Poniedziałek, 9 Grudzień, Imieniny: Anety, Leokadii, Wiesława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Bójka pod klubem, 29-latek uderzony siekierą?


29-letni mieszkaniec gminy Szczytno został ciężko ranny przed jednym z pubów w Szczytnie znajdujących się przy ulicy Warszawskiej. Według naszych informacji, miał zostać uderzony siekierą w głowę.Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Przed jednym z klubów doszło do nieporozumienia pomiędzy kilkoma bawiącymi się tam osobami. W trakcie sprzeczki 29-letni mężczyzna został ranny w głowę. Informacja Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego, która przyszła do ratowników ze Szczytna brzmiała przerażająco – mężczyzna miał zostać uderzony siekierą w głowę.

 

 

- Miał ranę głowy oraz ramienia, był przytomny, po zaopatrzeniu został przewieziony do szpitala wojewódzkiego w Olsztynie – mówi Grzegorz Achremczyk, koordynator ratownictwa medycznego w naszym powiecie. - Mężczyzna trafił od razu na stół operacyjny.

 


Okoliczności tego dramatu wyjaśniają policjanci. Na razie nie potwierdzają, czy rzeczywiście mężczyzna został uderzony siekierą.

 

- Zabezpieczyliśmy ślady oraz monitoring – mówi Anna Walerzak ze szczycieńskiej policji. - Wyjaśniamy wszystkiej okoliczności tego zdarzenia. Tyle na razie mogę powiedzieć.

 

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu. Fot. policja.pl

Więcej w papierowym wydaniu "Tygodnika Szczytno".Komentarze do artykułu

Napisz

Powiązane wydarzenia


Komentarze