Środa, 8 Kwiecień, Imieniny: Amadeusza, Cezaryny, Juliany -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Błękitni z kolejnym trenerem


Rafał Głodzik został trenerem bramkarzy w klubie Błękitni Pasym. Ma za sobą doświadczenie zarówno jako piłkarz, jak i trener. O swej piłkarskiej drodze mówi w krótkim wywiadzie.



Ostatni mecz zagrałeś w 2012 roku. W tym czasie pozostałeś przy piłce czy zająłeś się czymś innym?

 

 

Zrobiłem sobie krótki roczny odpoczynek od piłki. Wkrótce rozpocząłem jednak zajęcia z bramkarzami w Szczytnie, najpierw w Redzie, a potem w SKS-ie. Zajmowałem się tym do tej pory, choć zdarzały się też krótkie przerwy od zajęć, ale co najwyżej półroczne. Żadnej drużyny sam nie prowadziłem, wolę skupić się na pracy z bramkarzami, bo w tym się najlepiej czuję.

 

 

Część kibiców była zaskoczona twoim powrotem, bo kojarzą Cię z boiska jako stopera, a wracasz jako trener bramkarzy.

 

 

To jest trochę ciekawa historia, ponieważ na najwyższym poziomie to grałem jako bramkarz, ale jednak dłużej grałem w polu. Gwardia Szczytno była wtedy bardzo silną drużyną, grała w starej III lidze i trafiłem do klubu jako bramkarz. Grałem na bramce do czasu poważnej kontuzji, potem miałem trochę zawirowań prywatnych i wyjechałem z kraju.


Reklama

 

 

Kiedy więc zacząłeś grać w polu?

 

 

Gdy wróciłem do Polski to postanowiłem jeszcze pokopać i okazało się, że poziom w klasie okręgowej jest taki, że mogę sobie poradzić w niej jako zawodnik w polu. Chciałem trochę się poruszać, a okazało się, że mogę bez problemu występować w ligowych meczach.

 

 

W Błękitnych chcesz skupić się tylko na szkoleniu bramkarzy?

 

 

Na ten moment jesteśmy umówieni na samo szkolenie bramkarzy. Jeżeli trener Patryk Malanowski będzie potrzebował mojej pomocy w innym zakresie i będę mógł to zrobić, to wtedy tej pomocy udzielę. Jeżeli będzie potrzebne dodatkowe wsparcie, to może na mnie wtedy liczyć.

Reklama

 

Śledziłeś teraz na bieżąco wyniki Błękitnych?

 

 

Orientuję się oczywiście, że to czołowa drużyna klasy okręgowej, ma aspiracje na awans do IV ligi i jest na dobrej drodze, by to uczynić. Nie sprawdzałem co tydzień wyników, ale wiedziałem, że są na szczycie tabeli.

 

Rozmawiał Paweł Sławiński



Komentarze do artykułu

Rysiek z klanu

Błękitnych już dawno powinni zlikwidować. Oni pojęcia o graniu nie mają

Napisz

Powiązane wydarzenia

  • Środa, 2020-03-04 19:35:54

Policja z kolejnym samochodem

  • Niedziela, 2019-11-17 19:37:21

Błękitni utrzymują prymat i... emocje

  • Piątek, 2018-11-16 10:18:08

Błękitni czekają na powrót „rannych”

  • Środa, 2018-03-07 14:06:59

Błękitni zbroją się do wiosny

  • Poniedziałek, 2017-10-16 14:09:48

„Dwójka” z kolejnym certyfikatem

Reklama


Komentarze

  • Pandemia połączyła „powiatówkę” ze „szkółką” (zdjęcia)
    Oni mogą wszystko ty niewolniku masz się dostosować i nie wychodzić z domu

    Polak


    2020-04-08 17:28:37
  • Mieszkańcy kupili respirator szpitalowi
    Ci w 10 dali 9 tys., ale Ci pozostali od Razem raptem rzucili się na pralko-suszarkę za może 2-3 tys.

    Obserwator


    2020-04-08 17:24:37
  • Nowe procedury i namioty do triażu przed szpitalami w regionie
    Zielony namiot w Szczytnie postawiło Wojsko :-)

    Dominik Górski


    2020-04-08 16:44:30
  • Złamał kwarantannę domową, a inni zakaz przemieszczania
    Jest taka wzmianka o ochronie zdrowia i życia i każdy kto na taki uszczerbek kogoś naraża zwłaszcza świadomie odpowiada za to karnie. Za świadomie rozpowszechnianie AIDS grozi odpowiedzialności karna , nie widzę czemu ma nie przy korona wirusie zwłaszcza że moja mama jest w grupie podwyższonego ryzyka . Jak i wiele inny osób. Ja cały czas robię zakupy by ona nie wychodziła z domu.


    2020-04-08 16:40:05
  • Mieszkańcy kupili respirator szpitalowi
    ps. Zbiórka nadal trwa :)

    Dominik Górski


    2020-04-08 16:31:27
  • Nocne kolejki do miejskiego żłobka
    Jeżeli zwolniło się 34 miejsca w żłobku, a podań złożono 60, w tym 10 z terenu Gminy Wiejskiej Szczytno (nieuprawnionych), to znaczy, że brak jest miejsc dla 16. dzieciaków. Skąd więc mowa o tym, że brakuje 22. miejsc? Z drugiej strony to straszne, że tylko 50. dzieciaków ma trafić do żłobka - tzn., że przyrost naturalny w Szczytnie jest słabiutki. I tylko otwarcie się na Gminę Wiejską (pod stołem, nieoficjalnie) może utrzymać żłobek w Szczytnie utrzymać. Tak bywa szkołach wiejskich, gdzie dzieci są \"podkradane\", aby utrzymać ich funkcjonowanie.

    Krajan


    2020-04-08 16:21:04
  • Mieszkańcy kupili respirator szpitalowi
    No i widzicie - 55 tys. zebranych na respirator przez mieszkańców miasta, A tych 21. radnych, co kosztują tychże mieszkańców od 35,7 tys. do 40 tys. zł miesięcznie - to się teraz chowają za tablety i zrzucają się tylko na 9 tys. ze swoich diet. Brzydko.

    Śmieszek


    2020-04-08 15:43:35
  • Nowe procedury i namioty do triażu przed szpitalami w regionie
    To I dobźe

    Olek Dps Szczytno


    2020-04-08 14:21:36
  • Nocne kolejki do miejskiego żłobka
    Pan Mańkowski to świetny aktor, ale również bezczelny człowiek bez hamulców, empatii i zrozumienia. Osiągnął w jego przekonaniu szczyt, ale uwaga, bo ze szczytu i zaszczytu łatwo spaść....

    Iga


    2020-04-08 11:57:50
  • Złamał kwarantannę domową, a inni zakaz przemieszczania
    Wszyscy ukarani rażąco naruszyli przepisy zabraniające swobodnego przemieszczania się - nie ma takich przepisów. Są tylko zalecenia i rekomendacje. A za to karać nie można. Znów ktoś chce się wykazać, kosztem kieszeni zwykłego obywatela. Odmawiać przyjęcia mandatów i niech sąd rozstrzyga!

    wolf


    2020-04-08 11:47:24