Reklama


Reklama

Brązowy medal dał rezerwowe miejsce (zdjęcia)


Julia Kędzierska ze Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate wywalczyła brązowy medal podczas eliminacji do Mistrzostw Europy w Tbilisi. Zawody odbyły się Kielcach. Brąz to jednak za mało, aby nasza wojowniczka otrzymał bilet na mistrzostwa. Na razie jest rezerwową.W Kielcach odbyły się Mistrzostwa Polski PFKS, które jednocześnie były eliminacjami do mistrzostw Europy WKO. Pierwszy start w tym roku Julii Kędzierskiej i kolejny 88 medal dla Szczycieńskiego Klubu Kyokushin Karate z imprezy rangi mistrzowskiej.

 

Julia Kędzierska w tym roku przeszła do seniorów, a w Polsce ta kategoria wiekowa jest wyjątkowo mocno obsadzona. Znajdują się tu co najmniej cztery zawodniczki, które mają na koncie medale z mistrzostw Europy i każda z nich ma szanse na kolejny.


Reklama

 

Reklama

- Przypomnę, że od 6 lat Julia przywoziła medale z ME, ale niestety przejście do rywalizacji seniorów często wymaga czasu – mówi Piotr Zembrzuski, trener zawodniczki. - W Kielcach w zawodach kwalifikacyjnych nasza mistrzyni wywalczyła brązowy medal, lecz to za mało, żeby otrzymać bilet do Tbilisi. Organizacja WKO przewiduje tylko dwa miejsca na kraj w jednej kategorii wagowej. Julia pozostaje więc rezerwową w swojej kategorii. Ale to wcale nie oznacza, że zawodniczka SKKK Zembrzuski Dojo nie będzie już miała szansy w tym roku na rywalizację w europejskich turniejach. Są organizacje karate Kyokushin, które nie ograniczają liczby startujących i tam już wkrótce nasza multimedalistka będzie zdobywać doświadczenie w starciu z seniorkami.

 

Fot. Archiwum prywatne Piotra Zembrzuskiego. Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Fifka, szklany słoik z marihuaną i... areszt dla 37-latka
  Za posiadanie areszt i więzienie.... Ja posiadam sprzęt do gwałtu czekam na dożywocie

  Pies gończy


  2020-09-26 08:46:41
 • Policjanci zabezpieczyli pocisk od granatnika
  RPG 2 weszły do służby w 1949 więc to raczej po wojnie...

  Ziomal


  2020-09-26 04:27:50
 • Kulturalne piątki z dźwierzuckim GOK
  Przepraszam Szanowną redakcję, ale takiego głupiego tytułu w odniesieniu do działalności ośrodka kultury jeszcze nie widziałem. czy to znaczy, że pozostałe dni tygodnia w GOK w Dźwierzutach są \"niekulturalne\"? Jest wg mnie obraźliwe dla instytucji, która z zasady prowadzi działalność kulturalną. Reklama - reklamą, upowszechnianie informacji - też dobrze. Ale to jest tak, jakby dać tytuł materiałowi informacyjnemu, że w teatrze odbywają się teatralne piątki, środy, czy też wtorki.

  Śmieszek


  2020-09-25 14:14:20
 • Grzybiarz znalazł w lesie skrzynię z amunicją
  napiszcie może czy znalazca nie ma nieprzyjemności w związku z znaleziskiem o widełkach 6msc do 8 lat paki.

  zuch


  2020-09-25 11:33:40
 • Będzie odnawianie zabytkowego ośrodka zdrowia
  Chyba budynku a nie ośrodka zdrowia a jeżeli już to przychodni.

  Krzysztof Bączek


  2020-09-25 11:22:05
 • Dotarły pieniądze na drogę w Rumach
  Właśnie tak wygląda żądza propagandy sukcesu. Ludzie, mieszkańcy, obywatele!!! Dostaliśmy pieniążki, zrobimy kawałek drogi! A jak będziemy robić, to też to ogłosimy! A jak już będzie zrobiona, to też obwieścimy. Będą zdjęcia i polubienia na FB. Gratulujcie nam i dziękujcie za nasze ogromne sukcesy!

  obserwator


  2020-09-24 13:11:27
 • 26-latek hodował marihuanę w mieszkaniu
  Biedny chłopak za to że pielęgnował swoje hobby pójdzie siedzieć. Nie wierzę że kiedykolwiek zrobił tym komuś krzywdę. Nie chcę pouczać organów ścigania bo to nie ich wina że takie mamy prawo a oni chcą zarabiać choć wiem że wielu też pali ale mogli by się zająć tymi co krzywdzą ludzi. (Tak samo jak lekarze mogli by przestać zabijać ludzi dla pieniędzy)

  Adrian


  2020-09-24 07:22:19
 • Szczytno wysoko w rankingu na... tanie życie
  Panie burmistrzu, teraz prosimy o miejsce Szczytna w rankingu wynagrodzeń i jakości życia...

  Ja


  2020-09-23 20:23:04
 • Ślimak - mazurskie gadanie Wiesława Mądrzejowskiego
  Ślimak jest trafnym symbolem Szczytna. Ślimaczy się wszystko, każda dziedzina naszego życia. Teraz nasze władze mogą z czystym sumieniem powiedzieć- czego chcecie, mamy przecież ślimaka. A jak pięknie na fotce będzie wglądał nasz Pan Burmistrz. Wyobraźcie sobie: Pan Burmistrz a obok ślimak. Jakżesz trafne.

  dr


  2020-09-23 17:17:38
 • Plebiscytowy projekt (zdjęcia)
  Super inicjatywa.

  Joanna


  2020-09-23 16:27:06