Wtorek, 23 Kwiecień
Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha -

Blisko punktu w Rucianem

Blisko wywalczenia pierwszego wyjazdowego punktu był szczycieński MKS, który przegrał na boisku w Rucianem 1:2. Drużynę ze Szczytna ponownie poprowadził Piotr Gregorczyk, który w tygodniu zastąpił na trenerskim stołu dotychczasowego szkoleniowca Zdzisława Moczydłowskiego....

MKS RUCIANE NIDA – MKS SZCZYTNO 2:1 (0:0)

1:0 – (50), 2:0 – (52), 2:1 – Wojciec Kuchna (68)

SZCZYTNO: Mikulak – Kuchna, Łoński, M. Dudziec, Zaborowski, Zyśk, Fraszka, Jasiński, C. Trzebiński, Woźniak, Wnuk

CZERWONA KARTKA: Micał Zyśk (65, za drugą żółtą)

MKS na spotkanie wyjazdowe tradycyjnie już wyjechał w mocno osłabionym składzie. Tym razem brak kilku czołowych graczy zmusił nowego-starego szkoleniowca do wystawienia w polu rezerwowego bramkarza Przemysława Fraszki. Do składu powrócił natomiast kontuzjowany wcześniej doświadczony defensor Radosław Łoński. Szczycieński zespół, mimo osłabień, dzielnie stawiał gospodarzom opór w pierwszej części. Niestety, na początku drugiej miejscowi szybko zdobyli dwie bramki.

Kilka minut później za drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę boisko musiał opuścić Michał Zyśk. Grający w osłabieniu goście nie zamierzali jednak składać broni i w 68 minucie za sprawą Wojciecha Kuchny złapali kontakt z przeciwnikiem. Niestety, pomimo prób i starań drużyny ze Szczytna nie udało się już doprowadzić do wyrównania.

POZOSTAŁE WYNIKI: Pojezierze Prostki – Mazur Wydminy 1:1, Śniardwy Orzysz – Reduta Bisztynek 3:0, Start Kruklanki – Mrągowia Mrągowo 2:1, Salęt Boże – Olimpia Miłki 6:2.