Środa, 24 Kwiecień, Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha -
Jesteś świadkiem jakiegoś wydarzenia? ZGŁOŚ

Bartosz Abramski - pasymski następca disco-Zenka


Miłośnicy, a w tym i ci, którzy do tej „miłości” się nie przyznają, zapytani o główną polską „twarz” discopolową, zapewne wskażą Zenona Martyniuka. Ale coraz większą rzeszą fanów cieszy się nasz rodzimy discopolowiec, młody mieszkaniec Narajt, czyli Bartosz Abramski.



Dziś odbyła się premiera najnowszego teledysku do piosenki „Dom rodzinny” Bartosza Abramskiego. Link do utworu: https://www.youtube.com/watch?v=tLMj7aXmboY

- To jest najnowsza z moich piosenek – mówi artysta. - Praca nad nią trwała od września. Ma charakter folkowo-biesiadny, z nutą nostalgii, która powinna w słuchaczach wywołać wspomnienia dzieciństwa i młodości, swobody, beztroski... czyli właśnie tego wszystkiego, z czym dom rodzinny się kojarzy.


 

Utwory Bartosza można usłyszeć między innymi w Polo TV, Disco Polo Music i Power TV. Pasymski artysta wystąpił też w polsatowskim programie „Must be the Music” z piosenką „Zapłoną serca dwa”. Uczestniczył też w programie „Rozmowy w toku”, gdy Ewa Drzyzga rozmawiała z młodymi wykonawcami disco polo. Zaśpiewał wówczas „Perłowe oczy”.

 

W czwartkowym, papierowym wydaniu „Tygodnika Szczytno” rozmowa z Bartoszem Abramskim. Zachęcamy do lektury.



Komentarze do artykułu

Aleksandra Orzoł

Sam jesteś dno Wiesiu!!! Super oby tak dalej świetna piosenka

Kasia

Sam jesteś dno ...zazdrościsz komuś chłopak ma talent,Super Bartku oby tak dalej

Hrynial

Porządna, ambitna muzyka - to lubie! Heheheheh3h

Wiesław paleta

Co za dno

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

  • Czwartek, 2019-04-18 10:54:07

Pasymski MOK zmienił wygląd i przeznaczenie

  • Poniedziałek, 2018-12-03 14:28:38

Bartoszyce pobite przez wojowników z SKKK

  • Środa, 2018-09-05 14:38:58

Pasymskie Orliki już we wrześniu?

  • Poniedziałek, 2018-05-07 22:52:02

Pasymski herb z błędami


Komentarze

  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Za stan wspólczesnego stanu piłko nożnej odpowiada w głownej mierze niejaki Pan Zbignie Magnuszewski, przez lata szara eminencja, nastepnie pierwszy który pogrązył MKS aby podlizac sie Błekitnym ( wyciagając najlepszych z MKSu ) powodując kolejne spadki druzyny ze Szczytna. Nastepnie powracając na zgliszcza tego co zostało aby mienic się zbawcą szczycienskiego futbolu, by ostatecznie zostawić zdezoerientowane zielone i zagubione towarzystwo zwane zarządem.
    Autor: piłjarz płotkarz
    2019-04-24 17:04:23
  • Gdzie jest gospodarz? – felieton Romana Żokowskiego
    Połowa rady miejsckiej to byli piłkarze bądź sportrowcy, niektórzy juz drugą i wiecej kadencji, wiec efekty jesli chodzi o sport w Szczytnie sa widoczne :). Ruina na SKS , ruina na Ślaskiej, hala Wagner hmmm każdy widzi jak jest po wieloletnich rządach pana L. Sport organizowany jest w Szczytnie przez stowarzyszenia typu Morsy czy Jurund nastawione na lansowanie sie i zbieranie wpisowego za imprezy zamiast na proowanie zdrowego trybu życia. Także panie Romanie na wiele to nie ma co liczyc!
    Autor: piłkarka
    2019-04-24 16:57:29
  • Gdzie są lampy z Placu Juranda? - list do redakcji
    Najlepiej stare wyrzucić tak trzymać trzeba od pani Górskiej wymusić zwrot lamp lub ewentualnie podać do sądu w trybie cywilnym o zwrot lamp.
    Autor: Nowak
    2019-04-24 08:37:01
  • Gdzie są lampy z Placu Juranda? - list do redakcji
    Szanowny Czytelniku, nalezy zadać organowi, tj. burmistrzowi, pisemne zapytanie w trybie ustawy z 6.09.2001 o dostępie do informacji publicznej . Organ jest obowiazany udzielić odp. w ciagu 14 dni, nie później niz w ciagu 2 m-cy. Wniosek o inf. jest oczywiscie bezpłatny.
    Autor: Czytelnik_2
    2019-04-23 23:26:51
  • Kolejne pomysły na wieżę ciśnień w Szczytnie (zdjęcia, opinie)
    Do DR - popieram zdanie: \"...kto skusi się na 26 apartamentów w Szczytnie. Ludzie szukają spokoju, komfortu, piękna krajobrazu- a tu co widok na \\\"Zacisze\\\", hałas na orliku, o komforcie nie wspomnę.\" Fakt, obłażąca z tynku zabytkowa szkoła obok to też mało szałowy widok. A co do zapotrzebowanie na apartamenty w Szczytnie, to podobnie obawiam się o sklepy w nowej mega galerii po kinie.
    Autor: kaj
    2019-04-23 21:29:07
  • Radni powiatowi - plotkarze niszczą swój szpital?
    No, ja ok. 9 lat temu też o śmierci niepełnosprawnego krewnego, którym się opiekowałam, i który od świcie któregoś dnia trafił do naszego szpitala, dowiedziałam się osobiście odwiedzając go (a właściwie już tylko lekarza, bo krewny od paru godzin nie żył i leżał już w chłodni) w szpitalu. Nikt nie powiadomił ani mnie o zgonie, ani innych opiekunów, którzy go bardzo chorego o świcie do szpitala oddali... To chyba coś jest na rzeczy.
    Autor: kaj
    2019-04-23 21:12:44
  • Olimpijczycy z gimnazjum mają otwarte drzwi do szkół
    No i w tym mieście nie ma talentów!
    Autor: Śmieszek
    2019-04-23 19:04:32
  • Egzaminy mimo strajku
    Do Rodzica. Chodzi o to, że dobrze opłacany nauczyciel jest dobrze przygotowany do swoich zajęć w szkole. Np. chodzi do teatru, czy ta książki - różne - zaznaczam, śledzi, co się dzieje w internecie, śledzi, co dzieje się w kraju i na świecie. Bo tak, jak ty - Rodzicu - jest odpowiedzialny za rozwój Twojego dziecka. Musi mieć w sobie iskrę, która pozwoli \"w aniołów przemienić\" zwykłych zjadaczy chleba. Aby młodzi mieli ambicję, chcieli odkrywać świat we wszystkich jego wymiarach. tak, ciekawość świata! Do jej rozbudzania służy nauczyciel, który również podaje narzędzia, aby móc ten świat poznawać! To nie testy, to nie punkty! To wiedza! Zamień się z nauczycielem na tydzień pracy - z gromadą przynajmniej 25 osobowości w ramach pensum. Nie jestem nauczycielem, ale wystarczą mi moje dzieci w domu.
    Autor: Śmieszek
    2019-04-23 15:12:16
  • Dyrektorskie przetasowania w szkołach
    Czy to ta Pani co garnki sprzedaje?
    Autor: Rafał
    2019-04-23 13:21:09
  • Szczytno chce przystąpić do sieci miast Cittaslow
    To tego Rafala wybrali na przedstawiciela do promowania miasta poza jego granicami ale wstyd. Koleś z taką........
    Autor: Karol