Wtorek, 23 Lipiec, Imieniny: Magdaleny, Mileny, Wawrzyńca -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Browar otwarty dla... akcjonariuszy?


Kilkadziesiąt osób wzięło udział w pierwszym spotkaniu z właścicielem szczycieńskiego browaru Jakubem Gromkiem. - Pytań i zainteresowanych było tak wiele, że postanowiłem taką akcję powtarzać w każdy poniedziałek – mówi prezes Gromek. - Browar będzie otwarty dla chętnych od godz. 13 do 16. Jestem do dyspozycji, odpowiem na każde pytanie.Część uczestników spotkania była rozczarowana tym, że nie można było zwiedzić samego obiektu.

 

- Okazało się, że ubezpieczyciel nie chciał wziąć odpowiedzialności za ewentualne zdarzenia, a niektóre miejsca w browarze są dość solidnie nadszarpnięte czasem – wyjaśnia Jakub Gromek. - To kwestia bezpieczeństwa zwiedzających. Gdy na dziedzińcu zostało mniej osób, cześć z nich udało mi się wprowadzić do starej warzelni piwa.

 

Poniedziałkowe spotkanie dotyczyło głównie przyszłości szczycieńskiego browaru oraz tego, w jaki sposób można stać się jego współwłaścicielem i pomóc odrestaurować obiekt.

 

- Od 2 kwietnia trwa sprzedaż akcji spółki Mazurska Manufaktura, do której należy ten zabytkowy obiekt – mówi Jakub Gromek. - W ten sposób chcemy zebrać potrzebny kapitał na inwestycję. Zależy mi nawet na najmniejszych inwestorach, tych z jedną akcją, bo to doskonali ambasadorowie naszej marki. Taka promocja bywa bezcenna. Poza tym wspólnie łatwiej będzie odbudować obiekt i przywrócić na przykład produkcję kultowego piwa Jurand. To wszystko jest możliwe. Jeśli ktoś ma wątpliwości, jakiekolwiek pytania, to zapraszam do browaru w każdy poniedziałek w godzinach od 13 do 16. Jestem do dyspozycji.


 

Aby stać się współwłaścicielem szczycieńskiego browaru wystarczy kupić akcję Mazurskiej Manufaktury za pośrednictwem strony: https://beesfund.com/p/manufakturaalkoholi.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć


Komentarze