Środa, 26 Styczeń
Imieniny: Lutosława, Normy, Pauliny -

Reklama


Reklama

Budowa drogi gminnej zablokuje ruch (komunikat)


Burmistrz Miasta Pasym informuje, że w dniach 17.11.2021 r.- 19.11.2021 r. w godzinach 8.00 - 16.00 nastąpi utrudnienie w ruchu drogowym na drodze gminnej nr 193021N w miejscowości Grom (od stacji PKP w stronę lasu).



Przyczyną utrudnień jest realizacja zadania ,,Budowa drogi gminnej w miejscowości Grom”- wykonanie nawierzchni bitumicznej na całej szerokości jezdni. Prace prowadzone będą w zależności od panujących warunków atmosferycznych.


Reklama

 

Za powstałe utrudnienia przepraszamy.

Burmistrz Miasta Pasym

Reklama

/-/ Cezary Łachmański



Komentarze do artykułu

Mały kawałek drogi.

Więcej szumu o tym niż tego asfaltu.

Napisz

Reklama


Komentarze

  • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
    hahaha...a Śmieszek dalej sam ze sobą pisze :)))))) No i sam widzisz, Panie wielonikowy Śmieszku, że poza szczekaniem na mnie, to Ty kompletnie nie masz nic do powiedzenia. Pewien niszowy naukowiec, twórca technologii mRna, też ostrzegał ludzi, że ta technologia, nigdy nie powinna zostać wstrzyknięta ludziom...ale kto by tam słuchał wynaturzeń jakiegoś wariata, hahah...najprawdziwszą prawdę powiedział ekspert Pazura, w TV:))) W UK i Irlandii epidemia strachu już dokonała żywota, i nie dla tego, że rzekomo wyszczepili tam 90% społeczeństw, bo zarażeń odnotowano tam więcej, niż kiedykolwiek...tylko dlatego, że właśnie Szczepany zaczynają wykorzystywać swój paszport w podroży do ...zaświatów.. U nas też powiększają kowidowy odział.

    XxX


    2022-01-26 17:55:17
  • Gdy odchodzą najbliżsi, miłość pozostaje i trwa (rozmowa "TSZ")
    Pani Olu, życzę dużo siły i wiary, że lepsze nadejdzie. Przytulam do serca :*

    Kasia


    2022-01-26 17:16:20
  • Szczytno bez wad postawy i otyłości – rusza program profilaktyczny
    Jak już jest tylu koordynatorów, a wśród nich doktor wszechnauk Kiersikowski to wiem, że nic z tego nie wyjdzie. Albo wyjdzie - dla krewnych i znajomych królika. W \"Promyku\" nigdy nie zaoferowano mi najbardziej potrzebnych zabiegów, bo takie są zarezerwowane tylko dla swoich. Jak tam się nie ma znajomości - to na pewno możesz dostać skierowanie na gimnastykę, którą dzieciaki powinny mieć w ramach WF w szkole. Ale nie mają. A dlaczego - bo ważne jest kopanie w piłkę, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka. Ale nie ma podstawowej gimnastyki. Jestem z pokolenia, gdzie podczas lekcji było 5 minut przerwy na \"rozprostowanie kości\".

    Jeden wielki wstyd


    2022-01-26 16:29:26
  • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
    Ja wiem, zgadzam się z Tobą Vegą. Ale nie mogę pozwolić, aby wynurzenia wariata prowadziły ludzi na cmentarz. Dlatego każdą taką głupotę trzeba kontrować. Aby ludzie czytając to wszystko mogli sami ocenić i wybrać. Po to dana jest człowiekowi wolna wola, aby się nią posługiwał. A zawsze będzie tak, że jest droga dobra i zła. Czym się kieruje człowiek w takim wyborze? Swoją wiedzą, doświadczeniem własnym i innych, przeświadczeniem, wiarą. Doświadczenie własne i otoczenia to jedno, ale nie można ludzi pozbawiać wiedzy - z dobrego drzewa, albo zatrutego. Dlatego trzeba reagować. Nie chcę nazywać imbecylami, czy debilami ludzi, którzy nie szczepią się i namawiają do tego innych, podpierając się jakimiś niszowymi \"naukowcami\", bo nie chcę obrażać ludzi chorych. W zasadzie ci, którzy szerzą zabobony powinni być nazywani - tu cytuję - \"mengelowcami\". A nawet gorzej. Bo jak nazwać skłanianie ludzi do samobójstwa? To się nazywa eutanazja - z premedytacją. Zawsze starałem się ze śmiechem, ale już został tylko płacz i zgrzytanie zębów.

    Śmieszek


    2022-01-26 15:57:05
  • Drogowy boom, przygotowują przetargi
    A czemu w planach nie ma ulicy Władysława IV czemu radni nie wyjdą z inicjatywą doświetlenia przejść na pieszych zeby byli lepiej wydoczni n

    Władysława IV


    2022-01-26 15:33:59
  • Chore dzieci pojadą do Pisza, Mrągowa, Olsztyna i Biskupca
    powiem jedno - ?

    tak z ciekawości


    2022-01-26 14:38:39
  • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
    ...hahaha...WSK...Vincenty...X-men...Olek...Śmieszek :D I kto tu trolluje, żebyś Ty chociaż jeden argument miał, ale nie, nie masz nawet tego i dlatego pozostaje ci poszukiwanie na mnie....i wyzywanie mnie od antyszczepów, czy płaskoziemców...ale muszę Ci podziękować, bo nawet nie wiesz, że to właśnie dzięki tym Twoim brakom, otworzyłem oczy wielu ludziom, czytającym nasze komentarze :D Powiem Ci w sekrecie, że tak naprawdę, wyszczepionych Polaków jest tylu, ilu obecnie leży na kowidowym oddziale pacjentów, ok 30 - 35% ... Musisz jakoś pogodzić się z porażką, bo niestety już niczego nie wskórasz. Może, żeby Cie nieco rozweselić, napiszę Ci biedny, oszukany, czy też opłacony Szczepanie, że tak naprawdę, to ja i cała moja rodzina i wszyscy znajomi, umarliśmy już na wszystkie kowidowe warianty, po kilka razy, oczywiście wszyscy umarliśmy bezobjawowo, tak samo, ja Ty bezobjawowo chorowałeś XD...aż boję się pomyśleć, co będzie, jak tego ostatniego wariata \"omikrona\" tym razem przeżyjemy...i to przeżyjemy objawowo :D Na koniec

    XxX


    2022-01-26 14:18:44
  • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
    Vincent Vega ma rację. Ja nie skomentuję już XxX. Pozdrawiam wszystkich.

    WSK


    2022-01-26 10:09:35
  • Drogowy boom, przygotowują przetargi
    W bardzo w złym stanie jest ulica Podgórna, dlaczego ta ulica została pominięta?

    Janina Trzaska


    2022-01-26 10:03:26
  • Do urzędu już bez gotówki
    Jaki jest powód tej zmiany , zwyczajne robienie pod górkę czy coś więcej ?

    Mariola


    2022-01-26 08:40:39