Poniedziałek, 28 Wrzesień, Imieniny: Libuszy, Wacławy, Wacława -

Reklama


Reklama

Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere (zdjęcia)


Ogromnym zainteresowaniem cieszył się Pierwszy Babski Wieczór w Kinie Cinema Lumiere Szczytno. Impreza odbyła się we wtorek, a kino zapełniło niemal w całości, niemal, bo na stuprocentową obecność nie pozwala koronowirus. Kobiety obejrzały film „Coś się kończy, coś zaczyna”.Seans poprzedzony był konkursami z nagrodami. Panie otrzymały między innymi karnety do salonów piękności, sklepów w Galerii Jurand, czy lokalnych butików w naszym mieście.

 

Już w holu kina panie miały szanse zapoznać się propozycjami handlowymi i usługowymi sponsorów wydarzenia.


Reklama

 

Reklama

- Czegoś takiego naprawdę brakowało w naszym mieście – mówi „Tygodnikowi Szczytno” Karolina Piórkowska. - Miła atmosfera na takie babskie pogaduchy. Spotkania z przyjaciółkami. Film był bardzo dobry, otoczka wydarzenia również. Na pewno zjawię się na kolejnym takim Babskim Wieczorze.Komentarze do artykułu

Waga

Ponieważ Szanowna Redakcja nie umieszcza wpisów, których nie może w pierwszej fazie zweryfikować - tzn. nie wiadomo, jaki będzie odzew ludu - to pozwolę sobie ponownie się wypowiedzieć, zmieniając jedynie formę (poprzednia była bardziej kulturalna). Posłużę się w tym celu parafrazą cytatu niezapomnianego filmowego dr. Sztrosmajera: Gdyby głupota umiała latać fruwać wszystkie Panie wznosiłyby się jak gołębice.

Matka

do uczestnika : żal ściska bo ktoś sobie poszedł do kina...niezłe jest się czym chwalić.

Felek

Szkoda, niby dorośli ludzie....a brak odpowiedzialności. Zabawa fajnie ale nie w takim okresie gdzie wirus szaleje i wszędzie chce się wepchać. Przede wszystkim odpowiedzialność za siebie ale i innych.

obserwator

O, na projekcji była pani z sanepidu, obecnie jako wójt w Dźwierzutach. I oczywiście też bez maseczki! Można na sesjach rady gminy mówić o odpowiedzialności? Można. I daje przykład. Hipokrytka.

marco

Panie zachowują się, jakby nigdy nie słyszały o koronawirusie. Gdyby chodziło tylko o ich zdrowie to \"róbta co chceta\", ale one przecież nie funkcjonują w próżni. Stykają się z przeróżnymi osobami. Totalny brak odpowiedzialności, szczególnie za innych. Jak widać, myślenie dla niektórych jest bolesnym procesem.

szary obywatel

Że co - żal mnie ściska? Niech te kobiety się ściskają, a później.... Dziś dwa przypadki w Szczytnie, bo dwie panie ponoć były na kursie tańca... Róbcie tak dalej. Gwoli jasności - noszę maseczkę (fałszywy zarzut), a tu - zdjęcia i kolorowo na białym - jak można się bawić mając gdzieś siebie i co gorsza - innych!!!

Anna do uczestnik

Nie jestem żałosna tylko odpowiedzialna. Ja i moja rodzina nosimy maseczki i nic mnie nie ściska????. Pozdrawiam i więcej luzu życzę i jeszcze raz dopowiedialnosci.

Uczestnik

Zal was sciska ? Sami nie nosicie maseczek ale komentowac to pierwsi . ludzie jestescie zalosni

Ale ale

Jak jeść popcorn i pić kawę w maseczce?

do szary obywatel

Racja, a we wrześniu będzie płacz i lament że młodzież do szkoły nie może bo korona w mieście, którą turyści przywlekli, hahahaha

szary obywatel

No, no, widzę prawdziwe Matki - Polki. Szczególnie jeśli chodzi o troskę o zdrowie własne i swoich rodzin.

Anna

Inicjatywa świetna ale maseczek brak, czy przypadkiem w miejscach zamkniętych typu kina, sklepy itp nie powinno się nosić maseczek to może jakiś mandacik dla przykładu????

mAREK

A czy nie jest tak że w sklepach, kinie i generalnie powierzchni zamkniętej powinno się nosić maseczki??????

KORONA

SUPER, ŚWIETNA INICJATYWA A MASECZKI GDZIE JA SIĘ PYTAM????????

Zabawa fajnie a gdzie maseczki

Napisz

Galeria zdjęć

Powiązane wydarzenia

Reklama


Komentarze