Sobota, 29 Styczeń
Imieniny: Franciszka, Konstancji, Salomei -

Reklama


Reklama

Błękitni bez punktowego przychodu


Kolejny mecz i kolejna wysoka przegrana drużyny Błękitnych Pasym. Podopieczni Patrycjusza Malanowskiego w meczu drugiej kolejki warmińsko-mazurskiej czwartej ligi, ugościli na własnym stadionie MKS Mrągowię Mrągowo, z którą przegrali 0:5.



Choć bukmacherskie zakłady wskazywały gospodarza jako faworyta tego spotkania, to myśli o trzech punktach rozwiał hattrick w wykonaniu Mahamadou Baha z Mrągowi Mrągowo. Wychowanek Stomilu Olsztyn w ciągu 27 minut aż trzykrotnie umieścił piłkę w bramce Błękitnych, z łatwością wymijając stoperów.

- W ostatnich dwóch meczach w naszym wykonaniu padło dużo błędów w obronie, a w lidze, która sprawia mocne wrażenie i gdzie trzeba walczyć o swoje w każdym meczu, popełnianie ich jest niedopuszczalne - mówi trener Błękitnych. - Mamy problemy z koncentracją i zaangażowaniem. Widoczne są spore luki w defensywie oraz w środku pola, przez które przeciwnik po prostu przechodzi. Musimy zacząć się budzić i zdobywać punkty.


Reklama

 

Skład zespołu: Bartosz Nosowicz, Kamil Świercz, Grzegorz Stańczak (46' M. Balcerzak), Dawid Mikulak, Patrycjusz Malanowski, Kamil Kępka (46' R. Malanowski), Arkadiusz Sokołowski (84' O. Czaplicki), Rafał Miara, Szymon Nakielski (70' M. Duplicki), Gabriel Sachajczuk, Jakub Kulesik.

 

LKS BŁĘKITNI PASYM 0:5 MKS MRĄGOWIA MRĄGOWO

0:1 - 13' Mahamadou Bah

0:2 - 28' Mahamadou Bah

Reklama

0:3 - 40' Mahamadou Bah

0:4 - 44' Wiktor Abramczyk

0:5 - 55' Dawid Pietkiewicz

 

DD

Fot: Wiesław Nosowicz



Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze

  • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
    W Portugalii i Izraelu ponad 90% populacji zaszczepione, a chorych więcej.i hospitalizacji też więcej, niż rok temu i dwa lata temu kiedy to wybuchło... niby.

    Rodak


    2022-01-29 08:54:18
  • O czerni, maskach i uśmiechach błyskawicznych – felieton Jerzego Niemczuka
    Panie Niemczuk widać pańskie nazwisko ma charakter niepolski to że jest Pan mieszkańcem powiatu nie stanowi żeby Pan pisał głupoty zajmij się człowieku swoim domkiem w Piecach i nie rozprawiaj o sprawach które cię przerastają

    Przyjaciel ludu


    2022-01-29 02:17:41
  • Do urzędu już bez gotówki
    No co - kurę trzeba przynieść!

    Śmieszek


    2022-01-28 23:33:54
  • Drogowy boom, przygotowują przetargi
    Zrobimy to za 4 miliony ????

    Marcin


    2022-01-28 21:48:50
  • Dni i Noce wracają do Szczytna
    Co za bzdura, łaskawy Mańkowski z łaskawym Kiersikowskim przywracają imprezę, która ma dłuższą tradycje niż ich kariera partyjna.

    Adrian


    2022-01-28 21:19:06
  • List do Redakcji – Tomasz Łachacz, Przewodniczący Rady Miejskiej w Szczytnie
    Panie Łachacz należy pogodzić się z porażkami gdyż Pana praca jako radnego jest nimi uslana. Zadbaj lepiej o podwyżki dla nauczycieli to twój domowy budżet się podniesie a sprawy trudne zostaw specjalistom.

    Dariusz


    2022-01-28 20:55:48
  • Dekanat urośnie w... parafie
    Przecież Wysocki chodząc, musiał ściągnąć po trzy stówy na granity i marmury, owieczki trzeba strzyc równo!!!

    XYZ


    2022-01-28 20:00:56
  • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
    Śmiech

    Krzyś


    2022-01-28 19:56:51
  • Szok! Policjant podejrzany o napad na bank w Rozogach
    Jakiś czas temu w lokalnej prasie :Marcin M. mówił że gmina Ruciane-Nida jest najspokojniejszą gminą w powiecie piskim. Mimo wszystko pracy nie brakuje. W wolnych chwilach znajdzie jednak czas na hobby, czyli wędkarstwo i wycieczki rowerowe. — Wygrana w plebiscycie jest dla mnie ogromną motywacją. Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy. Mieszkańcy obdarzyli mnie dużym zaufaniem. I mogę obiecać, że zrobię wszystko, by ich nie zawieść. Mam nadzieję, że będę dobrym dzielnicowym. Będę się starał pomoc każdemu, kto do mnie przyjdzie — dodaje. Warto również wspomnieć, że Marcin M. awansował podczas oficjalnych obchodów Święta Policji, które odbyły się 5 sierpnia, rok temu.

    Krzyś


    2022-01-28 19:55:07
  • Doktor Dominik Górski na "cenzurowanym"
    Według treści przysięgi lekarskiej i w pełni świadomy związanych z nim obowiązków przyrzekam: obowiązki te sumiennie spełniać; służyć życiu i zdrowiu ludzkiemu; według najlepszej mej wiedzy przeciwdziałać cierpieniu i zapobiegać chorobom, a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic, takich jak: rasa, religia, narodowość, poglądy polityczne, stan majątkowy i inne, mając na celu wyłącznie ich dobro i okazując im należny szacunek; nie nadużywać ich zaufania i dochować tajemnicy lekarskiej nawet po śmierci chorego; strzec godności stanu lekarskiego i niczym jej nie splamić, a do kolegów lekarzy odnosić się z należną im życzliwością, nie podważając zaufania do nich, jednak postępując bezstronnie i mając na względzie dobro chorych; stale poszerzać swą wiedzę lekarską i podawać do wiadomości świata lekarskiego wszystko to, co uda mi się wynaleźć i udoskonalić. Niestety, ale na takich prowincjach jak Szczytno lekarz poprzez rutyny zapomina co przysięgał robić. Kwestia szczepień jest rzeczą indywidualna można promować ale nie przymuszać. I skończcie te teorie spiskowe oparte na wymysłach, bez twardych dowodów.

    Prawda jest taka ze


    2022-01-28 18:32:48