Niedziela, 17 Październik
Imieniny: Ambrożego, Florentyny, Gawła -

Reklama


Reklama

BŁĘKITNI ROZPOCZĘLI PRZYGOTOWANIA


Zimowy okres przygotowawczy rozpoczęli Błękitni Pasym. W pierwszym tygodniu trenowali trzy razy, a od bieżącego tygodnia spotykają się czterokrotnie. Na pierwszych zajęciach, na których pojawiło się kilkunastu zawodników, próżno było szukać nowych twarzy. Jedynymi nowymi zawodnikami są piłkarze grup młodzieżowych: 15-letni Emil Chełstowski oraz Wiktor Żubrowski. W tym tygodniu pojawił się już pierwszy zawodnik testowany, ale klub na razie nie chce zdradzić, kim jest sprawdzany piłkarz.WYCIECZKA DO OLSZTYNA

 

W minioną sobotę Błękitni mieli zaplanowany pierwszy sparing. Na stadionie ze sztuczną nawierzchnią na olsztyńskich Dajtkach rywalem miał być zespół Naki Olsztyn (wicelider A-klasy). Na miejscu okazało się, że boisko jest nieodśnieżone. Kierownik obiektu poinformował, że murawa zostanie odśnieżona… w niedzielę rano. Tym samym Błękitni zrezygnowali z rozgrywania sparingu w takich warunkach. Następny mecz kontrolny zaplanowany jest w najbliższą sobotę, również na Dajtkach, a rywalem będzie Warmia Olsztyn.

Warmia Olsztyn (6 lutego, Olsztyn-Dajtki)


Reklama

Start Nidzica (13 lutego, Olsztyn-Dajtki)

Tęcza Biskupiec (19 lutego, Mrągowo)

Mrągowia Mrągowo (27 lutego, Mrągowo)

MKS Korsze (6 marca, Mrągowo lub Pasym lub Korsze)

DKS Dobre miasto (13 marca, Dobre Miasto lub Pasym)

 

ZMIANY RÓWNIEŻ NA STADIONIE

 

Małe zmiany zaszły również na pasymskim stadionie. W połowie ubiegłego roku gmina Pasym we współpracy z działaczami Błękitnych złożyli wniosek w konkursie Urzędu Marszałkowskiego na granty na małą infrastrukturę sportową. Dzięki przyznanej dotacji udało się zakupić maszynę do malowania linii, a na stadionie za bramkami zostały zamontowane piłkochwyty. Przed rundą wiosenną na trybunach pasymskiego obiektu zostanie również zamontowane sto krzesełek, które klub dostał od ekstraklasowej Wisły Płock.

Reklama

 

PSKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama

Reklama


Komentarze

 • Port Lotniczy Olsztyn-Mazury ma nowego prezesa
  Pompowanie pieniędzy w coś co nie ma.racji bytu to specjalność olsztyńskich oficjeli. Ilość pieniedzy która została wypompowana w ta super inwestycje nigdy się nie zwróci o dochodach nie wspominając.

  szczytno


  2021-10-16 14:35:36
 • Wójt bez „korony”, gmina w „ogonie” szczepień
  No i ludzie powinni brać przykład. Jak by się nikt nie szczepił i w maskach nie chodził to żydokomuna by odpuściła ze swoim pseudowirusem.

  Waldek


  2021-10-16 06:43:39
 • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
  Już od dawna się o tym mówi, tylko radni nie słuchają przedsiębiorców. Na naszym terenie jest duży potencjał.Przede wszystkim ustalić plan jakich inwestorów można ściągną na nasze piękne Mazury. Szkoda, że tyle fajnej przestrzeni zostało wykorzystne pod super markety. Słabo zarządzająca kadra z przykrością to informuje. Piękne miejsce wydobycie zamku tam powinno kwitnąć restauracjami z wielkiego wydarzenia. Masę zabytkow nie wykorzystanych a ciągle niszczą spustoszone budynki. Pisać każdy może a, gdzie działania i czyny. Narazie to tylko wirtualnie patrzę na zieleń, chodniki i lawczki wykorzystne w tak pięknym miejscu jak deptak Palcu Juranda. Brak szacunku i zrozumienia dla drugiego człowieka, walkaa i pogoń, żeby być na czele wirtualnego Świata.

  Tajemniczy gość


  2021-10-15 23:27:00
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  A spalić dziada.

  Kurczak


  2021-10-15 21:44:20
 • Czyste powietrze z większą kasą
  Spokojnie Kakr...nie udusisz się \"smogiem\", bo zwyczajnie nie zdążysz.... wcześniej albo zamarzniesz, albo umrzesz z głodu, bo wydasz większość z domowego budżetu na gaz :D Ceny gazu już poszły trzykrotnie w górę, a to dopiero początek...współczuje tym co zamienili piece węglowe na gazowe :) Załatwili was eko-talibowie, poczujecie to jeszcze tej zimy. W Krakowie zakazano palenia w kominku, zabroniono pieców węglowych, wszystko to w celu poprawienia fatalnego powietrza, a smog jak jest tak jest i będzie, bo Kraków usytuowany jest w niecce. Ale niektórzy ludzie są głupi...

  XXX


  2021-10-15 21:28:57
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  Do włodarza....w miejscowości Rańsk właściciele pewnego gospodarstwa od lat wynoszą pozostałości po lecie, jesieni.... Robią kompostownik po drugiej stronie swojej posiadlosci, czyli po drugiej stronie ulicy. Kierunek Jeleniowi...

  Martyna


  2021-10-15 21:22:00
 • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
  Czy radny Tomasz wie ile jest 2+2? Zapewne odpowie 9 w moim portfelu.....

  Karolina


  2021-10-15 21:18:02
 • Dyskutują o cenach śmieci, w budżecie brakuje 2 mln zł
  Ktoś wybrał tych nieuków. Czy dla większości radnych miejskich matematyka jest niezrozumiała?

  Grzegorz


  2021-10-15 21:16:42
 • Tajemniczy inwestor zaskoczył radnych, nie Ikea, nie Intel, ale COŚ
  Mam w dupie Szczytno stołek się liczy a Mańkowski przed wyborami obiecywał zakłady przetworcze i gdzie one powstały?

  TomaszŁ


  2021-10-15 19:08:34
 • Łzy po różach, bezkarne zniszczenia
  Sołtys solidny nawet że świetlicy nie można korzystać bo piłeczki od tenisa stołowego się niszczą jak się odbijają więc lepiej zamknąć.

  Wojtek diabeł


  2021-10-15 18:45:46

Reklama