Niedziela, 19 Wrzesień
Imieniny: Ireny, Irminy, Stanisława -

Reklama


Reklama

Błękitni bez punktowego przychodu


Kolejny mecz i kolejna wysoka przegrana drużyny Błękitnych Pasym. Podopieczni Patrycjusza Malanowskiego w meczu drugiej kolejki warmińsko-mazurskiej czwartej ligi, ugościli na własnym stadionie MKS Mrągowię Mrągowo, z którą przegrali 0:5.



Choć bukmacherskie zakłady wskazywały gospodarza jako faworyta tego spotkania, to myśli o trzech punktach rozwiał hattrick w wykonaniu Mahamadou Baha z Mrągowi Mrągowo. Wychowanek Stomilu Olsztyn w ciągu 27 minut aż trzykrotnie umieścił piłkę w bramce Błękitnych, z łatwością wymijając stoperów.

- W ostatnich dwóch meczach w naszym wykonaniu padło dużo błędów w obronie, a w lidze, która sprawia mocne wrażenie i gdzie trzeba walczyć o swoje w każdym meczu, popełnianie ich jest niedopuszczalne - mówi trener Błękitnych. - Mamy problemy z koncentracją i zaangażowaniem. Widoczne są spore luki w defensywie oraz w środku pola, przez które przeciwnik po prostu przechodzi. Musimy zacząć się budzić i zdobywać punkty.


Reklama

 

Skład zespołu: Bartosz Nosowicz, Kamil Świercz, Grzegorz Stańczak (46' M. Balcerzak), Dawid Mikulak, Patrycjusz Malanowski, Kamil Kępka (46' R. Malanowski), Arkadiusz Sokołowski (84' O. Czaplicki), Rafał Miara, Szymon Nakielski (70' M. Duplicki), Gabriel Sachajczuk, Jakub Kulesik.

 

LKS BŁĘKITNI PASYM 0:5 MKS MRĄGOWIA MRĄGOWO

0:1 - 13' Mahamadou Bah

0:2 - 28' Mahamadou Bah

Reklama

0:3 - 40' Mahamadou Bah

0:4 - 44' Wiktor Abramczyk

0:5 - 55' Dawid Pietkiewicz

 

DD

Fot: Wiesław Nosowicz



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Gminna szkoła w granicach miasta
    Jestem za, popieram w 100%!

    Weronika


    2021-09-19 19:09:52
  • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
    Sam zadajesz pytania , sam sobie odpowiadasz.

    Brawo XXX !!!


    2021-09-19 15:36:14
  • Będzie swoja woda
    Kiedy CAŁE JERUTKI dostąpią zaszczytu?

    Robert Częścik


    2021-09-19 13:26:06
  • Apel o szczepienia w gminie Rozogi
    Bo Rozogi są gminą z najmniejszą ilością bezmyślnego inwentarza ... :) Brawo Rozogi!!! Ciekawe czy szanowny wójt naganiacz, weźmie odpowiedzialność za konsekwencje dobrowolnego poddania się eksperymentowi medycznemu....no, Panie Kudrzycki, podpiszesz Pan papier, że w razie śmierci po szczepieniu, oddasz pan swoje życie?....NIE ... nie podpiszesz, bo i niby czemu, skoro decydując się na wyszczepienie, każdy podpisuje świadomie dobrowolną zgodę na udział w eksperymencie medycznym, czym zdejmuje odpowiedzialność ze zbrodniarzy przymuszających do dobrowolnego okaleczenia się.

    XXX


    2021-09-19 11:39:24
  • Stan prac w nowym żłobku sprawdzili radni
    Żenada żłobek w szkole

    Andrzej


    2021-09-19 08:01:04
  • Znamy oficjalne wyniki budżetu obywatelskiego. Kto wygrał?
    13 głosów na ławeczki fotowoltaiczne za 250 tysięcy ??!! Hahaha kpina jakaś! Szczytno ma taką potężną infrastrukture, że trzeba miasteczko rowerowe budować, zeby dzieci umialy po chodniku jechac ? Miałabyć rozbudowa SKATEPARKU ile było głosów pytam sie ? Ile lat jeszcze będziemy czekać na przeszkody, które były w projekcie uwzględnione 7 lat temu ??!! Przeszkoda co została postawiona już jest rozklepana jak schabowy za rok będzie sie nadawać tylko na opał jak legendarna rampa co siekierami rozebrana została a trzeba było tylko 2 deski na górze wymienić :) POZDRAWIAM

    Potężny LegwanZORD


    2021-09-18 23:07:50
  • Zbadali bagna georadarem, szukali zatopionego wozu bojowego (zdjęcia)
    W Dzwierzutach był kiedyś staw na środku miejscowosci z opowiesci dziadka prawdopodobnie ruscy żołnierze w zime chcieli czołgiem przejechać po lodzie i w efekcie lód pękł a czolg poszedl na dno teraz jest pod ziemia a jakies 30 lat temu niby bylo widac kawalek lufy tez można bylo by takim georadarem poszukać...

    Ms


    2021-09-18 07:55:41
  • 111 lat Banku Spółdzielczego w Szczytnie (zdjęcia)
    celebryci na pierwszym planie...

    gość


    2021-09-18 06:21:39
  • Będzie krócej i szybciej do Olszyna? Coraz bliżej przebudowy drogi (zdjęcia)
    Za 100 lat ????????????

    Follower


    2021-09-17 19:38:00
  • Pięć medali Juranda Szczytno
    Bo byłoby trudno biegać w habicie czy innej kiecce od szczęki po dolne paznokcie. Na szczęście Szczytno to nie Kabul (jeszcze).

    massakra


    2021-09-17 15:28:24