Reklama


Reklama

Bójka zakończyła się aresztem, w tle narkotyki i alimenty


40-letni mieszkaniec Wielbarka wdał się w bojkę ze swoim bratem. Zaniepokojeni całym zajściem świadkowie zdarzenia, powiadomili o tym fakcie szczycieńską jednostkę policji. Gdy na miejsce przyjechali funkcjonariusze konflikt między braćmi był już częściowo zażegnany. Jednak dla jednego z nich interwencja zaskoczyła się zatrzymaniem i osadzeniem w policyjnej celi. Okazało się, że mężczyzna poszukiwany był przez miejscowy sąd, gdyż uchylał się od nałożonego na niego obowiązku alimentacyjnego, a w dodatku posiadał przy sobie amfetaminę.Wczoraj (21.10.20r.) około godz. 14:00 policjanci z referatu patrolowo – interwencyjnego zostali skierowani do Wielbarka, gdzie według zgłoszenia miało dojść do bójki pomiędzy dwoma braćmi. Gdy na miejsce przyjechali szczycieńscy funkcjonariusze okazało się, że konflikt pomiędzy nimi został częściowo zażegnany.


Reklama

 

Mundurowi wylegitymowali obu mężczyzn.

 

- W trakcie weryfikacji ich danych w policyjnych systemach informatycznych okazało się, że jeden z nich poszukiwany jest przez Sąd Rejonowy w Szczytnie - mówi sierżant Izabela Cyganiuk ze szczycieńskiej policji. - 40-latek miał do odbycia zastępczą karę pozbawienia wolności w wymiarze 74 dni za popełnione przestępstwo uchylania się od obowiązku alimentacyjnego.

 

Mundurowi zatrzymali 40-latka i doprowadzili do szczycieńskiej komendy. W trakcie przeszukania jego odzieży wierzchnie, funkcjonariusze ujawnili przy nim substancje psychotropowe w postaci amfetaminy.

Reklama

 

Mężczyzna został przesłuchany przez szczycieńskich śledczych i usłyszał zarzut posiadania substancji zabronionych.

 

- Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii, grozi mu dodatkowo, kara do 3 lat pozbawienia wolności - wyjaśnia policjantka. - 40-latek, po wykonaniu przez funkcjonariuszy dochodzeniowo-śledczych wszystkich niezbędnych czynności, został przewieziony do wskazanego przez sąd zakładu karnego.

 

KPP Szczytno/ipKomentarze do artykułu

Napisz

Reklama


Komentarze

 • Nie zatrzymał się do kontroli drogowej, bo… był nietrzeźwy
  debil

  w4567


  2020-12-01 14:25:28
 • OSP Płozy z nową torbą medyczną
  Kolejna relacja z aktywności Pana Żuchowskiego, gdzie znów maseczka na brodzie i szyi (wcześniej wizytowanie szpitala powiatowego oraz uroczystości przy pomniku z okazji 11 listopada). Czy nie ma nikogo, kto by mu powiedział o kompromitowaniu siebie? Na co liczy z tak żenującą, anty-społeczną postawą?!

  obserwator


  2020-11-30 23:56:03
 • Centrum Usług Sąsiedzkich - po zakupy lub na spacer z psami
  I już chwalić się, ale czym? Kompromitacją! Działania w ciągu prawie 2 miesięcy dla kilkunastu osób z programu za ponad 180tys., to w ogóle wstyd przyznawać się do tego!!! Do tego te łapki na fejsie dawane przez samych urzędników w godzinach pracy! Pani Sekretarz: kiedy przestaniecie być żałośni? Kompromitacja na cały Powiat!

  pawełek


  2020-11-30 23:54:45
 • OSP Płozy z nową torbą medyczną
  Słuchaj obrońco \"dobrej zmiany\", tobie już pewnie ciemny wór na głowę założyli i nic nie widzisz i nic nie słyszysz i błądzisz po omacku!!!!!

  !!!!! do Do


  2020-11-30 22:35:40
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Ja osobiście zachęcam do analizy rządów D. Górskiej, które trwały 12. lat, a wcześniej jeszcze 4. lata jako wiceburmistrza. To jest 16 lat! I Co wtedy zostało załatwione? To tak dużo lat... Jak ta władza (również radni) je wykorzystali?

  Nikt


  2020-11-30 20:43:25
 • OSP Płozy z nową torbą medyczną
  Uważaj , bo ciebie puszczą bez wora.

  Do !!!!!


  2020-11-30 17:44:00
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Jeżeli chodzi o gródki działkowe to może zrobi Pan to co może! Dziś tylko dwa ogrody są uwzględnione w Planach zagospodarowania przestrzennego. Pozostałe dla których nie ma planu w studium są częściowo na terenach przeznaczonych pod zabudowę (wielorodzinną czy mieszkalno usługową jak te na ul. Pasymskiej. Najwyższy czas zabrać się do roboty i chociaż zmienić studium aby nikomu nie przyszło do głowy aby to zmieniać. Chyba że ma Pan na ten temat inne zdanie?

  teresa


  2020-11-30 14:31:37
 • 2-lecie ratuszowych rządów Krzysztofa Mańkowskiego (rozmowa)
  Zachęcam do obejrzenia na kanale you toube relacji z dni i nocy Szczytna np z lat 1996 i 1998 wtedy mit o apolityczności Burmistrza trochę blaknie. Potem pamiętać trzeba, że Burmistrz jest dobry ale tylko w podkradaniu pomysłów innym osobom a znacznie gorzej z ich realizacją. Dziwne stanowiska dla wędkarzy rozebrać, przeprosić i zrobić porządnie, Może ładne drewniane, mniej a dobrze aby nie było wstydu!. Jeżeli parking na Pl. Juranda to Panie Burmistrzu proszę pamiętać, że kierowcy też są mieszkańcami tego miasta i trzeba o nich pamiętać. Co do innych pomysłów to najważniejsze niech Pan będzie trochę wizjonerem, niech się Pan nie boi marzyć! Co to za deptak (czyt. starówka) w kierunku jeziora? Kolejne miejsce na wypoczynek, spacery a nie na rozwijanie miasta :) Niech się Pan nie dziwi, że mieszkańcy myślą raczej o swojej najbliższej okolicy. Jest na to rozwiązanie, skuteczne a co za tym idzie rozwiązanie które bardzo aktywizuje i włącza tych mieszkańców w życie miasta. Jakie? Dużo zapożyczył Pan podczas kampanii to może warto niech Pan jeszcze przypomni sobie co proponowali także inni. Na tym etapie już nikt nie będzie czynił zarzutu. ma Pan jeszcze trochę czasu więc jeszcze wiele można zrobić. Powodzenia!!!

  mieszkaniec


  2020-11-30 14:09:11
 • OSP Płozy z nową torbą medyczną
  Typowe dla PiS-u, straż puszcza z torbami tak jak cały kraj!

  !!!!!


  2020-11-30 12:25:42
 • OSP Płozy z nową torbą medyczną
  Znowu Żuchowskiemu szczęka opadła i ją maseczką podtrzymuje, pewnie przed fleszem z aparatu aby nie było wątpliwości co do darczyńcy.

  Szczytnianin


  2020-11-30 10:04:50