Reklama


Reklama

Biżuteria zrodzona z pasji do... kamieni (zdjęcia)


Jej wysublimowane piękno i szyk sprawdzają się przy każdej okazji. Zarówno w tej oficjalnej, jak i jako dodatek do codziennej stylizacji. Biżuteria marki Ram Art by Magdalena Rapacka powstaje z pasji do wyjątkowych kamieni. Ręczne wyroby jubilerskie z niezwykłymi larimarami, czaroitami, czy labradorytami pieszczą zmysły. Przyciągają wzrok każdej kobiety, jak i mężczyzny poszukującego wyjątkowych prezentów. Galeria Ram Art mieści się w Szczytnie i zaprasza - ulica 1 Maja 12/1.Magdalena Rapacka to 32-letnia gdańszczanka, która po latach zamieszkiwania w Warszawie zakochała się w naszym powiecie.

 

- Schroniliśmy się tu z mężem przed wielkomiejskim hałasem – śmieje się. - Chcieliśmy żyć, a nie wyłącznie być w pracy. Szczytno znaliśmy, bo często przyjeżdżaliśmy tu wypoczywać. To przepiękne okolice. W podszczycieńskiej wsi znaleźliśmy swój ziemski raj - las, jezioro, ciszę...

 

 

Galeria Ram Art

by Magdalena Rapacka

Punkt stacjonarny – Szczytno, ul. 1 Maja 12/1

tel 512 - 047 - 518

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-15

Doskonały prezent

 

 

Pani Magdalena ma jeszcze jedną pasję: kocha kamienie naturalne. Sprowadza je z całego świata. Wprowadza na polski rynek. A z tych najpiękniejszych i najbardziej unikatowych robi niezwykłą biżuterię.

 

- Każda jest inna, niepowtarzalna, bo wykonana ręcznie i z sercem – mówi. - To doskonały prezent na każdą okazję. W naszej galerii znajdziecie państwo kolczyki, pierścionki, wisiory, bransolety, czy całe komplety biżuterii. Każdy egzemplarz jest egzotyczny, wartościowy i niepowtarzalny.

 

 

Unikatowe kamienie

 

W ofercie znajduje się około 200 gatunków najróżniejszych kamieni, z których tworzona jest biżuteria. W tym te unikatowe, takie jak larimar, który wydobywany jest tylko w jedynym miejscu na świecie. Dokładnie na Dominikanie. Nie mniej cenny jest również czaroit – kamień, którego złoża są niemal wyczerpane, w związku z czym jest on bardzo trudno osiągalny. Pochodzi z Rosji.

Kobietom podobają się też magiczne labradoryty, które zmieniają swoją barwę w zależności od rodzaju i kąta padania światła.

 

Pojedyncze egzemplarze

 

- Takich niezwykłych, pojedynczych egzemplarzy mamy w naszej galerii sporo – mówi Magdalena Rapacka. - Każda kobieta może być pewna, że nikt nie będzie miał identycznej biżuterii. Co więcej, jeśli Klient sobie zażyczy, jesteśmy w stanie wspólnie zaprojektować i wytworzyć niepowtarzalne precjoza z kamieniami z naszej wyjątkowej kolekcji.

 

 

Jak przyznaje pani Magdalena w kamieniach zakochała się, bo każdy jest inny, w każdym można dostrzec coś magicznego. - Fossil snake skin wygląda jak skóra węża, kwarce dendrytowe to przepiękne obrazy, mamy taki, który przypomina obraz Chełmońskiego, tak maluje natura – uśmiecha się Magdalena Rapacka. - Tu nie ma nic do poprawy. Idealne, niepowtarzalne, magiczne. Gorąco zapraszam do naszej galerii, niech każdy sam to oceni.

 

Galerii Ram Art w Szczytnie

 

W Galerii Ram Art nie ma dwóch identycznych okazów. - Bo nie ma takiej możliwości, aby jakiś kamień się powtórzył – mówi pani Magdalena. - Kamienie oprawiamy w srebrze, które niekiedy złocimy. Nasze prace są na każdą kieszeń, bo ceny zaczynają się już od 50 zł. Wszystko jest naszym autorskim pomysłem. Dlatego daje to gwarancje na oryginalny, niepowtarzalny prezent. Ze względu na niedawne otwarcie, opóźnione znacznie przez pandemię, do 15 września oferujemy atrakcyjne rabaty na wybrane egzemplarze. Od ręki dostępnych jest kilkaset wyrobów.

 

Galeria Ram Art

by Magdalena Rapacka

Punkt stacjonarny – Szczytno, ul. 1 Maja 12/1

tel 512 - 047 - 518

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-15Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Pozazdrościć gospodarza. Niestety w Szczytnie tylko stanowiska wędkarskie nad Małym Domowym i ruiny zamku. Ulica 1-go Maja- slumsy, wygódki na korytarzu dla całego piętra wspólne. Wszyscy tylko rozkładają ręce- \" sie nie da\". Teraz będzie jeszcze - to przez covid.

  dr


  2021-01-19 07:51:46
 • Restauracja kamienic za ponad milion
  Bardzo interesujący artykuł w którym wypowiedział się burmistrz Wielbarka na temat renowacji zabytków hm ciekawe to jest mam tylko nadzieję że te podniesienie podatków i opłat za odpady komunalne z innych rodzin nie są właśnie uwzględnione w tym przypadku bo jeśli my mieszkańcy innych ulic mamy dokładać się do reszty odnowy tego budynku to pan Burmistrz kpi sobie i niech da mi na piśmie że się mylę co do tego jeżeli dobrze myślę i z nas będą ściągane pieniądze do odnowy to jest wyłudzenie i obciążenie kosztami innych mieszkańców miasta.A jeżeli ma tak być to może zamiast premi i trzynastek wyjazdów na wczasy dla swoich pracowników z urzędu miasta przeznaczyć na renowację tak było by sprawiedliwie.

  Mała


  2021-01-19 05:55:34
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  Moja kochana szwagierka też była zagorzałą przeciwniczką szczepienia. Nic i nikt nie był w stanie jej przekonać. Myślała, że jest młoda i silna. Aż ją covid sponiewierał i nagle ją olśniło.

  X-Men


  2021-01-19 00:26:35
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  To ja chcę jeszcze bronchoskop! Po rtg, rm i ct - to podobno ostatnia deska diagnozy co się dzieje w płucach. Jak ktoś już miał gastroskopię, kolonoskopię - to i bronchoskopia mu nie będzie straszna. No to co chłopaki?! Zawalczycie o to?

  Pacjent


  2021-01-18 17:26:28
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  Wczesna diagnostyka CT pozwala na odpowiednią kwalifikację i rozpoczęcie tlenoterapii przed wystąpieniem zbyt zaawansowanych zmian w układzie oddechowym. W tym sensie tomografia ratuje życie. Nie czytajcie wpisów płaskoziemców.

  Dr


  2021-01-17 06:10:03
 • W Szczytnie ruszyły szczepienia przeciw covid19 (zdjęcia)
  do Mirek...racja. Ciekawi mnie, jak tam nasza Pani Dyrektor czuje się w roli króliczka doświadczalnego :D właściwe to ciekawi mnie, czy Ona jeszcze coś czuje ... sporo osób, w tym lekarze, wymiękło po pierwszym zastrzyku i z niewyjaśnionych przyczyn zmarło [*] oczywiście nikt nie posądza o to,\"szczepionki\" Pfizera... przecież ona jest bezpieczna.

  kroll


  2021-01-16 21:07:28
 • Ratownicy przyjęli szczepionkę i... zachorowali na covid19
  do OloBolO - dokładnie tak i dlatego, że amantadyna zawsze była i nadal jest niezwykle skuteczna w leczeniu grypy typu A, (która obecnie nazywa się Covid) nasz wspaniały rząd postanowił ograniczyć jej sprzedaż, wprowadzając reglamentację :) tu nie chodzi o to, żebyśmy byli zdrowi, tylko żebyśmy pozwolili się wyszczepić.

  Patek


  2021-01-16 20:52:39
 • Pożar domu przy ulicy Olsztyńskiej w Pasymiu
  Witam. W imieniu rodziny prosimy o najmniejsza pomoc, albo udostępnienie innym https://zrzutka.pl/xna66k

  M. P


  2021-01-16 19:24:30
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  Zgadza się. Chiński produkt. Firma istnieje 10 lat na świecie. Nie sprawdzona na rynku europejskim. Kolejny eksperyment na żywym organizmie... ręce opadają.

  Spec


  2021-01-16 18:45:46
 • Tomograf dotarł do szpitala, pomoże ratować życie chorych na covid19 (zdjęcia)
  Do \"lekarza\"- chcialem Panu powiedzieć że większość tomografów komputerowych jest chińskiej produkcji . Koszt jego produkcji jest tam po prostu o wiele niższy niż w innych krajach. A co do firmy to aparat jest bardzo dobrej jakości i na pewno pomoże mieszkańcom Szczytna w walce z Covid19.

  Technik


  2021-01-16 18:09:34