Reklama


Reklama

Bokserski weekend w hali sportowej w Jedwabnie


Napisali do nas: W hali sportowej w Jedwabnie odbyły się eliminacje kadetów do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Boksie. Rywalizowali zawodnicy z Warmińsko-Mazurskiego i Podlaskiego Związku Boksu Amatorskiego.Młodzi pięściarze walczyli w 12 kategoriach wagowych (od 46 do + 80 kg).

 

 

Pierwszego dnia zawodów do pojedynków stawało naprzeciw siebie po dwóch zawodników z obydwu województw, z czego do niedzielnych walk finałowych przechodził jeden z nich, i w niedzielę walczył w finale o to kto pojedzie na OOM.

 

 

Rywalizacja była niezwykle zacięta. Finalnie do dalszego etapu OOM awansowało 5 zawodników z Warmii i Mazur (z czego 3 z PKS Gwardia Szczytno: Nikodem Bujalski, Maciej Sztura, Patryk Borucki).

 

 

Puchary za najlepszą walkę eliminacji otrzymali Łukasz Stempniewski (KSW Tygrys Elbląg) i Bronakowski Cezary (Tiger Łomża), a Najlepszym Zawodnikiem został Patryk Borucki (PKS Gwardia Szczytno) .


Reklama

 

Podczas obydwu dni zawodów przed walkami głównymi odbywały się również sparingi zawodników, którzy pod okiem trenera Zenona Jagiełło trenują boks w Jedwabnie. Zawodnicy ci mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności na własnym terenie, na prawdziwym ringu oraz poczuć atmosferę prawdziwych zawodów, a co najcenniejsze dostać kilka rad i podpowiedzi od czołówki trenerów boksu z woj. Warmińsko-Mazurskiego i Podlaskiego.

 

 

Jak tłumaczy Bera Piotr – Prezes Boks Jedwabno: - Była to niejako rozgrzewka i przedsmak tego co zaprezentują zawodnicy na 4 gali Boksu Amatorskiego - Memoriale im. Józefa Grudnia, która odbędzie się już 4 maja w hali sportowej w Jedwabnie pomiędzy zawodnikami Polski i Rosji.

Nie pozostaje nam zatem nic innego jak w sobotę 4 maja 2019r. o godzinie 17 pojawić się na kolejnej już 4 gali Boksu, która tradycyjnie odbędzie się w Jedwabnie.

Reklama

 

 

Organizatorami zawodów byli:

Gmina Jedwabno

Klub Bokserski Gwardia Szczytno

Sołectwo Dłużek

Gminny Ośrodek Kultury w Jedwabnie

Animatorzy Sportu

 

 

 

MZKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

 • Europejski sukces Stashki (video)
  Pani Katarzyno. Gratulacje. Jest Pani niezwykle urocza osoba.

  cichy fan


  2020-08-14 09:19:56
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Szpital to nie obiekt to personel. A tu istny Mordor.

  Akrobatyczny Mateusz


  2020-08-14 08:12:45
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Wszystko dobrze ale gdzie radni miejscy z PSL u? Czyżby nie załapali się na zdjęcie? Tomku teraz to już ludzie o Tobie zapomną i nikt już nie rozpozna.....

  Kasia


  2020-08-14 07:38:00
 • Zwolniony po 28 latach dyrektorowania
  Prlowski komuch o 20 lat za dlugo siedział na stołku facet bez wlasnego zdania...od zarania dziejów są mężczyźni i kobiety reszta to defekt w rozwoju koniec i kropka niech sobie wszyscy żyją po cichu w swoich domach Ale nie wmawiajcie nam ludziom , że facet to baba .

  Ewe


  2020-08-14 05:55:01
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  No niewiem.Ja jestem zawiedzina.Raz jeden syn potrzebował pomocy niestety odpowiedzi niedistałam tylko czekać miałam Bóg Wie ile.Znalazłam się na SOR W Olsztynie na dziecięcym.I znowu sytuacja z przed wczoraj Starszy syn dostał uczulenia nikt nieodebral na Izbie w szpitalu w Szczytnie dzwoniac przez godzine.Zadzwoniłam na 112 i połaczono mnie z ratownikiem medycznym ale z Gdańska.pokierowano co mam zrobic i podać.Wiec naprawdę żenada i wstyd.SYN SIE CZUJĘ LEPIEJ. A tu to tylko rodzic w szybkim tempie i do domu. BYC MOZE JESLI BYŁOBY więcej lekarzy to może ten Szpital miał by ręce i nogi , w miarę by funkcjonował.

  Szczytnianka 00


  2020-08-13 22:02:14
 • Szpital potrzebuje lekarzy, kusi ich doskonałą ofertą
  Ludzka glupota nie zna granic. Jaka tych lekarzy przyszlosc czeka w Szczytnie i cala polske. Wszyscy lekarze powinni wyjechac za granice zeby zyc godnie jak czlowiek.

  szczytnianka


  2020-08-13 20:43:30
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Dobre przykłady należy pokazywać do naśladowania dla innych jako wzór.

  Do WCpiker


  2020-08-13 19:09:16
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  W Szczytnie wypożyczalnia sprzętu do rehabilitacji jest już od dziesięciu lat .Pomagamy ludziom bez większego rozgłosu , nieraz i bezpłatnie choć nikt Nam niczego nie daruje.

  Piotr


  2020-08-13 16:53:51
 • Pracownicy starostwa pomogli staruszce
  Super dla Pani Krystyny, ale najbardziej boli, śmieszy (uczucia mam \"wstrząśnięte i zmieszane\") mnie to, że każda pomoc musi być \"przez przypadek\" sfotografowana, artykuł w gazecie. Pomóżcie i się nie chwalcie - to będzie zasługa.

  WCpiker


  2020-08-13 12:18:06
 • Pomnik wołyński stanął w Jedwabnie
  Piekna inicjatywa. Szkoda, że nie dużo wcześniej. Ciekawe, komu ze Szczytna to się nie spodoba. Że tacy się w tym mieście znajdą to więcej niż pewne

  Lech Jan Jamka-były Szczytnianin


  2020-08-12 22:36:43