Wtorek, 31 Marzec, Imieniny: Balbiny, Kamila, Kornelii -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Brygada Kryzys zgarnęła wszystko


Piłkarze Brygady Kryzys wygrali Halową Ligę Sołecką Gminy Dźwierzuty. Najlepszym zawodnikiem został Przemysław Ciebień, a królem strzelców (z 35 trafieniami) Damian Dąbrowski. Za najlepszego bramkarza uznano Artura Olszewskiego. Cała trójka to zawodnicy Brygady Kryzys.



Łącznie piłkarze ligi sołeckiej rozegrali pięć turniejów, w których wzięło udział pięć drużyn. - Po ostatnim gwizdku piątego turnieju i policzeniu wszystkich punktów, nastąpiło oficjalne zakończenie rozgrywek – mówi Jarosław Szpyrka. - Puchary, medale i nagrody indywidualne oraz życzenia sportowe przekazywała wójt Marianna Szydlik. Po oficjalnym zakończeniu dla wszystkich zawodników była przygotowana gorąca pizza.

 

Klasyfikacja końcowa:

1. Brygada Kryzys

2. Blok Ekipa

3. Kulka Team

4. Rumy

5. Młodzi

 

Najlepszym bramkarzem został Artur Olszewski – 34 bramki stracone (Brygada Kryzys), najlepszym strzelcem Damian Dąbrowski – 35 bramek strzelone (Brygada Kryzys) a najlepszym zawodnikiem został Przemysław Ciebień – 3 głosy kapitanów (Brygada Kryzys)

 

 

Wyniki wszystkich turniejów:

 

I Turniej 27-01-2019

 

Wyniki:

Brygada Kryzys – Rumy 21 – 5

Strzelcy:

Filipiak Michał – 6

Poździał Jacek - 3

Olszewski Dominik – 1

Dąbrowski Damian – 10

Osojca Kamil - 2

 

 

II Turniej 03-02-2019

Wyniki:

Blok Ekipa – Kulka Team 5 – 1

Brygada Kryzys – Rumy 10 – 1

Brygada Kryzys – Blok Ekipa 4 – 4


Reklama

Kulka Team – Rumy 5 – 5

Brygada Kryzys – Kulka Team 13 – 5

Blok Ekipa – Rumy 6 – 5

Strzelcy:

Filipiak Michał – 16

Poździał Jacek - 8

Olszewski Dominik – 3

Dąbrowski Damian – 17

Osojca Kamil – 6

Chrzanowski Szymon – 4

 

 

 

 

 

 

Biedka Sebastian – 5

Opalach Grzegorz – 3

Bałdyga Rafał – 2

Bazych Adrian – 3

Zalewski Adam – 4

Orłowski Krystian – 4

Ferenc Paweł – 6

Ciebień Przemysław – 3

Gutt Marcin – 1

 

III Turniej 10-02-2019

 

 

Wyniki:

Blok Ekipa – Kulka 6 – 2

Młodzi – Rumy 1 – 4

Młodzi – Kulka 1 – 3

Blok Ekipa – Rumy 7 – 0

Blok Ekipa – Młodzi 8 – 1

Brygada kryzys – Kulka 7 – 1

Rumy – Kulka 3 – 3

Reklama

Brygada Kryzys – Młodzi 5 – 1

Brygada Kryzys – Rumy 7 - 0

Brygada Kryzys – Blok Ekipa 4 – 2

 

Strzelcy:

Filipiak Michał – 22

Poździał Jacek - 12

Olszewski Dominik – 3

Dąbrowski Damian – 24

Osojca Kamil – 11

Chrzanowski Szymon – 16

 

 

Biedka Sebastian – 5

Opalach Grzegorz – 5

Bałdyga Rafał – 2

Bazych Adrian – 3

Zalewski Adam – 7

Orłowski Krystian – 4

Ferenc Paweł – 8

Ciebień Przemysław – 4

Gutt Marcin – 1

Szpyrka Maciej – 3

Pudlewski Sebastian – 3

Rutkowski Rafał – 2

Furtak Jakub – 1

Gajownik Mariusz - 2

Suchecki Daniel – 1

Kołakowski Dariusz – 5

Biedka Mariusz – 1

Waszewski Dawid – 1

Markiewicz Michał – 2

Bramka kolejki Opalach Grzegorz

 

 

 

 

 

 

 



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Niedziela, 2019-07-28 19:04:41

Kryzys SKS-u na każdym polu

  • Środa, 2017-04-26 12:47:32

O ogniu wiedzą wszystko

  • Poniedziałek, 2016-04-18 12:31:35

O bezpieczeństwie wiedzą wszystko

  • Czwartek, 2016-04-07 13:45:39

Seniorzy wiedzą wszystko na temat jaj

Reklama


Komentarze

  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    To, że to niebezpieczne i głupie zachowanie - nie ulega wątpliwości - podobnie jak jazda po pijanemu. Ale nie uważam, aby z tego powodu napiętnować wszystkich 60+. O wiele więcej takich delikwentów znajduje się w populacji 60-. O czym świadczą dzisiaj wprowadzone dodatkowe restrykcje. Z poważaniem dla tych, którzy umieją się sprawnie wypowiadać tylko w polskiej łacinie, a brak im słów w języku polskim.

    Śmieszek


    2020-03-31 16:50:41
  • Mańkowski: Wybory w takich warunkach to absurd i niebezpieczeństwo dla mieszkańców Szczytna
    Przykro mi, że z 19 wersów tekstu zrozumiałeś tylko ten \"z jajami\" - będącego, nota bene, alegorią. Nie świadczy to o Twojej wysokiej inteligencji. Ponieważ mało rozumiesz, streszczę Ci resztę. To nawiązanie do ślubowania składanego przez Burmistrza cyt. \"powierzony mi urząd sprawować będę tylko dla dobra publicznego i pomyślności mieszkańców miasta\". Jak można mówić o pomyślności mieszkańców i - w trosce o nich - braku zgody (na szczeblu samorządowym) na organizację wyborów, jak się ma na przeciwwadze jedynie słowne zapewnia o swojej \"odwadze\"!!!

    Do Wyborca


    2020-03-31 16:46:29
  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    Wpierdol i na łańcuch

    Gieniu


    2020-03-31 16:29:12
  • Strażak i radny ostrzega przed naciągaczami na... czujnik
    problem stanowi polskie prawo, które pozwala wszelkiego rodzaju naciągaczom na rozwinięcie \"biznesu\". Nawet w razie udowodnienia oszustwa będzie mała szkodliwość czynu. Niestety do grona naciągaczy dołączają również takie firmy jak Energa-Obrót S.A., która poprzez swoich przedstawicieli krążących po domach w czasie epidemii, wmawia mieszkańcom konieczność zawarcia aneksów do umów o dostarczanie energii. Wezwana policja stwierdziła jedynie, że przedstawiciel \"jest prawdziwy\".

    novi59


    2020-03-31 16:07:44
  • Dominik Górski pokieruje lecznictwem szpitala
    Już dawno trzeba było Zarębe wypędzić. Nowemu no cóż życzyć powodzenia chodź nie będzie miał łatwo!!

    Alisherov


    2020-03-31 14:52:12
  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    Jestem zdania, że zamiast nowego samochodu Pan powinien dla przykładu otrzymać karę w wysokości przeznaczonych funduszy na auto. A tak poważnie. Jak można podczas tak poważnej sytuacji \"myśleć\", że już można wyjść. Czy ludzie nie mają kalendarzy, zegarków, notatników? Jeśli został mu jeden dzień to dosolić dla przykladu 3000-4000 zł kary. Być odpowiedzialnym to również ponosić konsekwencje...

    Tomcio


    2020-03-31 14:29:48
  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    Takie osoby co olewają to dać im mandat 30.000 zł to będą przestrzegać!

    Paweł


    2020-03-31 13:31:39
  • Mańkowski: Wybory w takich warunkach to absurd i niebezpieczeństwo dla mieszkańców Szczytna
    Tu po tych niektórych komentarzach widzę, że nie zdają sobie sobie sprawy z tego do czego te wybory w okresie panującej zarazy mogą doprowadzić. Teraz z wieży Ratusz za pomocą głośników jest głoszone - NIE WYCHODZ Z DOMU. A oni widzę, że chętnie by to ostrzeżenie zamienili na - JDZ NA WYBORY. Żeby być takim usłużnym władzy rządzącej - to wielka przesada !!!

    Jestem przeciw wyborom


    2020-03-31 12:59:38
  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    Zdecydowana większość z nas siedzi w domach, a wychodzi, kiedy musi. Zaciskamy zęby i cierpimy, bo to nie jest normalne. Ale niestety, wielu ma to w d...e i szydzi z ludzi odpowiedzialnych. Mam nadzieję, że sąd właściwie oceni takie postępowania.

    szary obywatel


    2020-03-31 12:18:58
  • Objęty kwarantanna 60-latek, pojechał na... giełdę samochodową
    Krzesło

    Zygi