Niedziela, 19 Wrzesień
Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława -

Reklama


Reklama

Bricomaty w Bricomarche, nowe udogodnienie dla klientów


Bricomarché w Szczytnie stale rozwija oraz udoskonala ofertę produktów i udogodnień dla swoich klientów. Właśnie uruchomiono Bricomaty, czyli specjalne boksy, w których można odebrać zamówione wcześniej produkty. - Jest to innowacyjne i autorskie rozwiązanie naszej sieci - mówi Małgorzata Bernatek, prezes firmy Fago, właścicielka sklepów Bircomarche w Szczytnie i Mrągowie. - Umożliwia mieszkańcom Szczytna i naszego powiatu bezpieczny oraz bezkontaktowy odbiór towarów. Jest to istotne rozwiązanie w dobie pandemii.Bricomaty w państwa sklepie dla mieszkańców naszego powiatu dostępne są już od 8 czerwca. Czym one tak naprawdę są?

 

To boksy, które znajdują się przed supermarketem Bricomarché w specjalnie oznaczonej strefie. Odbiór zamówienia w urządzeniu jest darmowy i prosty – klient wprowadza na ekranie maszyny podany podczas dokonywania zakupów numer telefonu oraz kod dostępu, który otrzymał w treści SMS-a. Marka Bricomarché zaczęła wprowadzać Bricomaty w 2019 roku. Obecne maszyny zostały uruchomione przy około 50 sklepach sieci, a w planach są kolejne lokalizacje w całej Polsce.

 

Można z nich korzystać robiąc zakupy stacjonarnie, czy przez internet?

 

Właściwie można z nich skorzystać w każdym przypadku, ale dedykowane są one głównie do zakupów internetowych. Klient zamawia towar, opłaca go i decyduje, do jakiego Bricomatu ma on trafić. Potem bezpiecznie go odbiera. Nie ma kontaktu właściwie z nikim. W dobie pandemii jest to dla wielu naszych klientów ważny element. Ale dodam, że nasze sklepy stacjonarne też są bardzo bezpieczne, bo wprowadziliśmy w nich wszystkie zalecane rozwiązania epidemiologiczne. Śmiało można z nich korzystać. Zapraszamy na zakupy.


Reklama

 

Prowadzi pani sklep w Szczytnie od 12 lat, a w Mrągowie od 3, ma pani ogromne doświadczenie oraz wiedzę na temat zachowań klientów, czy utworzenie Bricomatów wynika z potrzeb klientów?

 

 

Stale obserwujemy zmieniające się trendy rynkowe oraz potrzeby naszych klientów. Zwłaszcza podczas trwania pandemii chcemy zagwarantować kupującym możliwie najwyższe bezpieczeństwo oraz komfort robienia zakupów. Jesteśmy przekonani, że zamontowanie kolejnego Bricomatu to znaczne ułatwienie. Bricomaty umożliwiają klientom odbiór towarów w dowolnie wybranym terminie, również poza godzinami otwarcia sklepu w systemie 24/7. Nasze urządzenia oferują unikatowe rozwiązania dla tego typu maszyn, czyli możliwość odbioru towarów o dużych gabarytach, takich jak np. płyty OSB czy drzwi.

 

Bricomarché to sieć, ale sklepy w Szczytnie i Mrągowie prowadzone są przez polskiego i lokalnego przedsiębiorcę...

 

Dokładnie tak jest. Jesteśmy polską firmą, mieszkamy w powiecie szczycieńskim i tu płacimy podatki. Innymi korzyściami dla mieszkańców miasta i okolicy są akcje społeczne organizowane przez nas oraz sieć Bricomarché. Obecnie dzieci, zarówno ze Szczytna i Mrągowa, przebywają na wakacjach sponsorowanych przez nas. Wypoczywają w Julinku pod Warszawą, gdzie mieści się Park Rozrywki. W obiekcie znajduje się m.in. szkoła cyrkowa.

Reklama

 

Co można kupić w Bricomarché?

 

W asortymencie sklepu w Szczytnie są produkty z czterech działów: ogród, dekoracja, majsterkowanie oraz artykuły budowlane. Łącznie jest to ponad 20 tys. artykułów, w tym również produkty dostarczane przez lokalnych dostawców. Zapraszamy do nas na bezpieczne zakupy. Sklep Bricomarché w Szczytnie, ulica Wileńska 5. Jesteśmy czynni od godz. 8 do 20.

 Komentarze do artykułu

Ja

Czekam na Społematy.

Andz66

Dzien dobry, a wozki na gabaryty to kiedy beda? Bo sa dwa na sklep i trzeba latac po sklepie i szukac

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Będzie swoja woda
  Kiedy CAŁE JERUTKI dostąpią zaszczytu?

  Robert Częścik


  2021-09-19 13:26:06
 • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
  Bo Rozogi są gminą z najmniejszą ilością bezmyślnego inwentarza ... :) Brawo Rozogi!!! Ciekawe czy szanowny wójt naganiacz, weźmie odpowiedzialność za konsekwencje dobrowolnego poddania się eksperymentowi medycznemu....no, Panie Kudrzycki, podpiszesz Pan papier, że w razie śmierci po szczepieniu, oddasz pan swoje życie?....NIE ... nie podpiszesz, bo i niby czemu, skoro decydując się na wyszczepienie, każdy podpisuje świadomie dobrowolną zgodę na udział w eksperymencie medycznym, czym zdejmuje odpowiedzialność ze zbrodniarzy przymuszających do dobrowolnego okaleczenia się.

  XXX


  2021-09-19 11:39:24
 • Stan prac w nowym żłobku sprawdzili radni
  Żenada żłobek w szkole

  Andrzej


  2021-09-19 08:01:04
 • Znamy oficjalne wyniki budżetu obywatelskiego. Kto wygrał?
  13 głosów na ławeczki fotowoltaiczne za 250 tysięcy ??!! Hahaha kpina jakaś! Szczytno ma taką potężną infrastrukture, że trzeba miasteczko rowerowe budować, zeby dzieci umialy po chodniku jechac ? Miałabyć rozbudowa SKATEPARKU ile było głosów pytam sie ? Ile lat jeszcze będziemy czekać na przeszkody, które były w projekcie uwzględnione 7 lat temu ??!! Przeszkoda co została postawiona już jest rozklepana jak schabowy za rok będzie sie nadawać tylko na opał jak legendarna rampa co siekierami rozebrana została a trzeba było tylko 2 deski na górze wymienić :) POZDRAWIAM

  Potężny LegwanZORD


  2021-09-18 23:07:50
 • Zbadali bagna georadarem, szukali zatopionego wozu bojowego (zdjęcia)
  W Dzwierzutach był kiedyś staw na środku miejscowosci z opowiesci dziadka prawdopodobnie ruscy żołnierze w zime chcieli czołgiem przejechać po lodzie i w efekcie lód pękł a czolg poszedl na dno teraz jest pod ziemia a jakies 30 lat temu niby bylo widac kawalek lufy tez można bylo by takim georadarem poszukać...

  Ms


  2021-09-18 07:55:41
 • 111 lat Banku Spółdzielczego w Szczytnie (zdjęcia)
  celebryci na pierwszym planie...

  gość


  2021-09-18 06:21:39
 • Będzie krócej i szybciej do Olszyna? Coraz bliżej przebudowy drogi (zdjęcia)
  Za 100 lat ????????????

  Follower


  2021-09-17 19:38:00
 • Pięć medali Juranda Szczytno
  Bo byłoby trudno biegać w habicie czy innej kiecce od szczęki po dolne paznokcie. Na szczęście Szczytno to nie Kabul (jeszcze).

  massakra


  2021-09-17 15:28:24
 • Filmowcy z Niemiec kręcą film w murach byłego kolegium nauczycielskiego
  W tym filme ta Niemka jedzie w brudnym starym pociągu do Pasymia. Wyrzuca z przedziału Polaka, który grzecznie wychodzi. Z Pasymia widać tylko zrujnowaną szopę jako dworzec i chuliganów na rynku. Komenda policji w Olsztynie wieczorem jest \"o tej porze już nie osiągalna\". Polska policjanta na wodok córki staje śię mamuśką i praca przestaje być ważna (Niemka patrzy na nią z pohardą). Typowa obraz Polski w ZDF. Nie da śię tego oglądać. Że Polacy w tym u cuestniczą?

  Telewidz


  2021-09-16 14:40:50
 • Pięć medali Juranda Szczytno
  Dlaczego te dziewczyn muszą biegać w majtkach i pokazywać gołe brzuchy? Kto chce je tak oglądać? Ze sortem nie ma to nic do czynienia

  Nick


  2021-09-16 14:30:24

Reklama