Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Browar otwarty dla... akcjonariuszy?


Kilkadziesiąt osób wzięło udział w pierwszym spotkaniu z właścicielem szczycieńskiego browaru Jakubem Gromkiem. - Pytań i zainteresowanych było tak wiele, że postanowiłem taką akcję powtarzać w każdy poniedziałek – mówi prezes Gromek. - Browar będzie otwarty dla chętnych od godz. 13 do 16. Jestem do dyspozycji, odpowiem na każde pytanie.Część uczestników spotkania była rozczarowana tym, że nie można było zwiedzić samego obiektu.

 

- Okazało się, że ubezpieczyciel nie chciał wziąć odpowiedzialności za ewentualne zdarzenia, a niektóre miejsca w browarze są dość solidnie nadszarpnięte czasem – wyjaśnia Jakub Gromek. - To kwestia bezpieczeństwa zwiedzających. Gdy na dziedzińcu zostało mniej osób, cześć z nich udało mi się wprowadzić do starej warzelni piwa.

 

Poniedziałkowe spotkanie dotyczyło głównie przyszłości szczycieńskiego browaru oraz tego, w jaki sposób można stać się jego współwłaścicielem i pomóc odrestaurować obiekt.

 

- Od 2 kwietnia trwa sprzedaż akcji spółki Mazurska Manufaktura, do której należy ten zabytkowy obiekt – mówi Jakub Gromek. - W ten sposób chcemy zebrać potrzebny kapitał na inwestycję. Zależy mi nawet na najmniejszych inwestorach, tych z jedną akcją, bo to doskonali ambasadorowie naszej marki. Taka promocja bywa bezcenna. Poza tym wspólnie łatwiej będzie odbudować obiekt i przywrócić na przykład produkcję kultowego piwa Jurand. To wszystko jest możliwe. Jeśli ktoś ma wątpliwości, jakiekolwiek pytania, to zapraszam do browaru w każdy poniedziałek w godzinach od 13 do 16. Jestem do dyspozycji.


 

Aby stać się współwłaścicielem szczycieńskiego browaru wystarczy kupić akcję Mazurskiej Manufaktury za pośrednictwem strony: https://beesfund.com/p/manufakturaalkoholi.

 Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia


Komentarze

 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
  Autor: Uczennica
  2019-05-26 17:52:21
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
  Autor: Ola
  2019-05-26 17:41:57
 • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
  Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
  Autor: Gorszy sort
  2019-05-25 12:02:38
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
  Autor: Pytam się
  2019-05-24 22:50:07
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
  Autor: mieszkaniec
  2019-05-24 21:30:07
 • Świetlica ze sportowym zapleczem
  Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
  Autor: Zzzz
  2019-05-24 17:19:19
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo
  Autor: Fan
  2019-05-24 13:27:23
 • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
  Brawo Romku!
  Autor: Kolega
  2019-05-24 12:41:49
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
  Autor: kinga
  2019-05-23 20:49:23
 • Za transport dzieci... do prokuratury
  Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
  Autor: Mieszkaniec
  2019-05-23 14:16:54