Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Bukowiecki „pociska” kulą w... Szczytnie


To już pewne – sobota podczas tegorocznych Dni i Nocy Szczytna upłynie nam na sportowo. No, przynajmniej częściowo. Po raz pierwszy w historii naszego miasta będziemy mieli okazję zobaczyć na żywo naszego olimpijczyka, znakomitego kulomiota Konrada Bukowieckiego.- Drugiego dnia Dni i Nocy, czyli w sobotę jedną z dodatkowych atrakcji będzie miting lekkoatletyczny, podczas którego zaprezentują się najlepsi polscy, ale i zagraniczni kulomioci – mówi Krzysztof Mańkowski, burmistrz Szczytna. - To nasz pomysł na urozmaicenie tego sztandarowego święta miasta. Oczywiście koncerty, czyli to, co cieszy się największym zainteresowaniem, pozostają bez zmian.

 

Wiadomo, że kulomioci zaprezentują się na Placu Juranda, gdzie specjalnie dla nich stworzone zostanie miasteczko lekkoatletyczne.

 


- W końcu każdy z nas będzie mógł zobaczyć na żywo naszego mistrza Bukowieckiego – cieszy się Mańkowski. - Takimi sportowcami trzeba się chwalić i wykorzystywać do promocji Szczytna. I to zamierzam robić. Cieszę się, że Konrad i jego tata pan Irek Bukowiecki są też zainteresowani takimi działaniami. Bo nie będę ukrywał, że to dzięki ich prywatnym znajomościom uda się do naszego miasta ściągnąć najlepszych kulomiotów. Jestem przekonany, że to wydarzenie będzie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.Komentarze do artykułu

JARO

Super pomysł ! tylko gdzie Ich Krzysiu zakwaterujesz na europejskim poziomie ?

Napisz


Komentarze