Wtorek, 18 Czerwiec, Imieniny: Laury, Leszka, Marcjana -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Będzie więcej policjantów w okolicach plaży i mola


Od 20 czerwca ruszą w Szczytnie dodatkowe patrole policji. Porozumienie w tej sprawie podpisali burmistrz Krzysztof Mańkowski i Komendant Powiatowy Policji w Szczytnie Arkadiusz Napiórkowski.Oprócz regularnych służb w naszym mieście będą pojawiały się dodatkowe patrole – głównie piesze i na rowerach.

 

- Szczególną uwagę będą one zawracały na osoby niszczące mienie – mówi pełniący obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Szczytnie Arkadiusz Napiórkowski. - Z rozmowy z burmistrzem wiem, że dochodzi tu do aktów wandalizmu.

 

Te słowa potwierdza burmistrz Mańkowski.

 

- Już po udostępnieniu mola kilka rzeczy zostało zniszczonych, podpalonych – wylicza burmistrz. - To przykre, bo wydaje mi się, że nam wszystkim powinno zależeć na tym, aby samo molo, czy plaża i jej okolice były miejscem fajnego odpoczynku, a nie aktów wandalizmów. Każdy chce przecież wypoczywać w uporządkowanym, ładnym i bezpiecznym miejscu.


 

Molo, po przebudowie, jest już udostępnione do użytku, ale jego uroczyste otwarcie przewidziano na sobotę, 22 czerwca. Nie zabraknie atrakcji.Komentarze do artykułu

Rafal

No i tym samym wiecej mandatow dla mieszkanców za jazde rowerem bez swiateł, picie zimnego piwa w gorący dzień na plaży... Dziekujemy ci burmistrzu Mańkowski i przewodniczącemu rady Łachaczowi Tomaszawi za ten piekny gest w stronę mieszkańców

dr

No nie popatrzcie, znowu załatwił. On to może. A jaki przystojny jest nasz Pan Burmistrz. I harcerstwo reaktywuje , ruiny zrewitalizuje, jezioro zarybi- to jest to.

Napisz


Komentarze