Środa, 26 Luty, Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Reklama


Reklama

Błękitni z kolejnym trenerem


Rafał Głodzik został trenerem bramkarzy w klubie Błękitni Pasym. Ma za sobą doświadczenie zarówno jako piłkarz, jak i trener. O swej piłkarskiej drodze mówi w krótkim wywiadzie.Ostatni mecz zagrałeś w 2012 roku. W tym czasie pozostałeś przy piłce czy zająłeś się czymś innym?

 

 

Zrobiłem sobie krótki roczny odpoczynek od piłki. Wkrótce rozpocząłem jednak zajęcia z bramkarzami w Szczytnie, najpierw w Redzie, a potem w SKS-ie. Zajmowałem się tym do tej pory, choć zdarzały się też krótkie przerwy od zajęć, ale co najwyżej półroczne. Żadnej drużyny sam nie prowadziłem, wolę skupić się na pracy z bramkarzami, bo w tym się najlepiej czuję.

 

 

Część kibiców była zaskoczona twoim powrotem, bo kojarzą Cię z boiska jako stopera, a wracasz jako trener bramkarzy.

 

 

To jest trochę ciekawa historia, ponieważ na najwyższym poziomie to grałem jako bramkarz, ale jednak dłużej grałem w polu. Gwardia Szczytno była wtedy bardzo silną drużyną, grała w starej III lidze i trafiłem do klubu jako bramkarz. Grałem na bramce do czasu poważnej kontuzji, potem miałem trochę zawirowań prywatnych i wyjechałem z kraju.


Reklama

 

 

Kiedy więc zacząłeś grać w polu?

 

 

Gdy wróciłem do Polski to postanowiłem jeszcze pokopać i okazało się, że poziom w klasie okręgowej jest taki, że mogę sobie poradzić w niej jako zawodnik w polu. Chciałem trochę się poruszać, a okazało się, że mogę bez problemu występować w ligowych meczach.

 

 

W Błękitnych chcesz skupić się tylko na szkoleniu bramkarzy?

 

 

Na ten moment jesteśmy umówieni na samo szkolenie bramkarzy. Jeżeli trener Patryk Malanowski będzie potrzebował mojej pomocy w innym zakresie i będę mógł to zrobić, to wtedy tej pomocy udzielę. Jeżeli będzie potrzebne dodatkowe wsparcie, to może na mnie wtedy liczyć.

Reklama

 

Śledziłeś teraz na bieżąco wyniki Błękitnych?

 

 

Orientuję się oczywiście, że to czołowa drużyna klasy okręgowej, ma aspiracje na awans do IV ligi i jest na dobrej drodze, by to uczynić. Nie sprawdzałem co tydzień wyników, ale wiedziałem, że są na szczycie tabeli.

 

Rozmawiał Paweł SławińskiKomentarze do artykułu

Rysiek z klanu

Błękitnych już dawno powinni zlikwidować. Oni pojęcia o graniu nie mają

Napisz

Powiązane wydarzenia

 • Niedziela, 2019-11-17 19:37:21

Błękitni utrzymują prymat i... emocje

 • Piątek, 2018-11-16 10:18:08

Błękitni czekają na powrót „rannych”

 • Środa, 2018-03-07 14:06:59

Błękitni zbroją się do wiosny

 • Poniedziałek, 2017-10-16 14:09:48

„Dwójka” z kolejnym certyfikatem

 • Piątek, 2016-03-04 10:38:58

Bukowiecki najlepszym trenerem

Reklama


Komentarze

 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Do Jacek. Po co Tobie plac zabaw, dołki na d jeziorem nie wystarczą? Jak do tej pory jedyne działanie Pana Burmistrza zakończone niekoniecznie sukcesem. Kiedyś jak piasek w dołku był świeży widziałem tam \"coś robiącego\" kota. Więc w jakimś stopniu okazał się być przydatny. Ale sukces , sukces, znowu sukces.

  dr


  2020-02-26 14:57:37
 • Wilczek zajmie się drogami powiatowymi
  Człowiek od wszystkiego

  Łukasz


  2020-02-26 12:01:58
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Ta rasa psa wcale nie musi być groźna. Zależy to tylko wyłączenie od wychowania. Sama mam psa rasy american bully jest też niby groźnym psem. A wcale zupełnie tak nie jest, jest łagodny i uwielbia dzieci. Nie była to żadna winna właścicieli, ponieważ psy często nawet potrafią uciec/wyrwać się że smyczy to normalne, a z podwórka jeszcze łatwiej mają do ucieczki. To tylko i wyłączenie tego mordercy, powinien zostać bardzo ukarany. Pies jest czasem lepszy niż nie jeden człowiek. Potrafi więcej zrozumieć wysłuchać i kochasz szczerze. Współczuję bardzo.. :(

  Czytelnik3


  2020-02-26 11:43:12
 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Hehehehe, trzeba sie pokazać, żeby mieszkańce miasta kojarzyli z tym co \"dobre\". A plac zabaw(i nie tylko) przy ulicy Solidarności czeka :)

  Jacek


  2020-02-26 09:41:14
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Po Szczycionku też biega taki słodziak....

  Norbert


  2020-02-26 08:45:27
 • Kino w Galerii Jurand wraca do historii
  Ujawnił się dawno nie widziany Pan Burmistrz. Wygląda na to , że kino w galerii , to także zasługa Pana Burmistrza. Lans, lans i parcie na szkło.

  dr


  2020-02-26 08:43:17
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Czytelnik - co ty pie@#$%isz . Wcześniej puszczali psa i nic się nie działo, nie robił ludziom krzywdy: - \" Dzieci z Małdańca ją uwielbiały. Bawiły się z nią, całowały, przytulały... \" - \" Właścicielka suczki przyznaje, że Rouse potrafiła czasem uciec z posesji. Ale nigdy nikogo nie ugryzła, czy pogoniła, nie było w niej agresji – mówi. - Najczęściej odnajdywaliśmy ją przy sklepie, gdzie bawiła się z dziećmi. \" Jeśli pies nie stanowi zagrożenia to czemu nie mogłby biegać sam? \" Miała jedynie słabość do kur \" - jedyna wada psa. Wina tylko i wyłącznie tej parówy która pociągnęła za spust. Wielki bohater k@#$a \"Widać sąsiadom cierpliwość się skończyła\" do psa który nie był agresywny? Sąsiedzi jacyś po@#$^ni. Drogi \"strzelcu\" mam nadzieje, że coś ci się przytrafi i będziesz cierpiał tak jak teraz właściciele Rouse. RiP

  Łukasz Łukasz


  2020-02-26 08:34:42
 • Śmiertelny postrzał, mordercy Rouse szuka policja
  Całą odpowiedzialność za to co się stało ponoszą właściciele i to ich bym ukarał, amstaf swobodnie biegający po wsi - skandal. Jak się ma psa to trzeba się nim zajmować. Wszyscy we wsi się z psem bawili, dzieci pod sklepem - to jakieś żarty ?. Szkoda psa i przykre że trafił na takiego właściciela.

  Lubię psy.


  2020-02-26 07:43:30
 • Centrum w szkole i w budżecie
  \"Nasze plany inwestycyjne może nie wyglądają obecnie jakoś mocno imponująco, ale to efekt budźetowego „modelu”, jaki stosujemy od lat, a właściwie od czasu, gdy jestem burmistrzem\" - te tłumaczenia są troszkę żenujące, nie uważa pan panie burmistrzu? Czyżby zauważył pan wyraźny spadek swojego zaangażowania? I tu przyznam panu rację. Myślenie \"byle do końca kadencji\" daleko nas mieszkańców nie zaprowadzi. Szkoda, że zaufałam.

  Krysia


  2020-02-26 07:24:58
 • Nowe nadzieje na obwodnicę (komentarze)
  Jaka obwodnica ? To dopiero plan planów, a może tylko kiełbasa wyborcza. Gdyby nawet miała być to proces wieloletni. A planów to jeszcze w ministerstwie nie znają, no chyba że Jarek wie (on wie wszystko) ale nie powie.

  Do Janek


  2020-02-26 06:57:32

Reklama