Niedziela, 26 Maj, Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Bokserski weekend w hali sportowej w Jedwabnie


Napisali do nas: W hali sportowej w Jedwabnie odbyły się eliminacje kadetów do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie. Rywalizowali zawodnicy z Warmińsko-Mazurskiego i Podlaskiego Związku Boksu Amatorskiego.



Młodzi pięściarze walczyli w 12 kategoriach wagowych (od 46 do + 80 kg).

 

 

Pierwszego dnia zawodów do pojedynków stawało naprzeciw siebie po dwóch zawodników z obydwu województw, z czego do niedzielnych walk finałowych przechodził jeden z nich, i w niedzielę walczył w finale o to kto pojedzie na OOM.

 

 

Rywalizacja była niezwykle zacięta. Finalnie do dalszego etapu OOM awansowało 5 zawodników z Warmii i Mazur (z czego 3 z PKS Gwardia Szczytno: Nikodem Bujalski, Maciej Sztura, Patryk Borucki).

 

 

Puchary za najlepszą walkę eliminacji otrzymali Łukasz Stempniewski (KSW Tygrys Elbląg) i Bronakowski Cezary (Tiger Łomża), a Najlepszym Zawodnikiem został Patryk Borucki (PKS Gwardia Szczytno) .

 

Podczas obydwu dni zawodów przed walkami głównymi odbywały się również sparingi zawodników, którzy pod okiem trenera Zenona Jagiełło trenują boks w Jedwabnie. Zawodnicy ci mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na własnym terenie, na prawdziwym ringu oraz poczuć atmosferę prawdziwych zawodów, a co najcenniejsze dostać kilka rad i podpowiedzi od czołówki trenerów boksu z woj. Warmińsko-Mazurskiego i Podlaskiego.


 

 

Jak tłumaczy Bera Piotr – Prezes Boks Jedwabno: - Była to niejako rozgrzewka i przedsmak tego co zaprezentują zawodnicy na 4 gali Boksu Amatorskiego - Memoriale im. Józefa Grudnia, która odbędzie się już 4 maja w hali sportowej w Jedwabnie pomiędzy zawodnikami Polski i Rosji.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak w sobotę 4 maja 2019r. o godzinie 17 pojawić się na kolejnej już 4 gali Boksu, która tradycyjnie odbędzie się w Jedwabnie.

 

 

Organizatorami zawodów byli:

Gmina Jedwabno

Klub Bokserski Gwardia Szczytno

Sołectwo Dłużek

Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie

Animatorzy Sportu

 

 

 

MZ



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2019-05-15 11:58:05

Lotniczy weekend Mazury lub Kraków

  • Piątek, 2019-05-10 12:09:31

Wiosenne weekendy w bezpiecznym lesie

  • Wtorek, 2019-04-16 14:56:28

Mikosza kierownikiem hali Wagnera

  • Czwartek, 2019-04-11 09:37:47

Nowy klub na sportowej mapie powiatu


Komentarze

  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Autobusy były okropne, a komentarze wyżej zostały napisane najwidoczniej przez kogoś kto nigdy nie miał z nimi nic wspólnego ;)
    Autor: Uczennica
    2019-05-26 17:52:21
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Chyba niektórzy co tu wypisują to nie widzieli stanu technicznego tych autobusów ,co do tego przewoźnika to były wątpliwości od początku o bezpieczeństwo w tych autobusach.I proszę nie pisać że mamy były zadowolone ,bo z tym się nie zgodzę bo były przerażone samym wyglądem tych autobusów.A coś mi się zdaje że tu nie wypisuje żaden rodzić z gminy tylko ktoś przeciwny Wójtowi który chce dopiec także staremu przewoźnikowi .A ja popieram w końcu wójta ,że podjął bardzo dobrą decyzję i czekam na wygrany przetarg przez starego przewoźnika i bardzo zadbane autobusy .A co do tematu że niby cała rodzina nie ma pracy to zastanów się mieszkańcu co piszesz bo oni nie są przewoźnikami tylko w Jedwabnie ,ale i wycieczki też obsługują i bardzo dobrze Im się wiedzie \"ZAZDROŚNIKU\"I drodzy mieszkańcy i mieszkanki nie szukajcie teraz przekrętów bo ich nie ma tylko jest rozmowa o obecnym przewodniku a nie pranie brudów z niczego .
    Autor: Ola
    2019-05-26 17:41:57
  • 10 milionów „otuli” szkołę i przedszkole
    Tak zapuścić szkołę. Wstyd!!! Uczyłem się w niej od czasu jej powstania. No, ale żeby doprowadzić do takiego stanu ...
    Autor: Gorszy sort
    2019-05-25 12:02:38
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Czy bez pokropku, to ten samochód by nie jeździł???
    Autor: Pytam się
    2019-05-24 22:50:07
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    właśnie jakie skargi chyba że na pana panie wójcie ciągle jakieś podwyżki pan nie uleczy gminy długi były i będą tylko czemu naszym kosztem zwykłych obywateli tej gminy i żeby nie było to nie jest oskarżenie tylko osobista myśl !!!!!!!!
    Autor: mieszkaniec
    2019-05-24 21:30:07
  • Świetlica ze sportowym zapleczem
    Na Kamionku by mogli taką świetlice zbudować
    Autor: Zzzz
    2019-05-24 17:19:19
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo
    Autor: Fan
    2019-05-24 13:27:23
  • Nowy wóz bojowy trafił do strażaków (zdjęcia)
    Brawo Romku!
    Autor: Kolega
    2019-05-24 12:41:49
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    a przedszkole to miało jechać z tym przewoźnikiem czy z tym z Tylkowa?
    Autor: kinga
    2019-05-23 20:49:23
  • Za transport dzieci... do prokuratury
    Tak, zgadzam się wszystko było ok, tylko stary przewoźnik ciągle szukał haka, aby znowu wrócić, bo cała rodzina bez pracy. A on tu nikogo innego nie chce wpuścić!!!! Skandal i uklady
    Autor: Mieszkaniec