Reklama


Reklama

BŁĘKITNI ROZPOCZĘLI PRZYGOTOWANIA


Zimowy okres przygotowawczy rozpoczęli Błękitni Pasym. W pierwszym tygodniu trenowali trzy razy, a od bieżącego tygodnia spotykają się czterokrotnie. Na pierwszych zajęciach, na których pojawiło się kilkunastu zawodników, próżno było szukać nowych twarzy. Jedynymi nowymi zawodnikami są piłkarze grup młodzieżowych: 15-letni Emil Chełstowski oraz Wiktor Żubrowski. W tym tygodniu pojawił się już pierwszy zawodnik testowany, ale klub na razie nie chce zdradzić, kim jest sprawdzany piłkarz.WYCIECZKA DO OLSZTYNA

 

W minioną sobotę Błękitni mieli zaplanowany pierwszy sparing. Na stadionie ze sztuczną nawierzchnią na olsztyńskich Dajtkach rywalem miał być zespół Naki Olsztyn (wicelider A-klasy). Na miejscu okazało się, że boisko jest nieodśnieżone. Kierownik obiektu poinformował, że murawa zostanie odśnieżona… w niedzielę rano. Tym samym Błękitni zrezygnowali z rozgrywania sparingu w takich warunkach. Następny mecz kontrolny zaplanowany jest w najbliższą sobotę, również na Dajtkach, a rywalem będzie Warmia Olsztyn.

Warmia Olsztyn (6 lutego, Olsztyn-Dajtki)


Reklama

Start Nidzica (13 lutego, Olsztyn-Dajtki)

Tęcza Biskupiec (19 lutego, Mrągowo)

Mrągowia Mrągowo (27 lutego, Mrągowo)

MKS Korsze (6 marca, Mrągowo lub Pasym lub Korsze)

DKS Dobre miasto (13 marca, Dobre Miasto lub Pasym)

 

ZMIANY RÓWNIEŻ NA STADIONIE

 

Małe zmiany zaszły również na pasymskim stadionie. W połowie ubiegłego roku gmina Pasym we współpracy z działaczami Błękitnych złożyli wniosek w konkursie Urzędu Marszałkowskiego na granty na małą infrastrukturę sportową. Dzięki przyznanej dotacji udało się zakupić maszynę do malowania linii, a na stadionie za bramkami zostały zamontowane piłkochwyty. Przed rundą wiosenną na trybunach pasymskiego obiektu zostanie również zamontowane sto krzesełek, które klub dostał od ekstraklasowej Wisły Płock.

Reklama

 

PSKomentarze do artykułu

Napisz

Galeria zdjęć

Reklama


Komentarze

 • Wypij, Krassowski, Szumny... czyli Porozumienie buduje się w Szczytnie
  Trzymają z PIS , to tak jak PIS i tyle w temacie. Sama \"dobroć\"

  ha ha


  2021-02-26 11:30:52
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Bardziej by mu pomógł, gdyby znalazł nowy dom dla tego psa niż do schroniska. TO jakby dziecko zabrać z rodziny do domu dziecka.

  GOść


  2021-02-26 10:16:40
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  To jest rozwiązanie problemu? Wysłanie staruszka do schroniska? I jeszcze wójt lansuje się na bohatera. Gratuluję dobrego samopoczucia. Jakby nie można było włożyć minimum wysiłku i znaleźć psiakowi nowy dom.

  Załamana


  2021-02-26 00:46:48
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Największym muzykiem ze Szczytna był Tadzio Machela. To był poeta i prawdziwy artysta

  Tadeusz Machela


  2021-02-25 12:23:32
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Modlimy się o cud uzdrowienia dla Księdza za przyczyną Wandy Boniszewskiej, której proces beatyfiakcyjny właśnie ruszył. Ona ofiarowała swoje cierpienia za kapłanów, miała też dar uzdrawiania i stygmaty. Modlą się za Księdza Siostry od Aniołów, Karmelitanki Bose w Łasinie i my! Kto chce niech do nas dołącza. Kochamy Księdza

  Dagmara


  2021-02-25 08:52:04
 • Baremu pomógł wójt Wojciechowski
  Stosunek do zwierząt bardzo dużo mówi o człowieku.

  Gość


  2021-02-25 08:27:22
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Cudem Bozym jest sama osoba KS. Andrzeja. Jest to człowiek o głębokich pokładach nadziei i i wiary. W swoim życiu nie spotkałem osoby o tak silnym powołaniu i tym że całym sobą wnosi tyle dobra . Miałem 10 lat gdy poznałem Ks. Andrzeja a dziś mam 40 lat. Myślę że Bóg mam co do samej osoby Księdza Andrzeja szczytny plan. Wiara czyni cuda A nadzieja zawsze umiera ostatnia. Polaczmy się w modlitwie.Niech Ksiądz Andrzej poczuje siłę potrzebna by iść dalej i nauczać słowo Boże. Okazmy miłosierdzie i wsparcie jakie jest potrzebne Andrzejowi poslanikowi Boga.

  Marian Lisnianski


  2021-02-25 01:50:35
 • Zaszczepiony sanepid, zachęca do szczepień
  Z chęcią, tylko terminów brak

  Ela


  2021-02-24 20:01:27
 • Rok Klenczonowski nabiera kształtów
  Pan JM przedstawiciel rady gospodarczej, to może mógłby zachować więcej szacunku do samego siebie, bo występy na zdjęciach, filmach i teledyskach z morsami hluby nie przynoszą, zwłaszcza, że często jest tam widoczne przechylanie kubeczków, szklaneczek, z jakimś \"tajemniczym %\" płynem

  WcPicker


  2021-02-24 19:21:20
 • Dobry czas, by dobro wróciło, ksiądz Andrzej Preuss pilnie potrzebuje pomocy
  Nie znam księdza osobiście. Zazdroszczę takiej wiary i ufności. Nie jeden na miejscu księdza błagał by Boga o cud. Życzę by każdego dnia dobry Pan obdarzał księdza potrzebnymi łaskami, by świadectwo życia przemianiało serca wszystkich którzy towarzyszą księdzu i czytają te słowa. Serdeczne Bóg zapłać.

  Tomek


  2021-02-24 18:11:10