Reklama


Reklama

Biżuteria zrodzona z pasji do... kamieni (zdjęcia)


Jej wysublimowane piękno i szyk sprawdzają się przy każdej okazji. Zarówno w tej oficjalnej, jak i jako dodatek do codziennej stylizacji. Biżuteria marki Ram Art by Magdalena Rapacka powstaje z pasji do wyjątkowych kamieni. Ręczne wyroby jubilerskie z niezwykłymi larimarami, czaroitami, czy labradorytami pieszczą zmysły. Przyciągają wzrok każdej kobiety, jak i mężczyzny poszukującego wyjątkowych prezentów. Galeria Ram Art mieści się w Szczytnie i zaprasza - ulica 1 Maja 12/1.Magdalena Rapacka to 32-letnia gdańszczanka, która po latach zamieszkiwania w Warszawie zakochała się w naszym powiecie.

 

- Schroniliśmy się tu z mężem przed wielkomiejskim hałasem – śmieje się. - Chcieliśmy żyć, a nie wyłącznie być w pracy. Szczytno znaliśmy, bo często przyjeżdżaliśmy tu wypoczywać. To przepiękne okolice. W podszczycieńskiej wsi znaleźliśmy swój ziemski raj - las, jezioro, ciszę...

 

 

Galeria Ram Art

by Magdalena Rapacka

Punkt stacjonarny – Szczytno, ul. 1 Maja 12/1

tel 512 - 047 - 518

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-15

Doskonały prezent

 

 

Pani Magdalena ma jeszcze jedną pasję: kocha kamienie naturalne. Sprowadza je z całego świata. Wprowadza na polski rynek. A z tych najpiękniejszych i najbardziej unikatowych robi niezwykłą biżuterię.

 

- Każda jest inna, niepowtarzalna, bo wykonana ręcznie i z sercem – mówi. - To doskonały prezent na każdą okazję. W naszej galerii znajdziecie państwo kolczyki, pierścionki, wisiory, bransolety, czy całe komplety biżuterii. Każdy egzemplarz jest egzotyczny, wartościowy i niepowtarzalny.

 

 

Unikatowe kamienie

 

W ofercie znajduje się około 200 gatunków najróżniejszych kamieni, z których tworzona jest biżuteria. W tym te unikatowe, takie jak larimar, który wydobywany jest tylko w jedynym miejscu na świecie. Dokładnie na Dominikanie. Nie mniej cenny jest również czaroit – kamień, którego złoża są niemal wyczerpane, w związku z czym jest on bardzo trudno osiągalny. Pochodzi z Rosji.

Kobietom podobają się też magiczne labradoryty, które zmieniają swoją barwę w zależności od rodzaju i kąta padania światła.

 

Pojedyncze egzemplarze

 

- Takich niezwykłych, pojedynczych egzemplarzy mamy w naszej galerii sporo – mówi Magdalena Rapacka. - Każda kobieta może być pewna, że nikt nie będzie miał identycznej biżuterii. Co więcej, jeśli Klient sobie zażyczy, jesteśmy w stanie wspólnie zaprojektować i wytworzyć niepowtarzalne precjoza z kamieniami z naszej wyjątkowej kolekcji.

 

 

Jak przyznaje pani Magdalena w kamieniach zakochała się, bo każdy jest inny, w każdym można dostrzec coś magicznego. - Fossil snake skin wygląda jak skóra węża, kwarce dendrytowe to przepiękne obrazy, mamy taki, który przypomina obraz Chełmońskiego, tak maluje natura – uśmiecha się Magdalena Rapacka. - Tu nie ma nic do poprawy. Idealne, niepowtarzalne, magiczne. Gorąco zapraszam do naszej galerii, niech każdy sam to oceni.

 

Galerii Ram Art w Szczytnie

 

W Galerii Ram Art nie ma dwóch identycznych okazów. - Bo nie ma takiej możliwości, aby jakiś kamień się powtórzył – mówi pani Magdalena. - Kamienie oprawiamy w srebrze, które niekiedy złocimy. Nasze prace są na każdą kieszeń, bo ceny zaczynają się już od 50 zł. Wszystko jest naszym autorskim pomysłem. Dlatego daje to gwarancje na oryginalny, niepowtarzalny prezent. Ze względu na niedawne otwarcie, opóźnione znacznie przez pandemię, do 15 września oferujemy atrakcyjne rabaty na wybrane egzemplarze. Od ręki dostępnych jest kilkaset wyrobów.

 

Galeria Ram Art

by Magdalena Rapacka

Punkt stacjonarny – Szczytno, ul. 1 Maja 12/1

tel 512 - 047 - 518

Czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-15Komentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze