospitalizowanych np. z chorobami kardiologicznymi czy onkologicznymi. Zabieranie takim ludziom szansy na leczenie jest, delikatnie mówiąc, nieetyczne, Każdy ma obawy odnośnie szczepień, ale nie bądźmy egoistami. Dla oburzonych antyszczepionkowców proponuję wolontariat na oddziale covidowym. Powodzenia, Panie doktorze.

  markiza


  2022-01-24 13:38:43
 • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
  Hahaha...ale głupie są te Wasze tłumaczenia... XD tylko lekarz nie ma prawa upubliczniać prywatnych rozmów ani korespondencji z pacjentami ...haha...za to każdy pacjent ma prawo i obowiązek upublicznić lekarskie \"EMOCJE\", szczególnie, gdy jest traktowany przez mengelowca, jak ktoś gorszy, kto nie zasługuje na prawo do życia i leczenia. Jak już kiedyś pisałem, \"kiedyś to ludzie sortowali śmieci, teraz śmieci sortują ludzi\" i to jeszcze przy oklaskach WYSZCZEPIEŃCÓW, którzy myślą, że są ludźmi lepszego sortu...to dopiero jest odrażające. Ciekawe co zrobicie Szczepany, jak w PL powiedzą to samo co w UK, że szpryce nieodwracalnie zniszczyły Wam odporność i jedynym, co wam pozwoli przeżyć kolejne kilka tygodni, będzie następna szpryca...a teraz jeszcze raz podziękujcie panu Górskiemu, świetnie na Was zarobił i jeszcze troszkę zarobi :)

  XxX


  2022-01-24 12:38:29

Reklama