Poniedziałek, 2 Sierpień
Imieniny: Jarosława, Justyny, Nadziei -

Reklama


Reklama

BŁĘKITNI ROZPOCZĘLI PRZYGOTOWANIA


Zimowy okres przygotowawczy rozpoczęli Błękitni Pasym. W pierwszym tygodniu trenowali trzy razy, a od bieżącego tygodnia spotykają się czterokrotnie. Na pierwszych zajęciach, na których pojawiło się kilkunastu zawodników, próżno było szukać nowych twarzy. Jedynymi nowymi zawodnikami są piłkarze grup młodzieżowych: 15-letni Emil Chełstowski oraz Wiktor Żubrowski. W tym tygodniu pojawił się już pierwszy zawodnik testowany, ale klub na razie nie chce zdradzić, kim jest sprawdzany piłkarz.WYCIECZKA DO OLSZTYNA

 

W minioną sobotę Błękitni mieli zaplanowany pierwszy sparing. Na stadionie ze sztuczną nawierzchnią na olsztyńskich Dajtkach rywalem miał być zespół Naki Olsztyn (wicelider A-klasy). Na miejscu okazało się, że boisko jest nieodśnieżone. Kierownik obiektu poinformował, że murawa zostanie odśnieżona… w niedzielę rano. Tym samym Błękitni zrezygnowali z rozgrywania sparingu w takich warunkach. Następny mecz kontrolny zaplanowany jest w najbliższą sobotę, również na Dajtkach, a rywalem będzie Warmia Olsztyn.

Warmia Olsztyn (6 lutego, Olsztyn-Dajtki)


Reklama

Start Nidzica (13 lutego, Olsztyn-Dajtki)

Tęcza Biskupiec (19 lutego, Mrągowo)

Mrągowia Mrągowo (27 lutego, Mrągowo)

MKS Korsze (6 marca, Mrągowo lub Pasym lub Korsze)

DKS Dobre miasto (13 marca, Dobre Miasto lub Pasym)

 

ZMIANY RÓWNIEŻ NA STADIONIE

 

Małe zmiany zaszły również na pasymskim stadionie. W połowie ubiegłego roku gmina Pasym we współpracy z działaczami Błękitnych złożyli wniosek w konkursie Urzędu Marszałkowskiego na granty na małą infrastrukturę sportową. Dzięki przyznanej dotacji udało się zakupić maszynę do malowania linii, a na stadionie za bramkami zostały zamontowane piłkochwyty. Przed rundą wiosenną na trybunach pasymskiego obiektu zostanie również zamontowane sto krzesełek, które klub dostał od ekstraklasowej Wisły Płock.

Reklama

 

PSKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Akcja Dominiki Kulczyk w Lipowcu i Olszynach
  Zastanawiam się z jakiej puszczy wyszedł autor materiału. I czy w ogóle ma do czynienia z kobietami (np. matka), dziewczynami (np. siostra, dziewczyna, partnerka). Wówczas nie pisałby o \"środkach ochrony\" (kojarzy się z pestycydami) - tylko po prostu o podpaskach, tamponach, ligninie, wacie, które znajdzie w każdej domowej łazience - nawet kawalerskiej. A jak już - to należy pisać o środkach higienicznych. A swoją drogą - jeśli młodzież - ani na lekcjach, ani w domu - nie dowiaduje się co to jest miesiączka, ani jak wówczas postępować - to czapki z głów światłym szkołom i rodzicom. Nikt mi nie powie, że rodziny nie stać na wydatek 5 zł raz w miesiącu.

  Facet


  2021-07-29 12:52:59
 • 2 mln... nie było szkody i winnych
  Jak u Barei...

  Czytelnik


  2021-07-29 07:12:06
 • 42 lata batalionu w Lipowcu
  Byłym żołnierzem rocznik 82-84

  Andrzej


  2021-07-28 20:28:09
 • Akcja Dominiki Kulczyk w Lipowcu i Olszynach
  Fajnie byłoby gdyby biblioteki gminy Szczytno zajęły się propagowaniem czytelnictwa...

  Obserwator


  2021-07-28 18:31:41
 • Odwiedziny z... medalami (zdjęcia)
  Przenoszę wirusa od domu do domu. To mój wkład historyczny w powstrzymywanie pandemii. Reszta jest milczeniem.

  Wójt


  2021-07-28 16:06:25
 • 30-latek w przydomowy ogrodzie hodował... konopie indyjskie
  To gdzie w końcu gdzie hodował tek konopie, w przydomowym ogrodzie czy w kompleksie leśnym?

  WSK


  2021-07-28 15:18:56
 • „Wysyp” obywatelskich pomysłów
  Zlikwidujcie skrzyżowanie ze światłami i wstawcie tam rondo więcej dobrego zrobicie dla powietrza ludzi i hałasu. A oszołomów co mówią, że to jest zły pomysł zapraszam na rondo przy Lidlu. Pozdrawiam serdecznie.

  Taki tam gość


  2021-07-27 01:05:30
 • Powstanie Centrum Rekreacji Gminy Szczytno
  Kolejna rzecz na siłę, no cóż śmiechu to zdrowie pozostało już się tylko śmiać z tej głupoty!

  Taki tam gość


  2021-07-27 01:01:59
 • Zamkowe ruiny rozbłysły (zdjęcia)
  Fajnie, że nasz zamek nareszcie \"żyje\". Nie popadajmy jednak z tego powodu w euforię. Sezon turystyczny na Mazurach jest niestety krótki, a nikt poza nim nie będzie specjalnie przyjeżdżał do Szczytna, żeby oglądać ruiny. To nie zamek w Reszlu czy Lidzbarku Warmińskim. Przeciętnemu mieszkańcowi naszego miasta nie będzie się żyło lepiej z tego powodu., a już na pewno nie zatrzyma to młodych ludzi, którzy z powodu braku jakichkolwiek perspektyw wyjeżdżają ze Szczytna.

  markiza


  2021-07-26 12:48:32
 • „W drodze” 99 nowych mieszkań
  Fotka co najmniej taka, jak pewnego prezydenta z Joe Bidenem

  Uważny


  2021-07-26 11:48:43