Wtorek, 30 Listopad
Imieniny: Andrzeja, Maury, Ondraszka -

Reklama


Reklama

Bukiet dostarczył kurier


Chociaż koronawirus nie sprzyja urządzaniu urodzinowych przyjęć, Jedwabno nie zapomina o jubilatach, szczególnie tych w bardzo już zacnym wieku. Podobnie jak w roku ubiegłym bukietem kwiatów została obdarzona Marianna Orzołek z Jedwabna, która dokładnie 1 maja skończyła 99 lat.

 - Rok temu odwiedziłem panią Mariannę, w tym roku mogłoby to jednak być ryzykowne – mówi wójt Sławomir Ambroziak. - Ale o urodzinach pamiętaliśmy i wysłaliśmy jubilatce bukiet za pośrednictwem poczty kwiatowej.

 

Marianna Orzołek, pod względem wieku, jest w gminie druga. O rok starszy Józef Januszkiewicz swoje setne urodziny obchodził przy końcu marca.


Reklama

 

- Warto też podkreślić, że pan Józef wraz z małżonką, mają za sobą już 74 lata wspólnego pożycia i są najstarszym stażem małżeństwem w naszej gminie – dodaje wójt Ambroziak.

 

 

Fot. Rok temu to wójt Ambroziak wręczył urodzinowy bukiet Mariannie Orzołek, w tym roku „zastąpiła” go poczta kwiatowa.

Reklama

 Komentarze do artykułu

Maria

To jest wygodna opcja, też wysyłałam babci na urodziny bukiet i kosz słodyczy pocztą kwiatową. Z racji korony nie ma co narażać seniora poprzez osobisty kontakt, a można złożyć życzenia telefonicznie.

Napisz

Reklama


Komentarze